Кому цікаво, вчора писала тут з приводу конфлікту з продавцем. Посилання на тему дам в першому ж коментарі. По результатах написала ще раз адмінам, отримала сьогодні відповідь, але не думаю, що вона матиме якийсь вплив. Тому що сьогодні ввечері у вчорашній темі відписала продавчиня і це просто треш якийсь. Почитайте, якщо цікаво. Просто суцільна навала брехні і такої хворої уяви... Пише, що не блокувала мене (в її оголошеннях і особистих скрізь текст "Ви не можете писати...") Та і навіщо б мені брехати? Пише, що я нікого не просила з теми скинути їй запрошення, а запросила сама (додам скрін) Пише, що мені просто не сподобалось, як сіло пальто, хоча я одразу писала про невідповідність розміру. Пише, що я додаю зручні для мене скріни (ну вже які є). Пише, що я знайшла десь таке саме пальто, щоб сфотографувати бірку і підставити її (офігєть). А наостанок в якості цитати моїх слів ще й привела свої власні. Оце персонаж)))
Ответ дляЮния13
А есть фото где вы в этом пальто?
Ні, навіщо? Я його доньці взагалі замовляла.
Автор, почитала вашу тему, сначала была в шоке от коментариев, ’раз заказала без осмотра, то будь рада и кирпичу’
Но блин, когда дошла до сообщения продавца, то стало понятно что встретились два одиночества , пытающиеся друг друга перехитрить
Вы почему соврали , что вам не пошли на встречу? Вполне себе пошли и готовы были исправить ошибку с размером
Продавец про какую-то подругу с ссылками прибрехивает, но возможно просто испорченный телефон
Чому ж я збрехала? Я написала, що у випадку отримання невідповідного товару я маю право або повернути його, або погодитись на обмін. Мені б краще було повернути, тому що товар більшомірить і навіть у випадку заміни на відповідний XS скоріше за все все одно не підійде, то який сенс займатись пересиланням? Просто щоб втратити додаткові кошти і залишитись з тим самим? Все це я і написала, і скрін додала. На якій підставі Ви звинувачуєте мене в брехні?
І одразу після цього мого повідомлення я потрапила в чорний список, а замовленні продавчиня відмовилась продовжити спілкування через те, що я наче б то ’молодець’?
Ответ дляNastja-70
Вот правда не поняла, почему Вы получали почтампом ? И почему Вы сразу не сбросили фото с размером пальто.
Когда Вы получили пальто и когда Вы предоставили продавцу фото с биркой ?
Та я ж не знала, що вийде така епопея, що мене заблокують. Просто попросила про повернення і пояснила чому обмін не вирішить проблему, оскільки пальто більшомірить і все одно не підійде. Все, далі чорний список. Далі вже я писала адмінам.
Ответ дляNastja-70
Я не увидела в скринах переписки, где Вы выслали фото продавцу с размером.
Я в чорному списку, а продавчиня цього не визнає
Фото у адмінів, вони пишуть що спілкуються з продавчинею, намагається розв´язати конфлікт
Ответ дляviktori_ya07
У Вас есть скрин объявления, где у продавца прописан возврат.
Или скрин переписки о возможности возврата, а не обмена.
Ответ дляNastja-70
При чем здесь фото у админов ?
Вы не предоставили продавцу доказательства, что был выслан не тот размер.
Як? Я можу це зробити? Якщо вона не приймає мої повідомлення?
Ответ дляNastja-70
Ні, у мене є скрін закону про захист прав споживачів
Ответ дляviktori_ya07
Вы когда писали где фото бирки ?
Вы не ответили, в обьявлении был прописан возврат, Вы договаривались о возврате перед покупкой (если объявлением это не предусмотрено).
Можно скрин объявления.
Обмен Вам был предложен.
Можно скрин объявления.
Обмен Вам был предложен.
Ответ дляNastja-70
Нет.
Дайте скрин объявления. Слелав заказ, Вы согласились на условия продавца.
Товар не відповідної якості споживач має право повернути незалежно від умов продавця, не фантазуйте
Ответ дляNastja-70
Ну тогда Вам продавец все правильно ответил куда Вам обрашаться.
Чому? Тому що ’нам закон не писан’?
Ответ дляNastja-70
Дивіться: Коли продавець відправив невідповідний товар, він помилився чи свідомо скоїв неправомірні дії? Як Ви вважаєте?
Ответ дляNastja-70
Скрин объявления будет ?
Вам обмен предложили.
Я ж пояснила, що товар більшомірить, а мені найменший розмір потрібен, тому обмін ніяк не вирішує ситуацію. Тільки додає витрат, все.
Ответ дляNastja-70
Обмен Вам был предложен.
Перечитай е моє попереднє повідомлення