Иди это гром был ?
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляkot_begemot_kot
Ещё вариант: может то китайцы что-то придумали? Они мастера спецэффектов. То шарик над Америкой летал...
Типу варили вакцину від ковіду і щось не те поклали? Замість крисячого хвоста жаб’ячі лапки
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
На теплички
Саме так. І мене там не було... Кусаю лікті. Як думаєте, є сенс їхати шукати? Може ще щось лежить...
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
А я одночасно розумна і красива
Типу і в тій і тій групи? ХітрО.
Ответ дляNasta9019
Ну яка ядерна зброя, без руйнації на землі
Повітряний вибух теж спричиняє наслідки на землі. Так де вони? Почитайте хоч це. Самоліквідація ракети ппо стільки світла не дасть.
Природне явище це, той же болід.
Повітряний вибух теж спричиняє наслідки на землі. Так де вони? Почитайте хоч це. Самоліквідація ракети ппо стільки світла не дасть. Природне явище це, той же болід.
Тоді чому та ж НАСА про це не пише, чому тиша? В космосі стільки супутників і не один не побачив метеор, серйозно?)
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Ну так, ще і хитра
В Пентагоні не хочете роботу знайти? Будете нам тут секретні документи викладать. Ми нікому не скажемо.
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Що там може залишитись? Там вже навіть граблями прочесали, щоб сусіду не дісталось)
1000%
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляTanyaTtt
Ну вам жеж сказали. Метеор. Значить метеор. А ви питання якісь ставите. Ну що за люди в нас...
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Не можна мені таке. Ракети полетять на рашу. Буде третя світова...
Так ми скажемо, що то не ми.
Ответ дляСестры Гримм
Я ору
І в кіно не ходи.
Тут і екшн і фентезі в Україні. Такі декорації, що нетфлікс курить в сторонці. Брюс Віліс вже не крутяк зі своїм Армагедоном.
Ми центр всесвіту, якщо саме сюди падає метеорит чи супутник.
І в кіно не ходи.
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Метеор, метеор. Колись такі цукерки були, хочу цукерку тепер😕
так вони і зараз є. Смачнющі
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Я ору
І в кіно не ходи.
Ой краще б мішок з грошима. Мені на подвір’я.

Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Зовсім працювати не хочеться, да?
Ага. От зараз на роботу тре йти, а я тут сиджу. А за вікном дощ..... Ну яка робота в таку погоду?
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляTanusha 78
Так а той супутник де врешті впав?
Він вже став чиїмось ландшатфним дизайном. Альпійською гіркою. (а я б не відмовилася на дачі собі таку гірку). Брехала б всім що сама за нею їздила на Марс. На 411 маршрутці і на собі перла..
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Я з дому працюю. Нікуди йти не треба
, а в магазин відправлю гонца
Везет вам.
Хоча б я з дому не змогла б працювати - тут би весь час висіла.
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляМариЧе
Я в Чернігові бачила два секундні спалахи на все небо. Як раз в той час що повідомляли про спутник
То сєверноє сіяніє.
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Добре дівчата, пішла я роботу працювать. Без мене нових версій не розробляти.