Не за Будка• 20 апреля 2023
За Белгород уже была тема?) красивое)))
Меня радуют такие картинки. Жаль, что мало. Хотя еще и не известно что оно вообще было)
cosmaximus• 21 апреля 2023
А , згадала! Дружина тварюки брата з коломни.
У них ні туалета ні ванни в хаті нема! Не було, поки не побудували ось нещодавно. Про газ не знаю. Не пом´ятаю.
Вони, бляха!!! все життя в тазу милися. Потім приїхали до батьків в белгород , побачили і почали у себе будувати.
І постійні питання..ну как там в хохлянлии.... Бидло, кончене.
Я про рашку можу багато цікавого розказати.
Я їх НЕНАВИЖУ!!! І бажаю їм смерті.
cosmaximus• 21 апреля 2023
Батьки мої з України. Тато все життя на Ямалі пропрацював, нафту добували.
Потім переїхали в белгород. Бо пенсія російська. А бит в них УКРАЇНСЬКИЙ. Чистота, охайність і гостинні дуже. Всіх накормлять до відвалу, ще й з собою дадуть.
Ответ дляcosmaximus
Я їх НЕНАВИЖУ!!! І бажаю їм смерті.
Амінь🙏
Ответ дляcosmaximus
Йоптель.... Та я такого нафоткати можу. Не вірте .
Я до відкритого втордення туда часто їздила. Бо там батьки в белгороде. Тварюка брат живе у маскве. Жінка його з підмомасковії, 70 Км.
Там пипец!!! Не розказуйте це людям які там бували. Добре???
Володимир-ЖОПА!!! Курск -тверь-...бля...держите меня семеро...блюватм буду. Краснодар туда же...
Розлютили ви мене конкретно

А варонеж -це повний Пиз...ц!!! Я знаю що кажу.
А ви не вішайте лапшу на вуха

Розлютили ви мене конкретно

А ви не вішайте лапшу на вуха

Если уж вы за правду, то например что нищего в парке Галицкого в Краснодаре?Это не фотошоп,видео в ютубе полно,информация доступна всем?
Ответ дляcosmaximus
Розлютили ви мене конкретно

А ви не вішайте лапшу на вуха

Розлютили ви мене конкретно

А ви не вішайте лапшу на вуха

Это точно не лапша, а реальный парк.
cosmaximus• 22 апреля 2023
Ответ для15011949
Это точно не лапша, а реальный парк.
Це точечно. В осної своєї массі все не так.
І на фото краще. А так глибока совдепия у всьому. Парки, забудови, одяг( це окреме питання

), ну а про менталітет я даже не буду казати.

cosmaximus• 22 апреля 2023
Ответ для15011949
Ви там особисто були? Особисто??? Тоді не треба щось доказувати. Гівно. Крапка.
Наша набережна в Дніпрі, набагато, НАБАГАТО краща!!!
Я навіть не знаю як це пояснити, от просто зроблено по картинці. Ані вкуса, ані стилю, совдепія. І так майже у всьому
Ответ дляcosmaximus
Удалено администрацией...
Ответ дляcosmaximus
Удалено администрацией...
Ответ дляcosmaximus
Если не умеете пользоваться ютубом,там видео 100шт минимум
cosmaximus• 22 апреля 2023
Шо ж ви так за рашку топите?))
І не треба мне звинувачувати у відсутності чогось. Я з вами, Не шановна, не знайома.