Залатавая• 13 апреля 2023

дівчата давайте поностальгуємо

пишіть ваші улюблені старі пісні українською мовою
сьогодні напекла пасочок
та включила Віктора Павліка Ні обіцянок не пробачень
мусила налити келих вина
згадала щасливі роки без війни та просльозилася

Накину я:
Ірина Білик -Одинокая
Павлік -ти подобаєшся мені
Лама - Не мама
Могилевська - Відірватись від землі, Вільний птах
Карна - Моя мила
Anna Sasha• 13 апреля 2023
Дуже люблю гурт ’Друга ріка’.
Особливо їх пісні’ Так мало тут тебе ’,’Алло’, П´ю з твоїх долонь.
Також люблю гурт Скай,і звичайно їх хіт ’Тебе це може вбити’.
Гайтана’Шаленій’(нагадує мені юність:)
Пономарьова не люблю,але подобається його пісня’Він чекає на неї’.
Віктор Павлік ’Ти подобаєшся мені’.

автор Залатавая • 13 апреля 2023
Ответ дляКарамбулкул
Бумбокс «Дитина», Один в каное «Вовк».
Бумбок обожнюю пісню «Люди ми тільки тоді як дуже сильно любимо»
ВЫВсеВрете• 13 апреля 2023
Ответ дляfelin
Обожнюю слухати пісні у виконанні Квітку Цісик , воно неймовірне😍
А так Гурт Мері - Сестра
Обожнюю Бумбокс.
Скай😍
Блин, как меня этот Бумьокс кумарит. Пение Андрея это...не знаю...как это назвать. Он вроде под кайфом и его плющит. Про калину вообще противно слушать...
Буськааа-94• 13 апреля 2023
Обожнюю бум бокс і всі їх пісні❤️🥰
У них більшість пісень українською
Буськааа-94• 13 апреля 2023
Ответ дляСтрекоза любви

Біда не в тім, що свище вітер лютий
Що січень на вікні малює мертві квіти
Біда не в тім, що ти мене не любиш
Біда, що я тебе не можу розлюбити
Ооо клас) теж люблю її)
Не боюся осуду• 13 апреля 2023
Ответ дляЛюбительница
Яка Білик була класна, такі пісні.
В мене була касета Фарби, здається. На Таврійскіх іграх вона круто з балетом танцювала.
А я пливу у човні. Кліп на ті часи просто шедевр. Алексєєв переспів, але слабенько.
Банка з медом• 13 апреля 2023
+ ще ’ Плач Яремії’,
Океан Ельзи ’911’
Але я стара))))
Слухала її ще у Донецьку. Згадала слова Кузьми, коли він казав, що його концерти в Донецьку і Луганську нічим не відрізнялись від Києва і Львова

автор Залатавая • 13 апреля 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Зростають у гніздечку соколяяяяааата
я під неї реву якщо вип‘ю)
Карамбулкул• 13 апреля 2023
Ответ дляЗалатавая
Тааак. Мені всі пісні цього гурту подобаються.
Буськааа-94• 13 апреля 2023
Ой, тепер і мені захотілось налити вина і послухати пісні ці))
МЕСТО_Встречи• 13 апреля 2023
Білик - Чорний ангел.
Повалій - Сіла птаха.
пьЯНА• 13 апреля 2023
Найкраща улюблена ❤️❤️❤️
Укр_жіночка• 13 апреля 2023
Тік Апрель, пісня стара, але почула вперше на днях, шумей і Саша Бо переспівували в інсті, вот скачала собі сьогодні)
автор Залатавая • 13 апреля 2023
Ответ дляБуськааа-94
не затягуйте , гарно знімає накоплений стрес)
felin• 13 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Ого, яке різне сприйняття у нас з вами. Це все життя і люди різні;)
Банка з медом• 13 апреля 2023
Ответ дляfelin
+ різні покоління мабуть
Буськааа-94• 13 апреля 2023
Ответ дляЗалатавая
Мабуть так і зроблю🤭 хто я така щоб собі відмовляти😁
Джулияробертс• 13 апреля 2023
Люблю цю пісню дуже...
Україно, Україно!
Після далечі доріг
Вірне серце твого сина
Я кладу тобі до ніг!
Україно, Україно!
А взагалі, вперше не напекла в четвер пасок, нічого не купила, трохи прибрала. Подивилась кіно сумне (нове 2022 року Між небом і землею), не буду дивитись драми, не моє, тоді так важко якось.
Повітруля• 13 апреля 2023
Ответ дляДверной_Проем
Хит 96 года

https://www.youtube.com/watch?v=B9fvP2kmlNE
Він так довго чекає, чекає на неї
Могилевська відправила меседж,
Дуже багато класних українських пісень! Не дарма українська мова 2 у світі за своєю мелодійністю

МЕСТО_Встречи• 13 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Особенно отвратная песня про черные обои. Просто самая худшая из всех для меня.
Любительница• 13 апреля 2023
Ответ дляНе боюся осуду
А ’Мовчати’ з Кузьмою? І кліпи були, як витвір мистецтва, а не оце все...
Та прям багіня• 13 апреля 2023
Ще пам’ятаю були тв канали К1 та К2, ввечері на якомусь з них були відеозаставки вечірнього Києва - автівки та маршрутки під музику «Мовчати» Білик та Кузьми, я це вічно могла дивитися
Без образів• 13 апреля 2023
’Пісня буде поміж нас’ у виконанні Івасюка то любов на все життя. Та і взагалі всі його пісні і написані і проспівані шедевр😍
автор Залатавая • 13 апреля 2023
Ответ дляДжулияробертс
Люблю цю пісню дуже...
Україно, Україно!
Після далечі доріг
Вірне серце твого сина
Я кладу тобі до ніг!
Україно, Україно!
рекомендую комедію Шпигунка
насміялася від душі
Просто каралева• 13 апреля 2023
Ответ дляДжулияробертс
Люблю цю пісню дуже...
Україно, Україно!
Після далечі доріг
Вірне серце твого сина
Я кладу тобі до ніг!
Україно, Україно!
Обожнюю її
1 березня минулого року якраз доїжджала до Угорського кордону під цю пісню,ревіла аж вголос і кричала - «куди я їду?» ((
Кровавый бархат• 13 апреля 2023
Ответ дляДверной_Проем
Юрко Юрченко Я йду
Еще помню Аква Вiта были модны.
Ооо, активно плюсую! Мы в детстве без Территории А вообще жить не могли. Еще El Кравчук очень нравился в детстве💖
пьЯНА• 13 апреля 2023
А хто пам´ятає цю пісню 😉
Просто каралева• 13 апреля 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
А я обожнюю обої,і Поліну )
Prervana• 13 апреля 2023
Наверняка все слышали эту песню Карпы в дуэте с Корсом в русской версии. ’Забывай’ (Больше никто ни о чем не попросит). Но изначально она украинская. И гораздо более круто и даже жутковато она звучит именно в украинском варианте

Мальовнича даль• 13 апреля 2023
Шо мені писать, вчора була на концерті океану эльзи.