Міняйловна• 20 апреля 2023
Купила нову сумку та парфуми, почуваю себе бомжом…
Купила сумку від Coach і парфуми Kilian, сподобались мені, була задоволена покупкою, а потім зайшла сюди, начиталась тем і зрозуміла, що я взагалі якась бідося…🙄
Тут майже в кожної сумки люкс по 1000-5000$
І ніша по 800-1000$ за флакон.
Капець дівчата, стало цікаво чим ви займаєтесь що в кожної такі доходи? Чи то чоловіки балують так🤔
І ніша по 800-1000$ за флакон.
ШобВам_КакНам• 20 апреля 2023
Блін, тут з усього списку парфумерних хотєлок вже тиждень не можу обрати, який замовити, бо грошей тільки на один вистачить ( наче авто обираю, а не 5 мл аромату))), а ви тут сумки такі круті і Кіліани флакон купуєте. Ви - мажорка)
Ластоноша• 20 апреля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ніякого приколу)) нормальні сумки просто
В мене дві, не тому шо корс купила а моделі сподобались
Ось купила теж коуч
Як автор не страждаю шо бідося))
Ось купила теж коуч
Як автор не страждаю шо бідося))
Кпець, так пох на ті сумки...)) Згодна, головне - шоб подобалась і була зручна.))
Бяки-козяки• 20 апреля 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Удалено администрацией...
?
Не розумієте, до авторша так забавляється тут ?
НаливайКа• 20 апреля 2023
Ответ дляПлакулька
Останню сумку купила Bagllet за 6 тисяч грн(всі сумки +- за таку ж ціну). Парфум Black Opium за 2 тисячі зараз.
Мій дохід близько 40 тисяч в місяць. Дохід чоловіка 170 тисяч в місяць. Сім’ю забезпечує чоловік. Мої гроші =мої потреби.
я з зп вищою, ніж у вас, пшикаюсь фентезі от Брітні та ходжу с рюкзачком з кроппа.. що я роблю не так
Я не чарівниця вам• 20 апреля 2023
Та ну) У мене просто гарна шкіряна сумочка від вітчизняного виробника, Chloe Chloe я не зраджую вже 11 років. Кеди купила від Soldi. Діти одягнені, їжа та фрукти в наявності- все супер. У кожного своє щастя.
Міняйловна
• 20 апреля 2023
Ответ дляСтефанія
Ви шо?)) класна сумка! В мене є коач, але нова поки що не сііттть. І парфюм болгари за 50 баксів! Не гоніть)
У вас яка? Маєте фото? Давно купували?
Ластоноша• 20 апреля 2023
Я нещодавно випадково, по приколу, дизайнерську кофтинку у секонді придбала, нову. І шо. Всім чхати, мені подобається.
Просто Фіфа• 20 апреля 2023
Почитайте сусідню тему про парфуми зара за 400 грн і відчуйте себе багачкою.
Міняйловна
• 20 апреля 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Автор, вы таким образом хотели похвастаться? У меня сумки и парфюмы всегда в ценовой категории до 1000грн и я никогда не считала это проблемой.
Та ні, я серйозно, тут так багато показували свої дорогі сумки🤷🏻♀️
Бяки-козяки• 20 апреля 2023
Ответ дляТа не реву я
Автор, где же ваши фото?)
Троллить и мы умеем
Тссс.
Авторша риється , шукаючи то все в інтернеті.
Плакулька• 20 апреля 2023
Ответ дляНаливайКа
У мене чоловік теж носить футболки з кропа і задоволений)
А подруга з зарплатою 12 тисяч купує пінко за 300 євро.
Одяг, то все настільки суб’єктивно. Не всі «шмоточніки».
Міняйловна
• 20 апреля 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Удалено администрацией...
Цідило правди• 20 апреля 2023
Зайдіть в тему про парфуми Зара, вам полегшає
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3322637
Просто Фіфа• 20 апреля 2023
В мене парфуми 5th avenu і cool water за 25 евро з дьютіка і норм себе почуваю. А і сумка за 2500 грн шкіряна укр бренда.
Вічний двигун• 20 апреля 2023
Ответ дляМіняйловна
Такі
Ну непогано, універсальний. Користуйтесь на здоров’я, але помірно.
Татьяна-cb91• 20 апреля 2023
Духи разные- и от 1000 и до 14.000. Покупаю что нравится мне, а не по цене. Шмотки да, дорогие.
Міняйловна
• 20 апреля 2023
Ответ дляТепличная
Автор де реальні фото сумки і духів, чи це все ваші фантазії.
Я повинна вам чи ще комусь щось доказувати? Ви цікава особистість. Якщо не вірите, то це особисто ваш вибір, маєте право.
Гладиолус• 20 апреля 2023
Ответ дляНаливайКа
У вас просто інші пріоритети. Ви знайшли своє місце в житті, і понти вас не цікавлять)
Міняйловна
• 20 апреля 2023
Ответ дляЦідило правди
Та в мене і Зара є флакончик парфумів також, подарунок
Хомо_сапиенс• 20 апреля 2023
Ответ дляСамохвалова
У меня сумка нашего производителя и духи орифлейм. Всем довольна и счастлива
У меня сумка Синсей, духов нет, карту сейчас добавлю
руки_Крюги• 20 апреля 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Купила сумку на Троєщині за 500 грн і рада як слон.
Я за 400 в Синсей, тоже довольна аки слон..
Оч даже прилично выглядит..
Ms. Iphone• 20 апреля 2023
Якось зараз зовсім не цікаві покупки, особливо що в кого, тільки радію що хтось може собі дозволити коштовні речі і має від того задоволення.
Міняйловна
• 20 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Речі у вас яких брендів? В мене прості, Tommy Hilfiger, Armani, Coach
Тепличная• 20 апреля 2023
Ви також цікава особистість,тему створили для того щоб вас тут, що - утішили,пошкудували,позаздрили .?
Мяо мой мяо• 20 апреля 2023
Сумочка классная, не по моему карману. Киллиан вообще не видать, как своих ушей
Міняйловна
• 20 апреля 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Красиво все у вас автор. И сумка и парфюм, все супер
Дякую Вам за приємні слова🥰💐