СирОжино пирОжино• 13 апреля 2023
The ordinary
Niacinamide 10% + Zinc 1% Пробовали ? Как вам
Майская киска• 13 апреля 2023
Якось мені незайшов. Але в мене і шкіра дуже вибаглива. Пілінг - гарненький, шкіра як новенька ставала. А цей непомітила нічого. Щей мені липким здавався. Але це ж все індивідуально
Замороженная селедка• 13 апреля 2023
Ответ дляSectetlyYours
Пробовал
Эффекта не увидел
В мене так само
Natal_ka91• 13 апреля 2023
Багато хто хвалить. Але мені не зайшов. Взагалі косметика цього бренду не вразила мене ніяк, особливого ефекту не побачила, слабувата, окрім червоного пілінгу, але і тут я знайшла альтернативу.
Дама_с_коготками• 13 апреля 2023
Ответ дляNatal_ka91
Какую альтернативу нашли?
Королева спама• 13 апреля 2023
А какой вы ждёте результат? Сыну отлично подсушивает кожу и осветляет постакне.
Natal_ka91• 13 апреля 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Какую альтернативу нашли?
Поліш Zein obagi
Дорого, але є міні-версії, і головне ефект. З цього бренду лише він також підійшов
Сумчатая кошка• 13 апреля 2023
Niacinamide для мене ефекту 0, жирність шкіри не зменшувалась, на постакне ніяк не діяв, на прищіки також, використовувала на ніч кожен день.
Використовувала Granactive Retinoid 2% in Squalane, спочатку трохи прибирав жирність та вирівнював тон обличчя, а потім шкіра звикла і ніякого ефекта.
Королева ганделику• 13 апреля 2023
Ответ дляМайская киска
Який пілінг сподобався? В мене чутлива шкіра з проявами розацеа (рожева) у Вас яка ? Дякую
Майская киска• 14 апреля 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Ордінарі червоний (здається він в них один). я не спеціаліст, на жаль, і порадити не можу(