Иди это гром был ?
Ответ дляmalinka.ya
Разве есть разрушения, если тяо сбивают в воздухе ?
Писали же , что детонирует только при палении на землю .
Или вы об обломках ?
Я про її спрацювання у повітрі.
А якщо б і збила, то звідки такі спецефекти? При тому що тактична та стратегічна авіація не працювала і не була у повітрі, про можливість використання балістичного оозброєння не попереджали.
Я дуже сумніваюся що б замовчували б ядерку. Орали б на весь світ вже.
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
І схрестяться з бойовими комарами, гусями, голубами і псом Патроном.
Дааааааааа!
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Я про її спрацювання у повітрі.
Я б на місці Кличка видала коронне - то природне явище!
Ответ дляmalinka.ya
Всё, похоже они окончательную придумку выдали и на этом остановятся .
Нигде в мире вчера этого не было , а персонально Киевской области небо давало концерт .
Уже б лучше на НЛО спихнули .
❗️Вчерашние вспышки в небе над Киевом — это высокоэнергетическое акустическое событие
Как сообщает Главный центр специального контроля, оно, вероятно, связано со входом космического тела в плотные слои атмосферы, из-за чего были вспышки и слышны взрывы, эпицентр которых, по расчетам, находился в Киевской области.
Украина Online | Подписаться
Уже б лучше на НЛО спихнули .
Украина Online | Подписаться
То вже не мєтєор, нє?
Фізики мамкині, якби такий згусток енергії виник локально над Київщиною в атмосфері, звуком би поглушило всіх.
Ответ дляСестры Гримм
Ну я ще не така стара, хоча вже можу йти сама по вулиці і щось під ніс собі муркотіти. Сама лякаюся.
Колись лежала в лікарні, просинаюсь, бо якесь дурне волає Чия ложка, Чия ложка. Думаю, ну капець, серед ночі воно шукає власника ложки. Сіла на ліжку, прислухаюсь, а то я волаю
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Ви з групи 40+?
Звичайно. Симптоми причетності до цієї вже самі прямі.
Ответ дляСестры Гримм
Слухайте, давайте вже на чомусь зупинимось. А то так дійдемо до невідомо чого.
Так, голосуємо: метеорит чи супутник?
Я за - метеорит. (На якому замерзли позазмені бактерії, які розморозяться і .... Далі ваші версії)
Так, голосуємо: метеорит чи супутник?
Спутнік нет
Оно сайт международный
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
В мене таке теж буває
Ответ дляmalinka.ya
Это был акустический концерт со спецэффектами.
Уже выдали наши циркачи
NASA каже, то вчора був не їхній супутник. А метеорит чи інопланетяни мали би подати до Повітряних сил заявку у восьми екземплярах на проліт в зоні дії ППО і отримати акредитацію та письмовий дозвіл з дванадцятьма підписами і двадцятьма печатями та взяти телефон телеграм-редактора каналу Єрмака. Інакше ніяк.
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Спутнік нет
Оно сайт международный
Ну міжнародна змова. Чом би і ні.
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Може ту падлу бункнерну розірвало?
Ответ дляNasta9019
Я про її спрацювання у повітрі.
А якщо заоруть з запізненням? Може, вирішують що далі робити і прораховують сценарії.
Тут вже в що хоч повіриш
Ответ дляLudaSHS
та йопсель. Тоді тосно Сестри.
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Ох уж ця старість
І не кажіть... Стоп, ви з групи молоді. Чого примазуєтесь до нашої групи 40+?!!!
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
То вже не мєтєор, нє?
А він так тихенько - пшшшшшш.....
kot_begemot_kot• 20 апреля 2023
Ещё вариант: может то китайцы что-то придумали? Они мастера спецэффектов. То шарик над Америкой летал...
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Все зговорілісь
І все ученые в их обсерваториях!
Канешн. Але скоро буде витік з Пентагону (хтось не витрамє) і все дізнаємось
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Де носій на землі? Хтось б вже виклав що щось впало.
Все що впало по дачах розтягли до ранку.
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Дякую. Я отримала оргазм від версії
І одразу б можна було ставити 19 квітня великим міжнародним святом.
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Я з групи трохи за 30
Ловко. Типу утрималась? Ще не вирішила чи к розумним чи к красиівим?