Teonaa• 17 апреля 2023

Розкажіть мені те інтерв‘ю (чи що там) про Кошового

..в якому він казав, що не піде, бо його там вб‘ють.
Мені цікаво що він відповів на контрвідповідь на це
Не можу бачить як він стендапи про військових сочіняє і співає. (Бо я не знала, що в нього питали, і він так відповів на питання, чого він «сидить»)
автор Teonaa • 17 апреля 2023
Ответ дляJuliyavas
Ну конечно! В куда бы вы отнесли Пашу Ли? Молодого красивого парня, актера И музыканта , его убили ещё в боях в киевской области? Занимался эвакуацией жителей???!!!
Та тоді да, тро , принаймні центр та схід - бойові були
А от на західних блок постах - таке собі
ЛиМоНнАя_ДоЛьКа• 17 апреля 2023
Ответ дляlekon-lekon
В відпустку пішов вперше за рік на 10 днів, устиг і в Лізі сміху знятися
Поняла
lekon-lekon• 17 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Тро із нашого міста на Херсонщині та в Донецькій обл, воюють як і ЗСУ, не знаю чим вони відрізняються, уже б все б в ЗСУ були, щоб менше було непорозумінь з постачанням
lus_so• 17 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Ви хочете щоб мене стошнило?
Дихаємо глибше. Десь на кінець літо явно готується старт передвиборчої кампанії. Ще й не таке буде лізти. Про цього пацика наступне що почуємо, буде його ачєшуєнна волонтерська діяльність.
Цікаво, як швидко з ’цензора’ приберуть те відео.
Mrs.Ochmonek• 17 апреля 2023
Ответ дляlus_so
Дихайте глибше і шукайте інформацію не тільки на цензорі - дуже заангажованому ресурсі ( щоб не сказати гірше).

Читайте все інтерв’ю - воно у відкритому доступі, дарма переживаєте
https://www.pravda.com.ua/articles/2022/06/2/73500...

і відео там з повним інтерв’ю)
Mrs.Ochmonek• 17 апреля 2023
Ответ дляlus_so
Хєхє. Цікаво. Оце пішла глянуть, шо він там триндів і дійсно, фіг його знайдеш те повне інтерв´ю. Є цитата на ’Цензор’, а повне інтерв´ю на ютубі позначено ’приватне’. Схоже, хтось замітає сліди. Мабуть в політику мордасік готується. Дякую, було цікаво.
замітає сліди )))
Для тих 5-х, хто лайкнув
і текст , і відео

lus_so• 17 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
замітає сліди )))
Для тих 5-х, хто лайкнув
і текст , і відео

Це інше інтерв´ю. В тому були слова саме про снайпера. Це більш пізнє, за тиждень, коли вже отримав ’визнання’ і став мемом.
Подивимось, як швидко воно зникне з ютуба і сайта уп. Хай тут полежить.
lus_so• 17 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek

і відео там з повним інтерв’ю)
’кристально-взірцева’ уп, ага. Це інше інтерв´ю, більш пізнє.
Mrs.Ochmonek• 17 апреля 2023
Ответ дляlus_so
хто вам сказав про ’взірцеву’? Дуже навіть багато питань до того, як подаються деякі новини на УП, і просування певної суспільної думки дратує.
Але ж ви шукали інтерв’ю де є пряма мова Кошового, де він каже що боїться загинути на фронті. Це воно і є
il-mari• 17 апреля 2023
Ответ дляLotusA
Только сейчас воротить начало?
Мне с 14 года эта кодла мерзкой стала
ні, ранішетерпіла, але зараз бридкі, не дивлюсь..
lus_so• 17 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Знаменита цитата
https://censor.net/ua/video_news/3348355/voyuvaty_...
Там інший текст і інший ведучий і інша програма.
Ви висловили сумнів в порядності ’цензор’ і даєте посилання на уп, напевно вважаючи їх більш trusted source. Ні?
автор Teonaa • 17 апреля 2023
Ответ дляlus_so
Знаменита цитата
Ааа, то це типу як «новина» в стрічці було
Думала там саме діалог, де співрозмовник далі поставив питання типу «так і шо - 85% там не мають навичок, то що робить? Здаваться?», і він щось відповідав
lus_so• 17 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
А цій новині є посилання на повну версію, але вона недоступна. Повну версію інтерв´ю, звідки цей фрагмент, легко знайти не можу. Довго шукати ліньки. Знайдеться якось потім, в мережі майже не можливо щось довго приховувати.
Mrs.Ochmonek• 18 апреля 2023
Ответ дляlus_so
Знаменита цитата
Дякую.
Цензор для мене безсумнівно непорядний і маніпулятивний ресурс, це так. Я дала посилання на УП, бо там знайшла те старе інтерв’ю, яке я читала тоді.

Ваш фрагмент подивилась тільки зараз, не знала ще про одне інтерв’ю, але суть в принципі та сама: він боїться за своє життя, цього не приховує, тому і не йде воювати.
автор Teonaa • 18 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Дякую.

Це із серії а шо, так можна?
Mrs.Ochmonek• 18 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Це із серії а шо, так можна?
Скоріше, це і з серії: іноді краще жувати, ніж говорити.