Доброго дня. Виникла суперечка з чоловіком на рахунок дитини. Зараз почався такий період, що багато істерик і "зроби навпаки як сказали" (без двох неділь 2 роки) Часто стала кидатися предметами. Я їй стараюсь пояснювати, сідати навпроти лице в лице і говорити з нею, промовляти це. А от в чоловіка підхід інший і він мені не подобається: кинула дитина в нього грабельки, він у відповідь кинув їх в неї, не сильно звичайно, але для неї вагомо, вона почала плакати, бо попало по щічкі. На мої обурення на це каже мол: "Вона так буде розуміти, що це боляче, а моя методика з розмовами не має ніякого ефекту." Допоможіть, будь-ласка, як вийти з цієї ситуації. Я вважаю, що права я, а чоловік, що він. Ми прямо катерично відмовляємося приймати сторону один одного, в нас таке вперше. Допоможіть прийти до якогось консенсусу.
double-mama• 10 апреля 2023
Автор, просто цікаво,який саме метод таки дає результат, і ваша дитина розуміє , що є правила поведінки, ваш чи чоловіка?
Natalia505• 10 апреля 2023
Тато не в собі. Дитинці два рочки, дайте їй час хоть щось навчитись розуміти. Переводьте увагу з конфлікту на щось інше, зацікавте. Ви своєми лекціями ніфіга не зробите як і киданням іграшками.
Oksana2306• 10 апреля 2023
Спробуйте інший спосіб. В такому віці дитина не розуміє ваших доводів, але і в чоловіка також ’перебор’.
Ваша величність• 10 апреля 2023
Ответ дляCrazy_lady
Я на боці батька)
Ну да. Норм, коли дорослий чоловік жбурляє речами у дитину.
Згодом бити буде. Але то таке
сладкий_ноябрь• 10 апреля 2023
В данной ситуации я за мужа.
Если после 100 объяснения нет результата, то надо менять методы.
Дети в таком возрасте нон-стоп нарушают границы других и если их не пересекать, то они считают это нормой. Муж ничего не сделал, он разговаривает с ней, на ее языке и чаще всего, в таком возрасте он более понятен, чем эти бесконечные разговоры.
Если б муж ребёнка ударил, то были б правы вы :)
brandomania• 10 апреля 2023
кто оправдывает поведение отца - на вас когда лает собака и кусается вы тоже в ответ будете гавкать и кусать? тут такой же принцип. тем более девочка когда получает такое отношение от отца - это потом может повлиять на отношения с мужчинами во взрослой жизни.
показывать что такое поведение не ок ребенку надо, но другими методами.
Natalia505• 10 апреля 2023
Зараз ви ще для донечки Боги. Захист, спокій, вчителі і друзі. На власному прикладі вчимо, виключно. Здоровило, той хто має захищати кидає у відповідь, здуріти можна.
double-mama• 10 апреля 2023
Ответ дляOksana2306
Так, у такому віці слова не працюють, працюють дії: бачите, що дитина замахується- зупиніть її, не дайте кинути, приказуючи: кидати речі у людей/ тварин неможна’.
Ответ дляВаша величність
Згодом бити буде. Але то таке
Не буде. А дитина знатиме, що оточуючі діють дзеркально, вдарить вона - вдарять і її. Чи ви думаєте, що в садочку дівчинка битиметься, а дітки не будуть давати здачі, а розмовлятимуть з нею? В два роки вже має бути розуміння, що битися не можна, це не 10 місяців.
Ответ дляbrandomania
Кстати, я укусила свою собаку в ответ, когда та была щенком - сработало 😂
Я больше за разговор с ребенком, но это не всегда работает)
Моей старшей 5, иногда хочется прибить🥴
Может что-то учудить или сделать больно кому-то из близких, тогда мы ее просим применять свои действия к себе. Спрашиваем ’будет ли тебе приятно такое?’. Чаще всего работает, но ей 5 лет.
В вашем случае, скорее всего, прощупывает границы дозволенного. Ругать и объяснять надо, но вот кидать в ответ грабли не совсем хорошо
Моей старшей 5, иногда хочется прибить🥴
Ваша величність• 10 апреля 2023
Ответ дляCrazy_lady
Удалено администрацией...
brandomania• 10 апреля 2023
Ответ дляВаша величність
Згодом бити буде. Але то таке
а потом вырастет и муж будет поколачивать, для многих тут и такое нормально, ведь ’заслужила’
brandomania• 10 апреля 2023
Ответ дляCrazy_lady
когда однолетки дерутся и когда это делают собственные родители - для психики ребенка большая разница
double-mama• 10 апреля 2023
Ответ дляCrazy_lady
Розуміння про ’дадуть здачу’ та адекватність поведінки тому,що відбувається, ще нема. Тому ,важливо просто попереджати такі прояви агресії, зупиняти фізично( не бити у відповідь, а утримувати),поки дитина не зможе розпочати контролювати свої емоції, а це вже після3 років
Ваша величність• 10 апреля 2023
Ответ дляbrandomania
Виправдовують ті, для кого звично отримувати тумаки від чоловіка