Полюю на дрони• Изменено 12 апреля 2023
Паспорт-книжечка і воєнний стан
Ситуація: я не в Україні, паспорт-книжка, закордонний закінчується. Маю запис на подачу документів на новий паспорт. Є одне «але»: фото на першій сторінці внутрішнього паспорту затерлося. На третій сторінці вклеєне фото в 25. Чи приймуть документи в такому випадку? Є ж якийсь закон, що в Україні на період воєнного стану всі паспорти дійсні? На яку норму можна посилатися, якщо що? Дякую!
Царевна_несушка• 12 апреля 2023
Подайте на одночасне оформлення: обмін книжки на ІД і одночасно загран.
Полюю на дрони
• 12 апреля 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
В консульстві так не можна, а «Документа» в нас немає
Царевна_несушка• 12 апреля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Ну якщо паспорт ’непридатний’, можуть і відмовити...
Тектологиня 80lv• 12 апреля 2023
В ДП Документ прийняли паспорт з відірваною синьою частиною обкладинки (дитина), зробила айді
Полюю на дрони
• 12 апреля 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Затерлося - то з плямами? Чи просто вицвіло трохи?
Вицвіло, типу біленькі плямки
Ms. Похвала• 12 апреля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Вицвіло, типу біленькі плямки
А в какой вы стране? Этих филиалов наоткрывали по всей Европе.
Тектологиня 80lv• 12 апреля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Вицвіло, типу біленькі плямки
То норм, не хвилюйтесь. В мене від обкладинки полоса червона вздовж фото і норм
ТаЕщеОптимистка• 12 апреля 2023
Ответ дляMs. Похвала
Польша и Германия это не вся Европа
Ms. Похвала• 12 апреля 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Польша и Германия это не вся Европа
Не только там.
Царевна_несушка• 12 апреля 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Польша и Германия это не вся Европа
Еще Турция, Чехия и Словакия
Полюю на дрони
• 12 апреля 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Еще Турция, Чехия и Словакия
Ой читала я про ці черги під бусікомиу Празі. Сміх та й годі
Царевна_несушка• 12 апреля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Якщо вам в консульстві відмовлять, в Україну поїдете міняти паспорт?
Полюю на дрони
• 12 апреля 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Ще не придумала. Мабуть, буду тоді цей закордонний, що є продовжувати. В мене стільки відпустки немає, щоб в Україну їхати