Вот Она Я• 10 апреля 2023

Вишивка, щоб завагітніти

Коли планували першу дитинку, то одразу завагітніти не вдалося( пробували 4 місяці). Тоді на якомусь форумі прочитала про вишивку янголят, яка чарівним чином допомагає завагітніти. Я вишила її і через 2 місяці побачила // на тесті.
Можливо , це просто збіг)
Але от зараз хочемо другу дитину, і вже 6 місяців не виходить(
Згадала сьогодні про цю вишивку. Думаю, може ще раз таких янголят вишити )) чи треба щось інше ?)
Може хтось теж пробував такий метод) чи допоміг він ?))
Банка з медом• 10 апреля 2023
В мене подруга так само завагітніти не могли, здорові люди.
Коли вишила янголятко то також завагітніти вдалося їм.
Можливо ефект плацебо.

Дуболом• 10 апреля 2023
Я вишивала років 10 тому, не допомогло.
І будинок вишивала, не спрацювало.
І багато пар вишила - не одружена.
Допомагає тільки тим, хто здоровий, просто потрібно розслабитися і переключити думки. Для мене вишивка є медитацією.
Фісташкова кава• 10 апреля 2023
автор я лечилась 6 лет, все врачи в один голос только ЕКО. и потом у меня началось.
вышивала ’почти идеальный’ - нифига
на озеро святой Анны ездила купаться - нифига
еще куча всего и результата ’0’
а потом мне таки попался нормальный врач, когда я по скорой по гинекологии в роддом попала с кровотечением в 21 день, прописал лечение ’в долгую’ гормоны, 2 года я их принимала, потом он сказал ’можно пробовать’ и в первом же цикле я забеременела.
Колгоспниця• 10 апреля 2023
Не помогла эта вышивка.
Бегущаяпо• 10 апреля 2023
Вышивка называется Почти идеальный.. кому то помогает, но думаю просто совпадение
булоТАЙминуло• 10 апреля 2023
Ответ дляНе против
це було 11 років тому, так що і тоді вже були ті ангелики популярні
Это все равно, вчера или более 10 лет назад)) Главное, что Ваше желание исполнилось.
Я такой пример могу привести: здесь была несколько лет назад тема про картинку с 9 подсолнухами, которая помогает в продаже, правда, одной. Я поверила, скачала картинку, поставила на заставку и появился покупатель на авто, продажа состоялась)))