Бабка_в_кедах• 18 апреля 2023
Пошкодили на примірці одяг, але він і так виявився з пошкодженням
Ситуація: одна жінка продає дитячий б.у. комбінезон. Домовилась вона із покупцем. Покупець просить поміряти перед покупкою, щоб зрозуміти, чи підійде його дитині, чи не буде тиснути, чи не буде обмежувати рухи (дитині півтора роки). Примірка у приватному секторі. Покупець з дитиною зайшли в будинок, вдягли комбінезон і одразу вийшли на двір пройтись. Дитина перечіпається і падає, зчісує одне коліно на комбінезоні. Продавець, ясна річ, чекає, що комбінезон в будь-якому випадку куплять, але покупець дає задню, починає обдивлятись комбінезон і на одній зі штанин внизу (де манжет) знаходить потертість. Каже, що купувати не буде, так як про потертість продавець нічого не казала, але то така потертість, що її важко помітити, тобто, продавець міг дійсно не помітити дефект.
Що скажете? Хто правий в цій ситуації?
Брюльтик• 18 апреля 2023
Ответ дляИ.О. человека
З чужою діркою на коліні його, боюся, не продасть. Тому таки варіанти вгорі логічніші
Залатать можно, а со скидкой в 50% может и с латкой купят.
Тем более, я не поняла, там дырка или именно счесанное колено