Teonaa• 17 апреля 2023

Розкажіть мені те інтерв‘ю (чи що там) про Кошового

..в якому він казав, що не піде, бо його там вб‘ють.
Мені цікаво що він відповів на контрвідповідь на це
Не можу бачить як він стендапи про військових сочіняє і співає. (Бо я не знала, що в нього питали, і він так відповів на питання, чого він «сидить»)
lekon-lekon• 17 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
таких артистов тьма.вчера читала,что у Винника якобы онкология была,или как его,вовчицю поет,но не верю в его хворобу
Такий був кволий, що не міг написати 3 слова своїй аудиторії, затихарився, думав куди йому до красивих, чи розумних, казати про війну чи ні. Таких хитрозроблений, там десь гинуть, ракети літають, а він у будиночку, йому сухо і комфортно. Мабуть гроші закінчуються, то треба вилазити до аудиторії, треба щось казати.
автор Teonaa • 17 апреля 2023
Ответ дляNat-li
Ну не дивіться на нього, якщо бісить. Навіщо так страждати?
Бачила відео, що вони своєю гоп-компанією їздили по гарячим точкам, анєктотнічали для військових. Комусь і таке треба робити.
І як? Треба воно військовим? Чи таке
Mila228• 17 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Та до чого тут обсірання - я про те, що всі обрані - донатять, підтримують, співають, розважають. Бо їх тпм кончать. Мій чоловік може тоже хоче співать і підтримувать. В чоловіки інших, хто вже який місяць вовком виє, що ротацій/відпусток нема і не передбачпється, бо ж контрнаступ.
Я теж не пішла на фронт, бо мене там вб´ють і чоловік мій не пішов, то все по вашому ми відстій, як і Кошовий.
автор Teonaa • 17 апреля 2023
Ответ дляlekon-lekon
Та й чого йому тихариться, хто його чіпатиме. Можна подумать
Nat-li• 17 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
І як? Треба воно військовим? Чи таке
Ну на відео сиділи всі, ржали. Значить надо.
автор Teonaa • 17 апреля 2023
Ответ дляMila228
Ні!!! Хіба що ви «еліта» з нєпрікосновєнних)
автор Teonaa • 17 апреля 2023
Ответ дляNat-li
Ну, може й так
Lisanorge• 17 апреля 2023
Ответ дляlilyD
Прошу, ось список
https://showbiz.24tv.ua/zirki-yaki-zaraz-voyuyut-h...
Але тут не всі. Чому про Тополю нічого? Він ще більше як рік назад вдів військову форму та був у Харкові та під Харковом як парамедик. Хоча з трьома малими дітьми мав право і спокійно міг летіти до Америки, де зараз його сім´я і батьки
lekon-lekon• 17 апреля 2023
Ответ дляNat-li
А у нас багато артистів воює? Чи треба саме лисого обіс@ти?
Багато артистів воюють - Коля Серга, комік, що грає Вітальку Гарік Бірча, багато медійних персон, спортсменів. Ніхто не народився з гвинтівкою і снайперськими вміннями, всі навчились, бо є мета. А інші просто хочуть жити в комфорті, хай інші гинуть.
Mrs.Ochmonek• 17 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Нє, не по хитрому. Просто я не великий телеглядач прям, і останнє що про нього чула, що він закордоном заробляє гроші для зсу.
А тут включила на тому тижні тєлік, і на, прівєт. То якось так мені воно..
я читала інтерв’ю більше року тому, дивно що його крутять зараз.
Мені не дивно, що людина чесно каже: я боюсь, що мене вб’ють. Бояться всі, або майже. Просто Герої долають свій страх і йдуть воювати.

