Репетиторша• 04 апреля 2023
Чи можна якось повернути кошти, які стягнув додоток (приложение) через гугл пей
Ну, це ппц просто.
Щось я сама не можу розібратись.
Що я лошара - знаю. Не пишіть(
В березні вирішила оновити своє резюме. Знайшла в гуглі сайт CVmaket, створила там резюме. Коли зберігала щось "єстественно ж" натисла і сайт отримав доступ до мого акаунту в гугл.
Списав, зараза, 450 грн. За те дурне резюме.
Щойно (через місяць) знову було списання. Виходить це щомісячна підписка. Я ледь ноут не розбила. Я ж на той сайт і не заходила.
Ніби вже відписалась від них. Але чи є шанс отримати кошти назад?
Щось я сама не можу розібратись.
Що я лошара - знаю. Не пишіть(
А я з косою• 04 апреля 2023
Знаю точно що в apple pay можна відмінити платіж як помилковий і гроші повернуться. Може щось і в google pay таке є
Разгуляшка• 04 апреля 2023
Ответ дляА я з косою
Есть такое тоже
И другие способы
Репетиторша
• 04 апреля 2023
Ответ дляРазгуляшка
Сколько Вам лет?
А вам?
Ну, до чого тут вік?
Конфиденциальность• 04 апреля 2023
Отмените подписку в плей маркете. Можете попробовать написать в поддержку, вдруг получится отменить последний платёж. Читала, что так делают, но сама не сталкивалась.
Репетиторша
• 04 апреля 2023
Ответ дляРазгуляшка
А Вы? А Вам?
Я вопрос поставила первая
Ви забираєте мій час.
У вас його досить очевидно.
Репетиторша
• 04 апреля 2023
Ответ дляГолубец
1) напишіть в підтримку додатку
2) напишіть в підтримку Гугл Пей
Дякую! Так і зробила.
Ну, тепер є відчуття що хоч щось зробила.
Дівчата, хто це читав, будьте уважні, а не як я)
А я з косою• 04 апреля 2023
Ответ дляРепетиторша
Дякую! Так і зробила.
З усіма таке буває😊 Я раз на тіндер зареєструвалась і попутала 25 грн. І 25 доларів. Думала що купила собі gold статус за 25 грн. поки на картку не глянула
Анонимарик• 04 апреля 2023
Автор, дякую за тему.
Я тиждень назад теж на цій платформі створила резюме, заплатила 50 гривень. Думала то разово. Але на пошту прийшло повідомлення, що я оформила підписку, вартість якої 450 гривень. Я прозріла. Була в дорозі, думаю пізніше розбирусь і забула.
Завдяки Вашій темі заглянула сьогодні, а там оплата має бути знята 8 квітня. Начебто відмінила, але не знаю, що з того вийде.
Фляшунька• 04 апреля 2023
Ответ дляАнонимарик
Автор, дякую за тему.
Может этот сайт можно как то забанить а гугле, чтобы не выдавался в результатах поиска и не продолжалась эта афера.
Репетиторша
• 04 апреля 2023
Ответ дляФляшунька
Ну, вони ж типу не аферисти. У них можна робити естетично гарні резюме. Може комусь із ейч арів це корисно, я не знаю.
Але я витратила на це резюме понад 900 грн (платіж за 2 місяці). Обідненько
Репетиторша
• 04 апреля 2023
Ответ дляА я з косою
Мені шкода.
Фляшунька• 04 апреля 2023
Ответ дляА я з косою
Зато стали самой крутой на Тиндере ))
А я з косою• 04 апреля 2023
Ответ дляФляшунька
Зато стали самой крутой на Тиндере ))
Аж на цілі 2 дні
Далі я побачила мінус на карті і написала в підтримку. Гроші повернули, підписку відмінили одразу.