Сільський ансамбль• 12 апреля 2023
Какую муку берете?
Доброе утро, в этом и вопрос, какую муку берете на пасочки? Всім дуже дякую за відповідь 🙏
Мафиозная• 12 апреля 2023
буду пекти з муки, що в атб продають. в інсті бачила відео на днях , то проф. кондитер не рекомендувала хуторок на пасочки
Пластилин_Колец• 12 апреля 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Нордик советовали, брала на Розетке. Правда, паски не пеку.
Из Нордика багеты классные...
Сама собі лікар• 12 апреля 2023
Купила атбшную. Пересмотрела количество белка,во всех кажется 10.3, выше не нашла,поэтому не заморачивалась
Сама собі лікар• 12 апреля 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Будь яку,окрім Хуторок.
А почему не хуторок? Я никогда ее и не брала,почему и не надо?
Пластилин_Колец• 12 апреля 2023
Ответ дляmasterim
А у мене Хуторок
Правда дріжджового нічого не пекла
А що з нею?
Правда дріжджового нічого не пекла
А що з нею?
Клейковини не вистачає..
Контрольница• 12 апреля 2023
Только euromill. Сколько другую не пробовала, лучше не нашла. Только она в нашем варусе почему то пропала.
Пластилин_Колец• 12 апреля 2023
Ответ дляСама собі лікар
Выше итальянская или Нордик,а они дороже в 2-3 раза обычной.
ЛісАпетная• 12 апреля 2023
Зернарі(там де паска на упаковці зображена). Борошно просто розкішне. Тісто просто шовк на ньому. До нього користувалась київмлин довгий час,але це на три голови вище.
Русланка з гілки• 12 апреля 2023
Ответ дляLenusikkuz
Київмлин беру вже років 10.
Киев или на уже нет десять лет
Сільський ансамбль
• 12 апреля 2023
Ответ дляМафиозная
Дякую, тоді хуторок мимо
Сільський ансамбль
• 12 апреля 2023
Ответ дляЛісАпетная
Дякую всім, як добре що спитала, зараз буду замовляти, дівчатка дуже вдячна вам
ЛісАпетная• 12 апреля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Вдалої випічки
Засомневаю• 12 апреля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Дякую, тоді хуторок мимо
Хуторок сероватый .
Я всегда белоцерковскую брала , она очень классная)
Сільський ансамбль
• 12 апреля 2023
О, ще спитаю и по дріжжям, які берете? В тому році невдала паска була, в цьому хочеться гарненьку і смачненьку
ЛісАпетная• 12 апреля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Я львівські пресовані свіжі беру,ніколи промахів не було. Вони навіть з мінімальною кількістю підходять. А я ще із тих,хто полюбляє зменшувати кількість дріжджів в тісті,але з ними все прекрасно
Сухі не використовую. Може хто із дівчат порадить
Котики-муркотики• 12 апреля 2023
Ответ дляБла бла бла
фото
Дуже хороше борошно,тільки його перед святами розкупили,ясобі 2 кг прихватила.
Ручки-Крючки• 12 апреля 2023
Найбільше подобається вінницьке борошно, завжди тріо добре підходить.