Брюлик в стразах• 03 апреля 2023
Чому закривають ТІК ТОК? Ваша версія.
Чому його закривають і у нас? Ну, нехай собі США закриває, Європа.
Чому у нас? Чи бачили ви відео наших військових, де їх ще дивитися??
Ответ дляI_Love_London
Про конфіскацію земель й нерухомості. Тут вже тема була.
А про Маджахеда… Він загинув через 3 дні після того, як звернувся до влади.
Его накрыли на позиции, Мадяр описал как все было. Заняли позицию, они поддерживали атаку , все ок, а утром узнали, что орки накрыли ее, новую занятую позицию
Ответ дляjulil
Кузьма тоже в автокатастрофе погиб.
Viktoria_St• 03 апреля 2023
Ответ дляMilanaher
Слишком много военные видео снимают. Или если на других можно бессконечно кричать ’ боты раши’. То с ЗСУ сложнее отрицать очевидное.
В ютуб тоже не мало, но его никто не закрывает
Viktoria_St• 03 апреля 2023
Ответ дляAHetfield
Як і в інста, чи твітері, чи фейсбуці. Але більшість цей факт просто проігнорує. У них зрада на повістці дня. Кожного божого дня 🤷♀️
Я розумію тих хто використовував тт в бізнесі, в інших випадках трагедії не бачу
Ответ дляsobacura
Піндос, наче більше продавати ніде.
Але ж і ви досі користуєтеся вк? Продаєте чи купуєте?
Я не продаю,і не купую,але дуже багато людей ним користуюся з України,як і користувалися,в кожного свої причини.Мені там потрібна інформація,яка є лише там,тому і заходжу
Ответ дляAmira-a
Нашей власти правда глаза колет, нужно чтоб кроме помоечного фб и говномарафона негде было черпать информацию
Як сліпий з глухим. Купа інших джерел - від YouTube до твітера. Телеграмканали також на будь-який «смак». Навіть звичайні ЗМІ кожен гне свою лінію. Обирайте що хочеться - хоч урапатріотищм, хоч всепропальську зрадофілію. Ні блін у нас тільки тікток істина в останній інстанції 🤦♀️
ВалюШок-d20a• 03 апреля 2023
Ответ дляОксана-004e
А как вам законопроект про отчуждение земель?
чешуйня
Ответ дляAHetfield
В Украине легко блокируются неугодные ютуб каналы. ТГ тем более, из последнего каналы про раздачу повесток. Про сми смешно, вы забыли про закрытые каналы на тв?
Ответ дляAmira-a
Ви забули кому вони належать? YouTube канали заблокували? Це які?
А тг канали з повістками продовжують функціонувати. Тут вже з цим розібралися. Військові продовжують вести свої сторінки в інших соцмережах. Якщо ви там не зареєстровані, це не означає, що їх не існує.
bespe4na_mavpa• 04 апреля 2023
Ответ дляjulil
А где Маляр это описал, дайте будь ласка ссылку
bespe4na_mavpa• 04 апреля 2023
Ответ дляjulil
У себя в телеграмме в день гибели Моджахеда
А какой у него ТГ? По поиску даёт только птахи мадяра, но там ничего нет о том, как было