Ласкове телятко• 08 апреля 2023
Просто хочу поділитися радістю. Тільки для тих, кому важлива мова.
Вчора зустрічалася з подружками і добрими старими знайомими, майже кожна з нас якийсь час провела за кордоном і повернулася. Це вперше зібралися під час війни.
І наша компашка, що раніше була на відсотків 60-70 російськомова, тепер виявилася україноговорящою)
Це було так неочікувано і так приємно. Ми дійсно зміюємося. Усе обовязково буде добре.
Тримайтеся, пані і панове, нас чекає гарне майбутнє.
Ответ дляchancee
Работайте , платите нормально налоги, тогда и будет возможность пенсии увеличивать, А то стажа по 10 лет , налоги минимальные или вообще « сильно хитрые», а за бабусь « переживают».
По себе судите, видимо? Стажа больше 25, налоги согласно законодательства. Работала на государство, кстати, не на свой личный карман. Как и родители, которые имеют больше 35 лет стажа, а пенсия 3 тыс. Так что знаю, о чём говорю
Odna Takaya• 08 апреля 2023
Ответ дляНе пириживай
Удалено администрацией...
Зато такі ’особі’, захищають нашу країну, поки Ви підтримуєте мовний ’срач’.