Tatius_ka• 11 апреля 2023

Де маршрутки з Києва на Житомир/Радомишль? І який графік?

Вітаю
Потрібно дібратися в напрямку Житомира/Радомишля.
Раніше (років 15 так точно....) автобуси активно їздили з а/с Дачна.
Потім нібито вони стартували від м. Житомирська (але я не впевненна)

Зорієнтуйте будь ласка - звідки наразі старт?
І чи є у них певний графік - щоб спланувати повернення до Києва (сідати буду "на трасі")
Ata888• 11 апреля 2023
Метро Житомирська, там розпитайте на місці

автор Tatius_ka • 11 апреля 2023
Ответ дляAta888
а по графіку - не вкурсі?
Лепетун• 11 апреля 2023
Біля Жд вокзалу є автовокзал. Графік- треба туди їхати і дізнаватися.за вас це робити ніхто не буде)))і як можна вірити тому що тут напишуть.
Ata888• 11 апреля 2023
https://e-avto.ua/подзвоніть, якщо не помиляюсь, це сайт перевізника, який з житомирської
автор Tatius_ka • 11 апреля 2023
Ответ дляAta888
щиро дякую
автор Tatius_ka • 11 апреля 2023
Ответ дляЛепетун
о, навіть з вокзалу їздять? Цікаво