БершкомангоЗар• 07 апреля 2023
Вы экономите воду? Не смывая унитаз
Вы экономите так воду. Допустим смываете не каждый раз после "пописять"?
БершкомангоЗар
• 07 апреля 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Экономим
Смываем раз в день
Ну это совсем редко))
Уравнобешенная• 07 апреля 2023
Що за приколи такі? Буває, що змиваю не кнопкою, а тою водою, що речі прала або замочувала
Телефон Рубика• 07 апреля 2023
А что много сэкономить можно? Куб воды около 7 грн.Это ж сколько смываний вы наэкономите.Совсем нищая?
Уравнобешенная• 07 апреля 2023
Чула, що дехто, щоб зекономити ходять в туалет в душі поки приймають душ
Шукаю стакан• 07 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
А у нас 55 грн за куб (((((
дамаБезСобачки• 07 апреля 2023
Экономим. Ходим в горшки, выносим на улицу. И не воняет, и смывать не надо.
А ось і я• 07 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Це коли і де? 30 не хочете?
Пупс• 07 апреля 2023
Ответ дляУравнобешенная
Я всегда так делаю.
Но в данном случае не из экономии, а инстинкт такой. Пока моюсь могу и три раза пописять.
Веселуха Муха• 07 апреля 2023
Ответ дляШукаю стакан
А у нас 55 грн за куб (((((
А Ви де? У нас 37 грн виходить куб, в Україні до 10
Уравнобешенная• 07 апреля 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Так горщик мити треба, використовуйте контейнери, які збиралися викидати
Шукаю стакан• 07 апреля 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Старокостянтинів....
Веселуха Муха• 07 апреля 2023
Ответ дляШукаю стакан
Старокостянтинів....
Ого( Я, напевно, давно не дивилася на ціну води вдома.
Бо в нас просто лічильника не була на квартирі, платили за прописаних
дамаБезСобачки• 07 апреля 2023
Ответ дляУравнобешенная
Вот это идея! А то мы все салфетками протирали...
Телефон Рубика• 07 апреля 2023
Ответ дляШукаю стакан
А у нас 55 грн за куб (((((
Это где такие цены?А если даже 55 грн,то вы посчитайте сколько смывов в одном кубе.
Уравнобешенная• 07 апреля 2023
Коротше лайфхак, ви ж вдома варите макарони, картоплю, якісь пельмені. Так от залишили воду в каструлі, потім коли сходили в туалет - тою водою можна змити
Шукаю стакан• 07 апреля 2023
В нас лічильник,4 людини проживає і виходить в місяць 10-12 кубів...
Веселуха Муха• 07 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Навіть, якщо 10 літрів - я згодна, що це не є великою економією. Але, напевно, зараз є і ті люди, кому 55 гривень важливі.
Уравнобешенная• 07 апреля 2023
Ответ длядамаБезСобачки
То даремна витрата серветок!
Телефон Рубика• 07 апреля 2023
Ответ дляШукаю стакан
Старокостянтинів....
Не врите,я в Хмельницком,у нас 14 грн -это максимум
Балаболка• 07 апреля 2023
Ну конечно!
Писяем в кастрюльку. Потом этим же смываем, когда покакали