Мами, чи водив хто в ясла свою малечу? Поділіться ввдгуком про садочок, будь ласка. Що сподобалось що ні.
Автор, я не знаю саме 406 садочка, але з досвіду скажу - шукайте відгуки на вихователів, а не на садочок. В нас був чудовий садочок з прекрасними відгуками, а вихователька попалася кошмарна, ображала дітей, протрималися ми 2 місяці. І навпаки було: початкова школа з поганою репутацією, але вчителька була від бога, дуже гарну базу діткам дала.
Ответ дляCrazy_lady
Якби ж я когось там знала. Прийшло запрошення, при знайомстві буду бачити лише директора, як я розумію.. карантин, групи не факт, що побачу.. тому й запитую за садок, маючи на увазі, а хто там? А шо там? Ясельних груп зазвичай небагато, як і вихователів в них, тому якщо раптом хтось там був, то мають знати- нормальна вихователька, няня чи краще оминати..
Ответ дляposh_girl
Підіть під садок з дитиною десь о 16.00, погуляйте там. Будуть батьки забирать малечу, розпитайте що і як. Це ж не таємниця - розкажуть. Тільки обов´язково будьте зі своєю дитиною, щоб про вас поганого не подумали)