Самохвалова• 18 апреля 2023

Токсична керівничка. Як справитись зі стресом?

Добрий день дівчата.
Потребую пораду, бо вже крик душі.
Два роки тому у відділі змінилась начальниця і я з того часу перебуваю у постійному стресі.
Вона розумна людина, гарний спеціаліст, але її поведінка виходить за рамки. Ні, вона не кричить, не переходить на особистості. Але так говорить, що відчуваєш себе жахливо, постійно принижує, наче п´є життя з тебе. Одна колега вже звільнилась. В мене почали труситись руки, в грудях постійно відчуваю стиснення, наче не вистачає повітря. Іноді вдома навіть плачу від відчаю.
Зарплата середня по місту, на руки 13 тисяч, це в моєму місті гарна зарплатня.
Проблема в тому, що підприємство дуже вузької спеціалізації, я пропрацювала тут все життя і більше нічого не вмію. Мені 43 роки, скаржитися вищому керівнику немає сенсу, бо вони дружать сім´ями. Коли вже зовсім погано п´ю гідазепам курсом в два тижні, стає легше.
Колись на цьому ж підприємстві працювала бухгалтером на матеріалах, але це було більше 15 років тому, і бухгалтерії все змінилось, то навіть на роботу бухгалтера деінде не зможу претендувати. Фізичну роботу не потягну через хвору спину і суглоби.
Виходу не бачу. Зараз я у відпустці. В четверга виходити на роботу, а мене вже трусить всю.
dulenok• 18 апреля 2023
в чому виражається приниження та пиття крові?
Ms. Доброта• 18 апреля 2023
В чому проявляється токсичність?
Мизимец• 18 апреля 2023
Вы очень мнительная
Будьте так ласкаві• 18 апреля 2023
В європі на неї б поскаржились в профсоюз чи директору та її б попередили, якщо б повторилось то вигнали. Це різниця між нашими та Європою, спочатку з людей потрідно почати, мають бути покарання начальства.

Нажаль в нас краще просто змінити роботу, ніж працювати з орками на роботі
Намазюкана нішою• 18 апреля 2023
В Вашей ситуации попробуйте подружиться. И не обращать сильно внимание на слова.
Вы пытаетесь быть идеальной? Боитесь что уволит? Или что именно Вас тревожит?
Медсестричка• 18 апреля 2023
Я бы с ней поговорила, если бы не помогло - с высшим руководством. Она нарушает этику поведения, такое нельзя терпеть. Если что, я тоже специалист в уникальной сфере, мне 40+ лет и мне некуда идти. Но вести себя так с собой и другими людьми я бы никому не позволила
Скокмоно - стокнуно• 18 апреля 2023
шукайте нову роботу, навіть з меншою зп
якщо за 2 роки ви не адоптувались, не відростили броню - далі буде гірше
Мизимец• 18 апреля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві

Беженки-’европейки’ зашли в чат
Ms. Доброта• 18 апреля 2023
Ответ дляМедсестричка
Як ’так’?
Процитуйте, бо не бачу, де це написано.
автор Самохвалова • 18 апреля 2023
Ответ дляdulenok
Багато було ситуацій. Я просто не можу пояснити, але вона коли починає чіплятися, то в нас наче волосся дибки стає по тілу. І це не тільки в мене. Нас чотири жінки у відділі, одна вже звільнилась, не витримала прессінгу.
dulenok• 18 апреля 2023
я поки так і не зрозумула в чому її токсичність? Вона гарний спеціаліст, не кричить як скажена, не переходить на сособистості, як сказав автор. Так чим вона така токсична?
Мизимец• 18 апреля 2023
Ответ дляdulenok
Может чаи гонять часами не разрешает?
автор Самохвалова • 18 апреля 2023
Ответ дляМизимец
Вы очень мнительная
Не я одна. Колега, що звільнилась працювала у банку. Там рівень стресостійкості дуже великий. Не витримала.
Рогнеда Карповна• 18 апреля 2023
Автор, я так два года работала. И ушла. Поняла, что размер зп не соответствует нервотепке. Лучше меньше получать, но жить спокойно. Но это для меня важнее комфорт и спокойствие
Отжигающая• 18 апреля 2023
Авто в вашому пості нема конкретики,+ ви повинні розуміти,що зміст в її слова ви вкладаєте самі,тобто вона не кричить,не переходить на особистості,а просто дає оцінку роботі наскільки я зрозуміла?Так буде всюди,на любій роботі,і при однаковому керівнику ,різні працівники,по різному його сприймають.
dulenok• 18 апреля 2023
Ответ дляСамохвалова
чіплятися, що значить? Вимагає чогось, що немождиво виконати, чи ти що не є вашим обов`язком...
автор Самохвалова • 18 апреля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Вона нормальна і адекватна, коли в настрої. Дуже розумна. Але коли не в настрої, то все, капець. Весь негатив на нас. А не в настрої вона 90% робочого часу.
Будьте так ласкаві• 18 апреля 2023
Ответ дляdulenok
Ви просто не зустрічали таких людей, є не кричать, але спокійно нерви мотають та отримують задоволення від цього, можна постійно навмисно сокійно говорити що все не так і треба перероьляти при цьому не казати що саме не так і як його переробити, це особливий вид дегнератів начальників, по по адекватному мають допомогати порадами та конкретними завданнями, а не навмисно знущатись
Байрактара• 18 апреля 2023
Я вас розумію. У мене був такий керівник, навіть пригадати не можу як конкретно він робив, але усі від нього тіліпались

