malinka.ya• 19 апреля 2023

В Киеве , кто-то слышал как бахнуло ?

Иди это гром был ?
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляkot_begemot_kot
Ещё вариант: может то китайцы что-то придумали? Они мастера спецэффектов. То шарик над Америкой летал...
Типу варили вакцину від ковіду і щось не те поклали? Замість крисячого хвоста жаб’ячі лапки
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
На теплички
Саме так. І мене там не було... Кусаю лікті. Як думаєте, є сенс їхати шукати? Може ще щось лежить...
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
А я одночасно розумна і красива
Типу і в тій і тій групи? ХітрО.
Nasta9019• 20 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Типу і в тій і тій групи? ХітрО.
Ну так, ще і хитра
Амарилис• 20 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Що там може залишитись? Там вже навіть граблями прочесали, щоб сусіду не дісталось)
TanyaTtt• 20 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Ну яка ядерна зброя, без руйнації на землі Повітряний вибух теж спричиняє наслідки на землі. Так де вони? Почитайте хоч це. Самоліквідація ракети ппо стільки світла не дасть.
Природне явище це, той же болід.
Тоді чому та ж НАСА про це не пише, чому тиша? В космосі стільки супутників і не один не побачив метеор, серйозно?)
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Ну так, ще і хитра
В Пентагоні не хочете роботу знайти? Будете нам тут секретні документи викладать. Ми нікому не скажемо.
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляАмарилис

1000%
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляTanyaTtt
Ну вам жеж сказали. Метеор. Значить метеор. А ви питання якісь ставите. Ну що за люди в нас...
Nasta9019• 20 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Не можна мені таке. Ракети полетять на рашу. Буде третя світова...
Nasta9019• 20 апреля 2023
Ответ дляTanyaTtt
Ваша версія?
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Так ми скажемо, що то не ми.
Nasta9019• 20 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Так ми скажемо, що то не ми.
Zelenkа• 20 апреля 2023
Сьогодні, 20 квітня, на території Вишгородського району, будуть проводитись роботи зі знищення вибухонебезпечних предметів. - КМВА Можливо чути звуки вибухів. Мешканців закликають зберігати спокій.
РойЛеля• 20 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Ага, відповідь по типу ’я ж не втік’
Zelenkа• 20 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Метеор, метеор. Колись такі цукерки були, хочу цукерку тепер😕
автор malinka.ya • 20 апреля 2023
Не про вспышку , но весёлое )
РойЛеля• 20 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Я ору
І в кіно не ходи.
Тут і екшн і фентезі в Україні. Такі декорації, що нетфлікс курить в сторонці. Брюс Віліс вже не крутяк зі своїм Армагедоном.
Ми центр всесвіту, якщо саме сюди падає метеорит чи супутник.
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
так вони і зараз є. Смачнющі
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Я ору
І в кіно не ходи.
Ой краще б мішок з грошима. Мені на подвір’я.
Nasta9019• 20 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Зовсім працювати не хочеться, да?
Tanusha 78• 20 апреля 2023
Так а той супутник де врешті впав?
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Зовсім працювати не хочеться, да?
Ага. От зараз на роботу тре йти, а я тут сиджу. А за вікном дощ..... Ну яка робота в таку погоду?
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляTanusha 78
Так а той супутник де врешті впав?
Він вже став чиїмось ландшатфним дизайном. Альпійською гіркою. (а я б не відмовилася на дачі собі таку гірку). Брехала б всім що сама за нею їздила на Марс. На 411 маршрутці і на собі перла..
Nasta9019• 20 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Я з дому працюю. Нікуди йти не треба , а в магазин відправлю гонца
МариЧе• 20 апреля 2023
Ответ дляDarkBlueSea
Ого разброс какой!
Я в Чернігові бачила два секундні спалахи на все небо. Як раз в той час що повідомляли про спутник
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Везет вам. Хоча б я з дому не змогла б працювати - тут би весь час висіла.
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляМариЧе
То сєверноє сіяніє.
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Добре дівчата, пішла я роботу працювать. Без мене нових версій не розробляти.
Guzelli• 20 апреля 2023
А обломки или части куски хоть чего то хоть куда то упало?