Набагато цинічніше для мене казати ’ми всє на фронтє’ перебуваючи в Лондоні, або казати мої діти не воюють, бо народжені не в Україні, то якого їм захищати Україну (Україна - тільки заробляти бабло, на пірамідках і на інф. обслуговуванні мутних осіб)
motherfucker• 17 апреля 2023
Ответ дляlilyD
Прошу, ось список
Хвильнюк в списке. Наверное, старая информация. Вот в Канаде недавно выступали, другие страны в списке. Как так? Если он был в зсу, а теперь концерты дают. Отсрочку дали?
Lisanorge• 17 апреля 2023
Ответ дляmotherfucker
Кстати не факт, что и Тополя сейчас не уехал. Но год назад точно был на фронте
trickywicky• 17 апреля 2023
Ответ дляNat-li
У нас мало артистів несе таку дічь як Кошовий
У вас завдання вигороджувати квартал ?
Mrs.Ochmonek• 17 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
І як? Треба воно військовим? Чи таке
Комусь таке, а комусь - момент переключити мозок і розслабитись ненадовго
Nat-li• 17 апреля 2023
Ответ дляmotherfucker
Серга тоже больше волонтер, а не военный.
motherfucker• 17 апреля 2023
Ответ дляLisanorge
Мне интересно, как их отпустили, если, например, в зсу были. Там же только по особым причинам отсрочку дают
trickywicky• 17 апреля 2023
Ответ дляNat-li
Ага, у нас тут суцільний анекдот
І якось не смішно зовсім
А шо такова? Женя дєлом занят, смєшит людєй
Nat-li• 17 апреля 2023
Ответ дляtrickywicky
У вас завдання вигороджувати квартал ?
Боже, ну не починайте.....
ОльгаХ• 17 апреля 2023
Ответ дляЛиМоНнАя_ДоЛьКа
Я так понимаю, что Кошевого обсирают те, кто не любит Зеленского. Им интересно таким образом обсирать и президента.
Мне нравится Зеленский, а лысого кабана терпеть не могу
lekon-lekon• 17 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Так чому він пропав? Бо не було йому що сказати своїй аудиторії? Він мені рожевий, я не його фанат і взагалі не люблю подібного плану Гарік Кричевський і Вінник. Просто це вже каже, що йому насрати на своїх глядачів, гроші- все. Може він мав слухачів і на расеї, тому був такий обережний і продуманий?
Люди, яким не все рівно в перші години озвучили свою думку, як вони ставляться до нападу і до рашистів взагалом.
lus_so• 17 апреля 2023
Хєхє. Цікаво. Оце пішла глянуть, шо він там триндів і дійсно, фіг його знайдеш те повне інтерв´ю. Є цитата на ’Цензор’, а повне інтерв´ю на ютубі позначено ’приватне’. Схоже, хтось замітає сліди. Мабуть в політику мордасік готується. Дякую, було цікаво.
Coffee is Love• 17 апреля 2023
ВІн лише мене так вибішує? Жахливо неприємний тип.

Ще й поставили його головою Кварталу замість Ласточкіна, ідіотизм.
Mira29-c3c3• 17 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Вас не почують
Ми почули і зрозуміли. Так за що ж йому орден дали ? Поясніть .
Скільки прохань про нагороди від близьких загиблих усюди звучить,і ніхто їх не чує.
А цьому отак взяли і дали 😎😎 За що???
LotusA• 17 апреля 2023
Ответ дляil-mari
я на цю хврю, дивитись не можу...квартал вже не дивлюсь, воротить...
Только сейчас воротить начало?
Мне с 14 года эта кодла мерзкой стала
автор Teonaa • 17 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek

Та може то до мене, до жирафи, тільки чутки про те інтерв‘ю і дійшли (тут читала)
автор Teonaa • 17 апреля 2023
Ответ дляlus_so
Ви хочете щоб мене стошнило?
ЛиМоНнАя_ДоЛьКа• 17 апреля 2023
Ответ дляlekon-lekon
Бирчу видела в лиге смеха недавно. Да, в форме. Но почему его отпустили сидеть в жюри?🤷
Juliyavas• 17 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
То там тро в основному
Даже не знала, що вони зараз існуюють, особливо тро жит.обл., київської…
Ну конечно! В куда бы вы отнесли Пашу Ли? Молодого красивого парня, актера И музыканта , его убили ещё в боях в киевской области? Занимался эвакуацией жителей???!!!
Juliyavas• 17 апреля 2023
Ответ дляlekon-lekon
Тоже противно было, когда узнала
lekon-lekon• 17 апреля 2023
Ответ дляЛиМоНнАя_ДоЛьКа
В відпустку пішов вперше за рік на 10 днів, устиг і в Лізі сміху знятися