Сільський ансамбль• 12 апреля 2023
Какую муку берете?
Доброе утро, в этом и вопрос, какую муку берете на пасочки? Всім дуже дякую за відповідь 🙏
Lenusikkuz• 12 апреля 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Киев или на уже нет десять лет
Сходіть в магазин та подивіться
Сільський ансамбль
• 12 апреля 2023
Ответ дляКарамбулкул
Любую , где с составе белка больше 10
Надо запомнить, сорок годков прожила, про такое только тут узнала
Та_все_ок_будет• 12 апреля 2023
Ответ для154181
Дуже пливе тісто
А в рекламі ж співають:’Моє тісто не пливе, хуторок не підведе’. Брешуть хіба?)))
Света С Приветом• 12 апреля 2023
На паски тільки Богумилу. Якщо немає, то Київмлин. Додому ще купую або Зернарі, або, Вінницький млинар , або Євроміл. Розташувала своїх фаворитів у порядку спадання. Найгірша Хуторок