Я-ваш шанс• 21 апреля 2023
Повернення товару у Фокстрот не про гарантії? Сижу-реву, у кого є досвід?
Дівачатка, така ситуація, замовила праску тефаль, 1400 грн., принесла долдому, залила воду і почала гладити. Вона гладить слабенько, в середині вода шалено кипить, сичить і булькає. Якщо віднести завтра - повернуть гроші? Я хочу не на гарантію, а просто повернути цю модель, навряд чи інші будуть кращі. Грошей обмаль, це мав бути мій подарунок на день народження. У старому філіпсі лоплула підошва, але він такого і після багатьох років орботи не витворяє. Для когось це смішно, а я реально плачу.
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ дляСнегопадка
Во всех утюгах есть остатки воды, так как их проверяют на брак при производстве, заливая воду.
ні, працювала в магазині, знаю про що говорю, жодної праски не було з водою
Несу добро людям• 21 апреля 2023
Боже,а як же я живу то без праски,а в мене їх аж дві, просто не користуюсь
Чому ви захотіли подарунок саме праску?
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Ну по другому на сервис, проверят на наличие брака. Так понятно?
не все підлягає перевірці додатковим експертом, залежить від багатьох факторів, так зрозуміло?
Я-ваш шанс
• 21 апреля 2023
Ответ дляНесу добро людям
Чому ви захотіли подарунок саме праску?
Бо у старох тріснула підошва.
Директриссимо• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Консультант онлайн мені сказав, що, якщо я вже ним користувалася, то повернути не можу. Але ж як би я могла перевірити його? Що мені говорити завтра в магазині? Стояти на тому, що я його не включала, а просто передумала?
Витираєте акуратно, щоб не було слідів, пакуєте в коробку і повертайте. Не сподобався колір, принесла,а іншу подарували, не радує.... Маєте право повернути.
Несу добро людям• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Бо у старох тріснула підошва.
А жити без праски не можете?
Снегопадка• 21 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Я покупала электролюкс перед Новым годом, в нем были остатки воды. Менеджер на горячей линии сказала, что это есть норма, потому что их проверяют на заводе. У них все утюги, независимо от производителя, приходят с остатками воды.
ОбережнаЯ• 21 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Не рассказывайте мне сказки! Сама недавно с такой же проблемой столкнулась. Просто так товар БУ не примут!
ТАЗератти• 21 апреля 2023
Ответ дляУкраиночка
Вернут Вам деньги, не переживайте. Берите утюг, паспорт, чек и возможно придется указать ваш номер карты, мне Ева возвращала деньги именно на карту, хотя оплата была налом. Причем, в Еву я возвращала блеск для губ Шисейдо, открытый и раз попробованный!
Можно позвонить на горячую линию Фокстрота
п****ц, як тепер косметику купувати коли взнав що після якихось клуш її назад приймають. Косметика не підлягає обміну
Я-ваш шанс
• 21 апреля 2023
Ответ дляНесу добро людям
А жити без праски не можете?
Ні, не можу.
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ дляСнегопадка
я вам по телефону так само можу розповісти що завгодно, де гарантія що то не було повернення як у автора - а гарантій немає))
Я-ваш шанс
• 21 апреля 2023
Ответ дляДиректриссимо
Всередині крапельки води...
ОбережнаЯ• 21 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
+100. Мне проверяли при покупке лишь на нагрев. Воду никто не заливал.
Снегопадка• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Бо у старох тріснула підошва.
Если вам удастся вернуть ваш утюг, посмотрите на этот. Я купила и очень довольна, просто очень, а тем более за такие деньги
ОбережнаЯ• 21 апреля 2023
Ответ дляНесу добро людям
Чому ви захотіли подарунок саме праску?
А белье и одежду как гладите?
Добра всем!• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Нужно меньше болтать. Сказади бы, что Вам цвет под шторы не подошёл.
Нафига было всё выкладывать?)
Несу добро людям• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ні, не можу.
А що прасуєте?
Мені за життя праска взагалі жодного разу не знадобилася,не розумію навіщо вона
Вкуси мене• 21 апреля 2023
Автор, скорее всего, ваш утюг отправят в сервисный центр по гарантии, у меня так было с утюжком для волос, который через 10 дней после покупки, перестал работать. В итоге, отремонтировали, конечно, приятного мало, а что поделать) Если товар был в пользовании, к сожалению, просто так его вернуть невозможно, хоть ’скандаль’, хоть не скандаль))
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ дляОбережнаЯ
та здались ви мені, єй богу, я працювала біля 10 років з технікою, про гарантію вам можу довго і нудно розповідати, але ж вам відніше)))
Инста_Богиня• 21 апреля 2023
навряд чи повернуть одразу гроші як ви хочете
немає сенсу брехати що ви ним не користувались
відправлять по гарантії на сервіс, якщо брак то запропонують іншу праску або повернення коштів
будете якийсь час без праски мабуть.
Добра всем!• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Всередині крапельки води...
Ну так вытрите и просушите феном.
Как Вам удалось выживать до этого дня?))
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
будете якийсь час без праски мабуть.
мають надати з обмінного фонду, поки праска автора буде в ремонті
Вкуси мене• 21 апреля 2023
Ответ дляНесу добро людям
Чому ви захотіли подарунок саме праску?
Для дома, для семьи... для себя - ПОТОМ))
Несу добро людям• 21 апреля 2023
Ответ дляОбережнаЯ
А белье и одежду как гладите?
А навіщо білизну гладити?
Щоб що?
У вас багато вільного часу?
Одяг в нас і так не зім´ятий ,як із сраки дістатий
Щоб що?
У вас багато вільного часу?
ОбережнаЯ• 21 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Ну да, тут же одни эксперты...работающие 10 лет с техникой. Ага, верю вам.... Можете не отвечать.
ОбережнаЯ• 21 апреля 2023
Ответ дляНесу добро людям
А навіщо білизну гладити?
Щоб що?
У вас багато вільного часу?
Щоб що?
У вас багато вільного часу?
Привыкла спать на выглаженном белье.
Но белье ладно. Но футболки, блузы? После стирки все равно видно что не глажены.
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ дляОбережнаЯ
мені ніякого діла немає вірити ви чи ні, я вже не раз переконувалась що тут люди не знають своїх законних прав, не користуються ними, а сліпо вірять що їм розповідають продавці - нуну, а я по іншу сторону - знаю закон та вмію ним користуватись, вже як споживач, а не продавець, і не один раз в житті ці знання згодились, бо продавцю/магазину вигідно не приймати товар у вас на ремонт чи робити повернення
Я-ваш шанс
• 21 апреля 2023
Ответ дляДобра всем!
Ну так вытрите и просушите феном.
феном не виходить, але буду намагатися ще. у старій моїй прасці не видно, до речі, крапельок, що стікають, а в цьому дуже видно.
Кондуктор троллейбуса• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
До речі, я його принесла додому, понатискала кнопки - спей, наприклад, і там було трохи води. Може, все ж можна якось висушити?
О, так Вам уже впарили с водой, значит б\у. А чего в магазине не открыли не глянули?