PORKA• 18 апреля 2023
У всіх темах писала, що не літаю
Не могла зважитися на літак років 7 чи 8
Минулого тижня таки зважилася
Було майже не страшно
Не можу заснути, тому й пишу.
А як справи у вас?
Минулого тижня таки зважилася
Було майже не страшно
Не можу заснути, тому й пишу.
А як справи у вас?
PORKA
• 18 апреля 2023
Ответ дляНаверняка
Это называется иллюзия всемогущества ) самолетом управляет команда профи. Вы же идя по улице ничего не контролируете, вот ничего.
Ні, це називається інакше.
Ця команда профі навчалася рік на курсах.
Люди лікарям не довіряють і кожне призначення перепровіряють,а там робота складніша ніж поставити на автопілот і зняти з автопілота.
Боінги чого гепалися нещодавно, як пиріжки з підносу? Дізнайтеся. Нічого від пілотів не залежало. Їх не навчали подібного. Та і зробити вони нічого не могли.
Ви можете довіритися такій машині? Отак безумовно, без страху і зволікань?
Наверняка• 18 апреля 2023
Ответ дляPORKA
Ні, це називається інакше.
А вы можете через минуту умереть от чего угодно. Как живете, зная это? Когда будет угроза жизни врачам доверитесь? Или сами вырежете себе аппендицит, к примеру?