Брюлик в стразах• 03 апреля 2023
Чому закривають ТІК ТОК? Ваша версія.
Чому його закривають і у нас? Ну, нехай собі США закриває, Європа.
Чому у нас? Чи бачили ви відео наших військових, де їх ще дивитися??
Ответ дляlana_banana04
Это 24.02 перестали, и то далеко не все.
А до - и сидели, и работали, и продавали там. Весь 7км с Барабашово там сидел. Та шо там, и сейчас сидят и работают поставщики там. Как - не понимаю, но факт
Серьезно? Я уже и паролей не вспомню)) много лет не захожу
Ответ дляМашенька Ивановна
Це ви в тік токі надивилися?чи дійсно прийняли закон?
Закона я не бачила, а от петиція є.
marydgayne• 03 апреля 2023
Ответ дляI_Love_London
Теж думаю, тому що там без цензури.
Зараз дивлюся законопроект 8225 й про Маджахеда й в шоці.
это вы о чем?
lana_banana04• 03 апреля 2023
Ответ длякенгуруша
Я год не заходила. Зашла, мягко говоря, удивилась. Кто бросил страницы, а кто - продолжает продавать в вк
Ответ дляmarydgayne
это вы о чем?
Про конфіскацію земель й нерухомості. Тут вже тема була.
А про Маджахеда… Він загинув через 3 дні після того, як звернувся до влади.
marydgayne• 03 апреля 2023
Ответ дляI_Love_London
Поняла. Ну.. не думаю ,что погиб из за этого. многие военные обращаются
Элли Иванова• 03 апреля 2023
Ну, потому что у нас совок - границы закрыты, интернет купирован, СМИ под контролем, перечень можно продолжать и продолжать. Для вас это откровение какое -то?
marydgayne• 03 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Так в раше и тик ток уже давно закрыли
не закрыли там тик ток
Ответ дляlana_banana04
Так і є,це зараз може перестали,і то багато людей через нього продають
Ответ дляBell75
Кто сказал что тик ток закроют ? Ссылку пожалуйста
Я думаю, що це поки чутки. Але петиції про заборону/не заборону є.
Соната любви• 03 апреля 2023
Ответ дляI_Love_London
Вечная Память Герою.
Ответ дляRemensa
Ніхто нічого не закриває.
Мені здається, якщо закриють, то одразу якась нова соцмережа з‘явиться))
Ответ дляСоната любви
Вечная Память Герою.
🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Герою Слава!!!!
Дякую, що додали.
Тут тільки з ютуба можна??
Герою Слава!!!!
Дякую, що додали.
Тут тільки з ютуба можна??