мимАпроходила• 17 апреля 2023
Схуднення, зайдіть хто розбирається в харчуванні
В мене 4 прийоми їжі в добу
Перший приблизно в 9 ранку. Працюю я з 17.00 до 1.30
Обідня перерва з 21.15
Як ви думаєте вато їсти в 21.30
Чи все ж зробити останній прийом в 16.30?
Обідня перерва з 21.15
Як ви думаєте вато їсти в 21.30
Fancy Love• 17 апреля 2023
Варто їсти тоді, коли хочеться їсти. Тим більше ваш графік роботи передбачає, що організм буде активний у вечірній період часу.
Горлаю зрання• 17 апреля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Автор только ваше единственно правильное мнение спрашивала? Или вы одна точно знаете, как обмен веществ работает? Или я комментариев ваших просила?
Ваши заблуждения я комментировать не буду. Мне все равно, как вы питаетесь и что считаете, а что нет.
Правильно, лучше не комментируйте. Я питаюсь так, что похудела на 15 кг и держу вес уже более 10 лет без диет и крайностей. И никакие ’скачки’ не считаю.
Не стесняюсь• 17 апреля 2023
Если Белок и овощи на ужин то это хорошо
А так, во сколько вы ложитесь спать ? Надо кушать за пару часов до сна лучше
мимАпроходила
• 17 апреля 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Вы можете есть в любое время суток и что угодно, если вписываетесь в свой дефицит калорий и хотя бы приблизительно поддерживаете правильное соотношение БЖУ. Не парьте себе мозг мифами про ’не есть после 18’. Это никакого отношения к похудению не имеет.
Я не парю собі нічого міфами і не збираюсь їсти щозавгодно, питання було інше і адресоване компетентним людям
мимАпроходила
• 17 апреля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Якщо ви лягаєте аж за другу, чого у вас сніданок такий ранній?
Може, зсуньте його? Тоді ввечері абсолютно норм їсти.
Щодо харчування, якщо бажаєте худнути(бо я не зрозуміла чого питаєте), то рахувати треба не калорії, а стрибки інсуліну.
І ввечері краще їсти не білок з вуглеводами, а щось жирненьке, бо менше качає.
Тепер щодо пізнього прийому їжі. Головне - час до сну, тобто, якщо ви лягаєте о третій ночі, то їсти о 21 - норм, їжа встигне перетравитися. Ще треба враховувати, правда, що соматотропін не виробляється, коли в крові інсулін, але враховуючи нічні зміни - цей пункт можна пропустити.
Дуже дякую
мимАпроходила
• 17 апреля 2023
Ответ дляШвабристка
какой у вас промежуток между едой 3-4 часа?
Десь так 3-3,5