Я вчилась не брати близько до сердця, ні з ким його не обговорювала щоб далі не хвилюватися

Займалася особистим життям щоб не зациклюватися на роботі

Потім він звільнився)) але прийшов такий навіжений, оре чуть шо не так- як не дивно з ним працювати легше
Отжигающая• 18 апреля 2023
Ответ дляСамохвалова
Наведіть приклад 1 пресінгу?Ви ж можете окреслити що вас не влаштовує?З ваших постів враження що вона відьма,нічого такого не говорить,але ви її боїтесь,це не конструктив.
ША! я прийшла!• 18 апреля 2023
Или сможете адаптироваться и не реагировать,или ищите другую работу.
Все болезни от нервов
Г@Л@В@ломка• 18 апреля 2023
Варіантів декілька:
Перший: ви або істерична і з комплексами. Вам всюди буде так, людей повно у всіх характери різні, керівник не повинна вам в попу дуть.
Другий: керівник реально з прибабахом і треба звільнятись, бо ні одна робота не вартує здоров´я , тим паче така низькооплачувана.
Третє ( це в якості поради): завжди у спілкуванні з людьми вказуйте свої границі і їх відстоюйте, це дуже допомагає попередити отакі описані вами ситуації
Барабасиха• 18 апреля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві

На что именно жаловался? Какие есть нарушения со стороны начальницы?
Намазюкана нішою• 18 апреля 2023
Ответ дляСамохвалова
Поите ее чаем с мятой)) и подсыпайте туда гидазепам 🙂
Барабасиха• 18 апреля 2023
Ответ дляСамохвалова
Какие именно ситуации?
Ms. Доброта• 18 апреля 2023
Ответ дляОтжигающая
Мені попахує тим, що автор і її колеги звикли до якогось свого режиму, а тепер їх заставляють працювати, а вони не хочуть.
Я зараз в новому колективі, не керівник, але помічаю це за своїми колегами. Війна, трохи вносять зміни в роботу. Мені легко, бо нема різниці до чого звикати, а вони дим з ушей пускають, теж збираються звільнятися, але чую цю волинку вже півроку.
Последний вагон• 18 апреля 2023
Не понимаю зачем на её негатив обращать внимание. Относитесь к ней в такие моменты, как к персонажу с проблемами в личной жизни.
Бензопирен• 18 апреля 2023
Автор, я в подобной ситуации работаю 4й год, с первых месяцев хочу уволиться. И так многие поувольнялись, потом часть вернулась обратно. Если некуда уходить, работайте по принципу ’собака лает, караван идет’.
ніколи такого не було• 18 апреля 2023
Спробуйте відкрито протистояти своїй шефіні. Це працює. Наприклад вони приходить і робить зауваження не персонально, а якби всім, але насправді вас це не стосується, бо вашої провини немає. Трохи пізніше підходите наодинці до неї і кажете: Ірина Миколаївна, вважаю, що я не заслуговую на таке зауваження, тому що я все зробила правильно. В інший раз підкреслить, що у вас великий досвід, потім скажіть що ви фахівець досить високо рівня та не припускаєте таких помилок (про які вона сказала). Тобто показуйте їй, що ви не гімно на паличці і знаєте собі ціну. Тоді вона вас чіпати не буде, буле продовжувати їсти більш слабких
Галя із Дарниці• 18 апреля 2023
Не понятно вобще, что она делает. Как это вы не можете привести конкретеый пример?
Пока складывается впечатление, что вы свою работу делаете не совсем качественно и вам об этом говорят. Что вызывает негатив.