Ласкове телятко• 08 апреля 2023

Просто хочу поділитися радістю. Тільки для тих, кому важлива мова.

Вчора зустрічалася з подружками і добрими старими знайомими, майже кожна з нас якийсь час провела за кордоном і повернулася. Це вперше зібралися під час війни.
І наша компашка, що раніше була на відсотків 60-70 російськомова, тепер виявилася україноговорящою)
Це було так неочікувано і так приємно. Ми дійсно зміюємося. Усе обовязково буде добре.

Тримайтеся, пані і панове, нас чекає гарне майбутнє.
Гигиенишвили• 08 апреля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Жіночка
Ага, тьотя
Ну що ви, мамо!• 08 апреля 2023
Ответ дляШвидка Настя
Заведомо провокативная тема про мову в разделе для взрослых? Серьезно?
Вас хтось тримає в цій темі? Прив´язали?
Шиворот Навыворот• 08 апреля 2023
Ответ дляГигиенишвили
Ну у кого як
У мене донька 6 років. І у неї всі пан та пані. Вчителька приходить ~ пані Ольга. Про когось розповідає - той пан казав. Як навчите - так і буде.
А як ще звертатися до сторонніх людей? жєншчіна? Мушчіна?
Звертаюсь: шановний, шановна
Угги_в_горошек• 08 апреля 2023
Ответ дляАтятя_тётя
а где вы её учили?
Учу. В Венгрии живу.
Руки прочь от сирени• 08 апреля 2023
А где про секс? Иначе что делать теме про мову в разделе для взрослых)))
автор Ласкове телятко • 08 апреля 2023
Ответ дляШвидка Настя
І куди ж таку тему треба було запхнути, цікаво? Нема в нас категорій про друзів чи мови.
Як на мене, це тема саме для дорослих адекватних людей, тому деяким краще було б вийти.
Ви все одно не в стані порадіти зі мною.
Я на хвилинку• 08 апреля 2023
Ответ дляНе пириживай
Удалено администрацией...
а в моей жизни украинськоговорящих не было,ничего не потеряла
Пустощі-веселощі• 08 апреля 2023
Ответ дляНе пириживай
Удалено администрацией...
вы это скажите воюющим, тем кто на руськом говорит. особь
Швидка Настя• 08 апреля 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Я не собираюсь смотреть на этот срач и позволять не пойми кому его развязывать
Гигиенишвили• 08 апреля 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Удалено администрацией...
А як? Проведіть лікбез, будь ласка?
Як звернутися до незнайомої людини?
Швидка Настя• 08 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Та догадайтесь
Шиворот Навыворот• 08 апреля 2023
Ответ дляГигиенишвили
Ну у кого як
’Як навчите - так і буде’. Кого мені вчити, не зрозуміла?
Атятя_тётя• 08 апреля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Учу. В Венгрии живу.
говорят, очень тяжёлый язык.
правда?
Kidstaff Bot• 08 апреля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Solnet• 08 апреля 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Звертаюсь: шановний, шановна
Ну добре. А якщо розповідати про когось? Ота шановна мені сказала?
автор Чомучка • 08 апреля 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Звертаюсь: шановний, шановна
Ось так на вулиці до незнайомця звертаєтеся Шановний?
Lily-2020• 08 апреля 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Дорослим адекватним людям абсолютно начхати хто на якій мові спілкується. То ви забагато на себе берете, нешановна
Елена1265• 08 апреля 2023
Я сегодня встретила знакомых русскоговорящих, разговаривали с нами на украинском. Была удивлена. Наверное, это их принципиальная позиция
автор Чомучка • 08 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Омг, а що, теми для дорослих то вже виключно секс?
Irinaina• 08 апреля 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Не хочу ніяких пані і панове. Не треба мені кріпосного права
О, до речі, слушна думка!
ішо• 08 апреля 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Україномовною
УКРАЇНОМОВНИЙ — УКРАЇНСЬКОМОВНИЙ. Побутують у сучасній мовній практиці обидва слова. Утворений від словосполучення українська мова, другий прикметник прозорий за своєю будовою. Той самий зміст передається й словом україномовний: утворене воно за аналогією до англомовний, франкомовний, тобто має усічену основу від українська
Марипосса285747• 08 апреля 2023
Ответ дляАтятя_тётя
говорят, очень тяжёлый язык.
правда?
Да. Знаете как приятно, сегодня хозяин отеля сказал , что офигеть, я все понимаю он меня неделю учил, пока жила. Мне бы его уверенность
автор Чомучка • 08 апреля 2023
Ответ дляШвидка Настя
Так його тут окрім вас ніхто не розводив.
owl62• 08 апреля 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Удалено администрацией...
Предлагайте свои варианты
chancee• 08 апреля 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
’Пані та панове’ - будемо не скоро ще. Не раніше, ніж бабусі перестануть на касі рахувати копійки та збирати пляшки на смітниках, щоб якось вижити
Работайте , платите нормально налоги, тогда и будет возможность пенсии увеличивать, А то стажа по 10 лет , налоги минимальные или вообще « сильно хитрые», а за бабусь « переживают».
Lily-2020• 08 апреля 2023
Ответ дляЧомучка
Как видите, админы с вами не согласны
автор Чомучка • 08 апреля 2023
Ответ дляГигиенишвили
А як? Проведіть лікбез, будь ласка?
Як звернутися до незнайомої людини?
Я кажу - прошу пані. Або - перепрошую. Але не жіночко чи шановна, як от вище радять, це дикість як на мене.
DarkBlueSea• 08 апреля 2023
Те, кто выехал заграницу, переходят на укр.мову, они так проявляют свой патриотизм. Издалека...
Irinaina• 08 апреля 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Не знаю, я вже зараз звертаюся до усіх як до пань - мені подобається.
Шо таке ’ПАНЬ’?
Lily-2020• 08 апреля 2023
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...