Брюлик в стразах• 06 апреля 2023
HR підкажіть, який шаблон резюме краще сприймаєтся вами зазвичай?
Питання до HR, в мене старе резюме в стилі класики, підрозділи з таблицями наповненні інофрмацією, таке було норм ще в 2005 році, але зараз бачу використовують шаблони красиві, з фото, виглядає як сторінка з сайту-візитки. Підкажіть який варіант шаблону для вас ідеальний по сприйняттю, мене цікавить вакансія менеджера в інтернет-магазині.
На фото приклади з інтернету, може щось краще порадите чи зараз ще класичне резюме цінуєтся, подібне як на 4 фото?
Дякую за пораду!
Я такая - жду трамвая• 06 апреля 2023
Все равно. Главное, чтоб был нужный специалст и все легко находилось по выделениям.
Красивое резюме - это не про шаблон))
Аристократка-тунеядка• 06 апреля 2023
Это для галочки. В нашей стране до сих пор сарафанное радио и по знакомству.
Мамина корзиночка• 07 апреля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
2й варіант з наявних ідеальний.
4й вже абсолютно ’в молоко´.(
не знаете, где вообще берут эти шаблоны? я тоже старичок и сто лет резюме не рассылала(
Брюлик в стразах
• 07 апреля 2023
Ответ дляМамина корзиночка
В гуглі можна вбити «онлайн конструктор резюме» і там зробити зі своїми даними
Водійка хімарса• 07 апреля 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Безкоштовно Canva тут рекомендували.
Але мені там нічого до душі не припало.
Сподобався шаблон на SweetCV, але там платне вивантаження.
Тому мусила повозитися зі скрінуванням і поєднанням скрінів. Але воно виявилось того варте.)
Проте шаблон, то лише півсправи. Потрібно дуже вдумливо описати досвід на попередніх місцях роботи. Сама витратила добрі години дві на правку старого резюме (класичного), яке раніше працювало ’в літ’.
Вау, який у мене нік.
Але мені там нічого до душі не припало.
Вау, який у мене нік.