Страхованная• 15 апреля 2023
Не вистачає енергії.
Доброго дня. Які аналізи здати, щоб перевірити в чому може бути причина? Феритин, віт.Д? Синдром хронічної втоми. Я хочу все зробити, бажання є, а енергії на це мало. Це звичний мій стан, рідко бувають приливи сил. Дякую за відповіді.
Страхованная
• 15 апреля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Цукор нижче 5? Глікований гемоглобін? Інсуліна не було?
Цукор в приватній клініці 4,58, в державній - 5,0. Глікований гемоглобін і інсулін не здавала.
Кондуктор троллейбуса• 15 апреля 2023
Ответ дляСтрахованная
Без інсуліну не показово, на жаль.
Спробуйте обмежити вуглеводи хоч на тиждень, не всі, хоч частково. В багатьох випадках допомагає.
Страхованная
• 15 апреля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Без інсуліну не показово, на жаль.
Раніше пробувала виключити повністю солодке, то починались сильні головокружіння.
Я не вживаю цукор в каві, чаях, майже не їм солодкого, рідко шоколад і печиво. Випічку теж виключила.
Кондуктор троллейбуса• 15 апреля 2023
Ответ дляСтрахованная
В мене таке було, зменшувала поступово. Зараз вдома солодке не тримаю, тільки можу щось у кав´ярні взяти.
Окрім солодкого прибрала глютен, стало значно краще.
Страхованная
• 15 апреля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Дякую. Спробую.
А солодке у вигляді сухофруктів дозволяються?
Кондуктор троллейбуса• 15 апреля 2023
Ответ дляСтрахованная
Дякую. Спробую.
Я не їм, хіба що десь родзинка. Більше горіхи люблю. Але Ви по собі дивіться.
Минулої весни я взагалі спала по пів дня, сил ні на що не було.
Зараз без глютену й молочки, інколи дозволяю собі твердий сир, солодке тільки за межами дому. Пропила вітамін Д, магній малат, вітамін С. Займаюсь жкт. Стало значно краще.
Страхованная
• 15 апреля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Добре, що можна дієтою покращити ситуацію. Дякую Вам за відповіді