Прикуси Язика• 03 апреля 2023

Остання прочитана вами книга

Моя:
Ошо «Любов.Свобода.Самобутність»
Чумацький Шлях• 04 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Дякую! Придивлюся до Танцю.
Мені не заходе ЯБВЦП, тому що там ті сенси видернуті звідусіль, і я їх дуже часто бачу, зчитую, і вони внікуди приводять, начебто він ото на клаптик виписав, та просто по тексту, для кількості розкидав. Ну, і я не люблю коли зразу з дітей заходять. А тут не просто дитина, а особлива. І ще ота романтизація у стилі 90-х...
Домучую, щоб хоч якесь уявлення мати, зовсім не мій автор, чи можна спробувати;)
В нього всі три книжки якось пов´язані з дітьми)

А ви читали Макса Кідрука?
Його тут радили
Молчавочка• 04 апреля 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Той випадок, коли оповідання на 50 сторінок краще і змістовніше деяких серій книг)
Чула про неї, тобто книжку, тільки схвальні відгуки, мене це зазвичай насторожує
Tammy21• 04 апреля 2023
Ответ дляЧумацький Шлях

А ви читали Макса Кідрука?
Його тут радили
Читала.
У нього у ’Не озирайся та мовчи’ теж про дитину-хлопчика. Там містика, соціальна проблематика, взаємодія між підлітками та батьками--дітьми. Сподобалось;)
Мені здається, то його найлегша у плані прочитання книга. Не в плані емоційному, а саме у легкості читання.
Чумацький Шлях• 04 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Читала.
Дякую
В мене лежить Бот, спробую з нього почати.

О, згадала, що ще сподобалося)
Хранителі книги Джеральдін Брукс.
Історія однієї книги через сторіччя.

Правда початок складно читати... Дія в Сараєво, після війни...
Меделін• 05 апреля 2023
Ответ дляМолчавочка
Паперовий звіринець. Кен Лю
От цікаво. Самі обрали чи теж Сашу Скребцову дивитеся?
Молчавочка• 05 апреля 2023
Ответ дляМеделін
Я пасусь у групі Враження у фб, там безліч відгуків, ніколи не постає питання що почитати
Молчавочка• 05 апреля 2023
Ответ дляМеделін
А хто така Саша Скребцова?
Меделін• 05 апреля 2023
Ответ дляМолчавочка
А хто така Саша Скребцова?
Український книжний блогер (інста)
Рекомендувала саме цю книгу нещодавно.
Досить цікавий і інформативний блог у неї.
Меделін• 05 апреля 2023
Ответ дляМолчавочка
Можете скинути посилання у особисті?