Матраскин Брат• 08 апреля 2023
Дача, приклеїти клейонку настіну, штукатурка на стіні як?
Хто розбирається? Треба змивати штукатурку, чи зачищаюти від неї? На клей бустілат норм? Будь-яка клейонка підійде? Мені біля плити впритул, щоб жир і вода , можно було помити, горіти не буде? Вперше таке робити буду тому стільки питань, а після поклейки двері відкривати на вулицю можна? Чи треба як зі шпалерами, закрити?
Матраскин Брат
• 08 апреля 2023
Матраскин Брат
• 08 апреля 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Навіщо туди клеїти клейонку? Зараз є стільки варіантів
Які? Там метр на метр приміщення, в планах перебудова за рік два тож хочеться економно
Червона рута• 08 апреля 2023
Купите плитку дефицита нет. В любом селе есть плиточник. Вы кстати откуда
Тролю як можу• 08 апреля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Купите пару штук, пвх панели или самоклеющую виниловую плитку пару шт. Они большие. Зачем вам там клеёнка?)
Я так понимаю,вам же бюджетно?
ХуАнита• 08 апреля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Зд панели купите, два три листа, и наклейте.
Матраскин Брат
• 08 апреля 2023
Ответ дляХуАнита
Не горять вони? Я боюся що близько до вогню
Матраскин Брат
• 08 апреля 2023
Ответ дляТролю як можу
Я так понимаю,вам же бюджетно?
Да. Бюджетно. На штукатурку приклеїти вийде? Не горить , боюсь що біля вогню...
Матраскин Брат
• 08 апреля 2023
Ответ дляЧервона рута
Плитку то дорого, і мені на пару років, будемо добудовувати.. то немає сенсу її клеїти
Тролю як можу• 08 апреля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Почитайте. Я покупала пвх панели кирпич. Ещё не клеила. Покупала для рабочей стены. Ещё взяла самоклеющаяся виниловая плитка под серый кирпич, она на штукатурку не помню, вроде клеит. Покупала для кухни.
Матраскин Брат
• 08 апреля 2023
Ответ дляТролю як можу
Вогнетривкі вони? Я їх дивилася
Тролю як можу• 09 апреля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Вогнетривкі вони? Я їх дивилася
Пишут, що так. У меня і то і то. Але я ще не починала робити ремонт. Пвх панелі, клеються клеєм пістолетом. Вінілова самоклеюча вона вже має клейову основу.
Подивіться в ютюбі відео, як клеїти, як вони виглядають.
Матраскин Брат
• 09 апреля 2023
Ответ дляТролю як можу
Та подивиться можна, в мене стіни штукатурка, пальцем проводиш крейда чи шо воно остається, на таке мабуть відвалиться?! Чи треба штукатурку змивати чи зачищати хз. Я ніколи сама ремонт не робила, тіль шпалери клеїла
Тролю як можу• 09 апреля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
В мене зверху шпалери, знизу краска. Зверху зніму, а краску не зможу, то буду клеїти так. На рахунок штукатурки, не знаю...можно в інтернеті почитати. Думаю що той кусок, що клеїти будете, можливо і треба змити
Матраскин Брат
• 09 апреля 2023
Ответ дляТролю як можу
Ну от в інтернеті на нормальні стіни клеють. Буду шукати як це робиться.
Тролю як можу• 09 апреля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Ось тут кажуть , що треба прогрунтувати штукатурку
Матраскин Брат
• 09 апреля 2023
Ответ дляТролю як можу
Дякую
Тролю як можу• 09 апреля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Дякую
Я сама теж буду робите вперше такий глобальний ремонт. Тому я також дивилась дешевий варіант. Не знаю, що з того вийде, але як буде вже. Тільки в мене окрім робочої стани ще 2 стіни по бокам будуть з тими панелями.
Матраскин Брат
• 09 апреля 2023
Ответ дляТролю як можу
В мене теж дві стіни, бо немає кухні, і води в хаті то весь час стіни мокрі бо відра з водою (( літня поки дача.
Тролю як можу• 09 апреля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Почитайте, подивіться, подумайте)
Чесно, іншого порадити не можу нічого. Я сама голову крутила, що таке бюджетне зробити