Міняйловна• 20 апреля 2023

Купила нову сумку та парфуми, почуваю себе бомжом…

Купила сумку від Coach і парфуми Kilian, сподобались мені, була задоволена покупкою, а потім зайшла сюди, начиталась тем і зрозуміла, що я взагалі якась бідося…🙄
Тут майже в кожної сумки люкс по 1000-5000$
І ніша по 800-1000$ за флакон.
Капець дівчата, стало цікаво чим ви займаєтесь що в кожної такі доходи? Чи то чоловіки балують так🤔
автор Міняйловна • 20 апреля 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Я купила сумку за230 в секонде ,и футболку за 35 там же .Хочу духи ботегу ,но не могу найти в аналогах не дорогих .А вообще очень нуждаюсь в шторах .
Я зараз теж вибираю штори в кімнату. Які ви хочете парфуми Bottega Veneta? Ніколи мені не попадались
Рання пташка• 20 апреля 2023
Ответ дляМіняйловна
Речі у вас яких брендів? В мене прості, Tommy Hilfiger, Armani, Coach
Armani - це вже прості речі?
А reserved тоді чи H&M, то вже для бомжів?
Тепличная• 20 апреля 2023
Ответ дляРання пташка
Armani - це вже прості речі?
По логіці автора виходить що так.
Распутница• 20 апреля 2023
Ярмарка тщеславия .
Тетка тролль закинула удочку, остальные айда хвастаться своими багаццтвами🤦‍♀️
автор Міняйловна • 20 апреля 2023
Ответ дляРання пташка
Armani - це вже прості речі?
Так в мене ж лінійка Armani Exchange переважно,
А Emporio Armani взуття, воно не таке й дороге.
автор Міняйловна • 20 апреля 2023
Ответ дляРаспутница
Ярмарка тщеславия .
Удалено администрацией...
Прокачую сідниці• 20 апреля 2023
Та кому Вы верите))брехушки одни😂 люди, которые могут себе реально это позволить тут не сидят, ну или не пишут об этом, потому что для них это норма
Млинці зі смайликом• 20 апреля 2023
Ответ дляМіняйловна
Я повинна вам чи ще комусь щось доказувати? Ви цікава особистість. Якщо не вірите, то це особисто ваш вибір, маєте право.
Я теж вам не вірю. Якщо б ви могли собі дозволити клас і кіліан не писали б таку дурню
Кили и Манджаро• 20 апреля 2023
За скільки сумочку придбали, доречі?)
автор Міняйловна • 20 апреля 2023
Ответ дляПлакулька
Останню сумку купила Bagllet за 6 тисяч грн(всі сумки +- за таку ж ціну). Парфум Black Opium за 2 тисячі зараз.
Мій дохід близько 40 тисяч в місяць. Дохід чоловіка 170 тисяч в місяць. Сім’ю забезпечує чоловік. Мої гроші =мої потреби.
Дякую за відповідь) вчора якраз побачила таку сумочку в знайомої, лаконічна модель
Млинці зі смайликом• 20 апреля 2023
Ответ для_MadonnA_
Странный способ похвастаться )
На похвастаться реальные фото выкладывают))
Бабайко• 20 апреля 2023
Как для советчицы, то Килиан и Коуч это довольно таки неплохо.
Спілий баклажан• 20 апреля 2023
Ви справді бідося , залежите від чужої думки
Kusalochka• 20 апреля 2023
Ответ дляМіняйловна
Удалено администрацией...
_MadonnA_• 20 апреля 2023
Ответ дляМіняйловна
Удалено администрацией...
Вы тролль или как . Нутро , зависть , какие выражения . Не было в последнее время таких тем чтобы духи по 1000 и сумки по 2000 . Была тема про желания
автор Міняйловна • 20 апреля 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Який ще клас? І в чому тут дурня? Чи ви не читали ніколи тут теми про дорогі речі, аксесуари?
Млинці зі смайликом• 20 апреля 2023
Ответ дляМіняйловна
Удалено администрацией...
Valentyinka• 20 апреля 2023
Ответ дляУдачная
Толсто
Очень!)
Распутница• 20 апреля 2023
Ответ дляМіняйловна
Удалено администрацией...
Именно так. Ибо адекватная женщина, которая может купить себе эти побрякушки , не будет нести такую пургу . А из Вашей писанины выходит что надо еще и пожалеть бидосю
автор Міняйловна • 20 апреля 2023
Ответ для_MadonnA_
А я десь вказувала, що це теми тільки найближчі дні такі були?
_MadonnA_• 20 апреля 2023
Ответ дляМіняйловна
Удалено администрацией...
Valentyinka• 20 апреля 2023
Ответ дляМіняйловна
Удалено администрацией...
Жесть...
Несемо світло разом• 20 апреля 2023
Ответ дляСамохвалова
У меня сумка нашего производителя и духи орифлейм. Всем довольна и счастлива
Але свекрусі, сподіваюся, нішу даруєте?
автор Міняйловна • 20 апреля 2023
Ответ для_MadonnA_
Удалено администрацией...
Якщо вона комусь щось віддавала, то вона має право мене чи іншу жінку обзивати та хамити? Логіка у вас взагалі відсутня повністю.
__Jane__• 20 апреля 2023
Ответ дляМіняйловна
Удалено администрацией...
Несемо світло разом• 20 апреля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Все, я почала ридати із своїм Корсом за 80 у.о. та з парфумом Chloé
Я перша. Мій Корс 68 баксів коштував
Парфуми ще довоєнні Армані)
Сорока-ворона• 20 апреля 2023
Не надо хвастаться бедолажка
Стефанія• 20 апреля 2023
Ответ дляМіняйловна
У вас яка? Маєте фото? Давно купували?
Простенька😀 і вже втомлена)
__Jane__• 20 апреля 2023
Ответ для_MadonnA_
Удалено администрацией...
Для меня она тоже хамка. Посмотрите,как она себя ведет,вам глаза ее посты не режут? Ну а касаемо донатов- донатят все,у кого есть возможность и не кричат об этом на каждом углу.
автор Міняйловна • 20 апреля 2023
Ответ дляСтефанія
Простенька😀 і вже втомлена)
Класична, універсальна моделька у Вас, я її з будь яким одягом бачу. Та й на фото вона ще добре виглядає👍🏻