Моська-слон• 16 апреля 2023
Напишите ваши зарплаты
Кто сколько зарабатывает в месяц, может я вдохновлюсь, поделитесь.
Просто болталка• 16 апреля 2023
Ответ дляОбижулька
Зарплаты медикам урезали и задерживают(
Та достали они, с пациентов не берите, живите на 7000, сволочи
Моська-слон
• 16 апреля 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ппц. Халявщицы уже пособие в зрп записали. 😂
Ох нічєво себе ))
Обижулька• 16 апреля 2023
Ответ дляПросто болталка
Так, а что с тех людей брать?
На такие же 7000 живут(
Бронетапці• 16 апреля 2023
Ответ дляПросто болталка
7000 врач, ставка
у врачей давно 16000 ставка
Просто болталка• 16 апреля 2023
Ответ дляОбижулька
Так, а что с тех людей брать?
На такие же 7000 живут(
Судя по паскам за 500 и тп, таки не все на 7000, как и тут в теме
Просто болталка• 16 апреля 2023
Ответ дляБронетапці
у врачей давно 16000 ставка
Вы- врач? Получаете 16000? Я вам реальную зарплату пишу, а вы мне тв цитируете
Некомильфо• 16 апреля 2023
Ответ дляПомеха справа
Мало - 21 тис.
Для Києва, звісно мало
В моєму містечку, де колись жила, хто де може й має 10-12 на руки, то вже ого які багачі, номінально 7-8тис на руки, приїздила минулого місяця, то з цікавості розпитувала,
Та й ще зубами тримаються за ті роботи, бо іншої нема взагалі.
Більше третини людей, по заробітках в Європах, добре знаю що там не мед їм, то це не враховую, кажу лиш про з/п на місці.
Звісно мова не про депутатів і тп,
Чудо в декрете• 16 апреля 2023
Ответ дляemerald_88
Я вже теж обожнюю вашу роботу. Я зараз в пошуку роботи, то на вашу поскакала б вприприжку
Де ви знайшли роботу, якщо не секрет?
На звичайному work. Якось так склалось ) на початку війни місяць була без роботи ( навіть тему тут створювала) , а потім пішла звичайною нянею, лише б не вдома на дивані сидіти. Через декілька місяців підвищили і поїхало. Добре, що досвід і освіта дають змогу відповідати
Татьяна-cb91• 16 апреля 2023
Ответ дляДобродійка
поздравляю
это очень круто
очень приятно знать, что в сфере дошкольного образования достойная зарплата
это очень круто
В частных в основном всегда достойная) было бы приятнее если б и в гос она была достойная )
Аноним НаВсеГда• 16 апреля 2023
Ответ дляМао_Мяо
Та ну. Я також викладач. То у мене майже в 3 рази більше.
У Вас половина ставки?
Ви вказали суму без премій?
У Вас половина ставки?
Ви вказали суму без премій?
А вам ,що залишили премії в цьому році?
Помеха справа• 16 апреля 2023
Ответ дляНекомильфо
Для Києва, звісно мало
Звісно мова не про депутатів і тп,
Я в Києві, та й теж тримаюся зараз. Бо моя сфера - поголовні скорочення зараз і нічого хорошого в перспективі (
Ластовиння• 16 апреля 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
А пассивный доход считается?
Тоскующая• 16 апреля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Так, я адмін. Садочок приватний. Обожнюю свою роботу)
А в каком городе, если не секрет ? моя дочка тоже воспитатель в детском саду, но зарплата маленькая , Черкассы.
Чудо в декрете• 16 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Не всегда. Знаю сад в Днепре с оплатой 27грн/ час до войны. Это у воспитателя
Обижулька• 16 апреля 2023
Ответ дляПросто болталка
Те, кто паски дорогие покупает, ходят в частную.
Чудо в декрете• 16 апреля 2023
Ответ дляТоскующая
Днепр
Татьяна-cb91• 16 апреля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Частный? 😳😳😳
Бронетапці• 16 апреля 2023
Ответ дляПросто болталка
да, врач. ТВ не смотрю. Покажите свой расчетный?
Яжемать Мне можно• 16 апреля 2023
Ответ дляМао_Мяо
У Вас половина ставки?
Ви вказали суму без премій?
У Вас половина ставки?
Ви вказали суму без премій?
У мене більше ставки. 18 років стажу, класне керівництво. 11 тисяч.
Я такая - жду трамвая• 16 апреля 2023
5000 франков. после вычета налогов остается 4500. если б не муж, было бы очень тяжело.
Некомильфо• 16 апреля 2023
Ответ дляПомеха справа
Я з ЗУ родом, скорочення то повсюди, але тут скорочувати просто нічого вже((
Маленькі міста - як інша реальність!
Якби люди бачили, що тут строчать , що з/п 50тис/місяць і то мало не хватає, то щиро б покрутили пальцем коло виска.
Я давно за кордоном, приїзжаю досить регулярно, реальність бачу на власні очі, родичі тут пенсіонери, звісно допомагаю як можу.
Маленькі міста - як інша реальність!
Українська зірочка• 16 апреля 2023
Ответ дляЛастовиння
А пассивный доход считается?
Джобцентром он прекрасно считается.не забудьте сообщить.