Ласкове телятко• 08 апреля 2023

Просто хочу поділитися радістю. Тільки для тих, кому важлива мова.

Вчора зустрічалася з подружками і добрими старими знайомими, майже кожна з нас якийсь час провела за кордоном і повернулася. Це вперше зібралися під час війни.
І наша компашка, що раніше була на відсотків 60-70 російськомова, тепер виявилася україноговорящою)
Це було так неочікувано і так приємно. Ми дійсно зміюємося. Усе обовязково буде добре.

Тримайтеся, пані і панове, нас чекає гарне майбутнє.
gizma2019• 08 апреля 2023
Ответ дляЧомучка
Ось так на вулиці до незнайомця звертаєтеся Шановний?
Да, а что вас удивляет? Обычно в Киеве говорят ’я прошу прощения, не подскажите.....’ Или ’ уважаемый, а как пройти......’ Ну и тоже самое можно на любом языке сказать
Болаболик• 08 апреля 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Аби людина була хороша. А як наш захистник говорить рос1йською то що ? Це не людина 1 не укра1нець ?
Ну защитнику русскоязычному нужно уступить место автору .
автор Чомучка • 08 апреля 2023
Ответ дляIrinaina
Автор, ви Протея, що всіх блочите?
Удалено администрацией...
автор Чомучка • 08 апреля 2023
Ответ дляgizma2019
Уважаємий, как пройти ппц
88_Наталья_88• 08 апреля 2023
Ответ дляmurmurik
Удалено администрацией...
Ниць! Будь тихо! Ніколи того не буде!
Он: — Марьо, видиш тоту звизду? Она: — Йо. Он: — То я! А тоту? Она: — Йо. Он: — А то ты. А видиш тоту звизду на другий звизди зверху? Она (оживившить и придвинувшись к нему): — Йо-йо, вижу!!! Он: — А то — я на моих нових бициглях!
Irinaina• 08 апреля 2023
Так чого ж ви не написали в темі, що ваш ’секс’ тільки для обраних?
Семицветка• 08 апреля 2023
Ответ дляIrinaina
Походу, многие разочарованы
Не, ну прошлая тема хоть называлась - как вы ласково по украински общаетесь в постели...
Odna Takaya• 08 апреля 2023
Ответ дляЧомучка
І до чого це?
Дійсно до чого Вам захисники?
От пан та пані, то Ваша справа.
Фу, на Вас.
СИРЕЛИ• 08 апреля 2023
Ответ дляЧомучка
І до чого це?
А до того, що треба в1докремлювати росс1йське в1д рашистського. Ви Бетховена чи баха перестали слухати ? Чи д1тям казки Пушкина не читаете ? Це не мае н1чого спального з рашизмом. Хай би 1х грець побрав.
gizma2019• 08 апреля 2023
Ответ дляchancee
Работайте , платите нормально налоги, тогда и будет возможность пенсии увеличивать, А то стажа по 10 лет , налоги минимальные или вообще « сильно хитрые», а за бабусь « переживают».
Фигня это все, мой отец имел стажа больше 50 лет и пенсии 3 копейки. Нам с мужем она вообще не светит, хотя в свои 40 имеем больше 20 лет стажа на каждого и ЗП совсем не минималка.
автор Чомучка • 08 апреля 2023
Ответ дляIrinaina
Написала. Шкода що такі як ви не вміють читати що там написано.
Kristinka2106• 08 апреля 2023
А у меня никто не перешёл на украинский язык. Нам нормально. Главное что я его понимаю
murmurik• 08 апреля 2023
Ответ для88_Наталья_88
Ниць! Будь тихо! Ніколи того не буде!
Удалено администрацией...
serebro16-72be• 08 апреля 2023
Ответ дляНе пириживай
Удалено администрацией...
Бо в селах так. В містах було по іншому.
автор Чомучка • 08 апреля 2023
Ответ дляOdna Takaya
Дійсно до чого Вам захисники?
От пан та пані, то Ваша справа.
Фу, на Вас.
І на вас, пані, і на вас.
Семицветка• 08 апреля 2023
Ответ дляМилкиМой
Давно тем подобных не было. Тишь да гладь была так долго) Видимо пора, ведь на форуме так спокойно все общаются на двух языках.. Никаких языковых расприй И вот она.. Тема для бурления. Пора)
Та че там. Два дня назад снесли тему. И за день перед этим была тема. Люди только-только из бана повыходили
gizma2019• 08 апреля 2023
Ответ дляmurmurik
Удалено администрацией...
А зачем? Они же не на русском говорят)
СИРЕЛИ• 08 апреля 2023
Ответ дляБолаболик
Ой, д1вчатка, все в м1ру добре.
автор Чомучка • 08 апреля 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
То відкоремлюйте на здоров´я, я тут до чого?

