ЛюбимаЯНЬ• 09 апреля 2023

как же я завидую знакомой, которая с мужем, родителями выехали в Финляндию

она молодец, я рада за нее и ее детей
как же не завидовать?
Lorazat• 20 мая 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
А що там у Фінляндії? Я була у Стокгольмі. Так, сподобалося. Але ЯК! було холодно у серпні. Я у осінній куртці з капюшоном на голові. Місцеві у майках. Льодяний вітер з моря. Місцеві кажуть : у нас рідко коли так тепло. Погода супер. Сьогодні на сонці +14!. А мені з чоловіком відчувалося на +2)) кожа на обличчі лущитися почала, як при диких морозах -30 у нас. Ну і ціни, звичайно. Стейк у Стокгольмі коштував від 50 євро. Я чесно пішла у Макдональдс)
Якусь фігню говорите. Не можуть місцеві казати, що +14 для них у серпні - це капець, як тепло. Звичайне літо там. Ми їздили минулого серпня - спека була, у шортах і футболках ходили і постійно води пили. Ціни так, високі, але й і доходи у них відповідні