Чи моя тема вам завадила те зробити?
Семицветка• 08 апреля 2023
Ответ дляgizma2019
А в моей жизни были и первые и вторые, что самое интересное, пока некоторые особи не начали педалировать эту тему, никого ничего не смущало и все друг друга понимали.
Вот именно. Пока не стали качать, людям и в голову не приходило, что на этой почве можно ссориться.
Авокада• 08 апреля 2023
Ответ дляЛаскове телятко
І куди ж таку тему треба було запхнути, цікаво? Нема в нас категорій про друзів чи мови.
Як на мене, це тема саме для дорослих адекватних людей, тому деяким краще було б вийти.
Ви все одно не в стані порадіти зі мною.
а чого за анонімом заховалися?
ви ж тут щодня лагідно українізуєте)
хочу,і мабуть не одна я ,знати хто тут така завзята, що ночами не спить та все мовні срачі розводить?
автор Чомучка • 08 апреля 2023
Ответ дляАвокада
а чого за анонімом заховалися?
ви ж тут щодня лагідно українізуєте)
Хм. Тому що мала право. Що не так?
Чом ви так гостро реагуєте на прості людські радості?
Чи я мала мовчати щоб неадекватів з форуму не ображати невідомо чим?
oksi-71• 08 апреля 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
’Пані та панове’ - будемо не скоро ще. Не раніше, ніж бабусі перестануть на касі рахувати копійки та збирати пляшки на смітниках, щоб якось вижити
я бы не сказала, что в нашей стране много нищих. Ну вот не вижу я на мусорниках бабок. Да, пенсии маленькие, но не все так плохо.
Мне красивее обращение - пани, чем на вы, как то абстрактно.
gizma2019• 08 апреля 2023
Ответ дляSolnet
А якщо про когось розповідають? То як? Отой шановний? Чи отой дядя?
Имя собственное отменили?)
СИРЕЛИ• 08 апреля 2023
Ответ дляЧомучка

Чи моя тема вам завадила те зробити?
Н1хт. Додавайте срачу й дал1.
автор Чомучка • 08 апреля 2023
Ответ дляСемицветка
А я ким чином стали качать? Раді тому що перейшли на свою ж мову? Тепер це означає качать?
murmurik• 08 апреля 2023
Ответ дляЧомучка
І на вас, пані, і на вас.
Удалено администрацией...
oksi-71• 08 апреля 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Не хочу ніяких пані і панове. Не треба мені кріпосного права
смешно))). Когда ’Пани’ - это просто уважительное обращение.
автор Чомучка • 08 апреля 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Н1хт. Додавайте срачу й дал1.
Зрозуміло. По темі сказати нема чого, а як сратися - та аж бігом
Семицветка• 08 апреля 2023
Ответ дляProbel Tochka
А я дойч:(((
И я. И у меня нет проблем с тем как обращаться ’пан или пани’. Я каждого немца, в которому обращаюсь называю ’Ентшульдигун’... И дальше по тексту