Я-ваш шанс• 21 апреля 2023

Повернення товару у Фокстрот не про гарантії? Сижу-реву, у кого є досвід?

Дівачатка, така ситуація, замовила праску тефаль, 1400 грн., принесла долдому, залила воду і почала гладити. Вона гладить слабенько, в середині вода шалено кипить, сичить і булькає. Якщо віднести завтра - повернуть гроші? Я хочу не на гарантію, а просто повернути цю модель, навряд чи інші будуть кращі. Грошей обмаль, це мав бути мій подарунок на день народження. У старому філіпсі лоплула підошва, але він такого і після багатьох років орботи не витворяє. Для когось це смішно, а я реально плачу.
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ дляЛеди Г
А як це перевірити з праскою?
. око продавця та око клієнта - це два різних ока, те що не бачить клієнт - побачить продавець

Щепотка_совести• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
У Фокстрот?
В комфи, но не думаю что есть разница
Украиночка• 21 апреля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно

это п..ц
блеск
маринабаранова• 21 апреля 2023
А ви уважно прочитали інструкцію - як правильно нею користуватись? Може - ви просто неправильно її налаштували? Тим паче - праска відомого бренду і не дешева.
Колись я теж купила праску - принесла додому, увімкнула. А вона ледве- ледве тепла... Я в істереці, біжу до магазину - не працює! Продавець крутнула там терморегулятор і вона зразу зашкварчала! Досі користуюсь...
Сходіть до магазину - може, її треба просто правильно налаштувати
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ длямаска Ілона
Автора відправлять в сервісний центр. У мене дегідратор розплавився через 2 місяці використання. Відправили мене в сц, там визнали поломку і те що її усунути не вийде дали документи на повернення коштів
не все відправляють на сервіс, якщо продавец на місті при прийомці товара підтвердить слова клієнта і брак видно і так - який сервіс, ну камон
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ длямаска Ілона
Звичайна, в сервісному центрі
господи, яка експертиза...? ви абсолютно не в темі, до чого ви це пишете
Украиночка• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я не ТАКА людина, просто мені онлайн консультант уже сказав, що це товар був у використанні і поверненню не підлягає.
Идите напрямую в магазин и не говорите что сказал консультант. Вы имеете полное право вернуть товар

Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Автор, значит так, берите подругу, маму и тд. Утюг хорошо марафетите, морду кирпичем и вперёд в магазин. Вы имеете право вернуть в течение 14 дней.
а потім ви купите ту праску, клас?
дивують такі коментарі, правова держава...жах
труси ще поносіть, а потім поверніть по вашій схемі, морда кірпічьом і маму візьміть
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ дляШебеко
Возьмите утюг, чек, паспорт обязательно. Скажите что не подошёл по цвету, форме, размеру, весу. Если скажете, что он не работает, Вам ничего не вернут, а отправят в Сервисный центр, что бы Вы принесли из сервиса акт, что утюг не работает.
в сервісний можна не їхати, якщо продавець не може прийняти рішення самостійно - брак чи ні, то магазин нехай і відправляє в сервіс, а не покупець, чого покупець має кудись ще їхати?
автор Я-ваш шанс • 21 апреля 2023
Ответ длямаринабаранова
Ні, все нормально.
Украиночка• 21 апреля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно

это п..ц
блеск
Да, представьте, блеск! Магазин принял возврат
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ дляУкраиночка
і чим ви аргументували повернення?

а ще знаєте, є таке - клієнтоорієнтованість, іноді легше щось прийняти на повернення ніж терпіти деяких неадекватних ’покупців’, то не про вас якщо що, а загалом))
Я супер-пупер• 21 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
а потім ви купите ту праску, клас?
А почему автор должна быть крайняя? Пусть проверяют товар перед продажей.
Украиночка• 21 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
і чим ви аргументували повернення?

Заказ был через интернет магазин. В посылке был не тот тон, что я заказывала

И я была кстати очень вежлива и спокойна. Позвонила на горячую линию, они сказали принести товар в магазин, деньги вернули на карту
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
за законом - це задача покупця, а не продавця, впевнитись що товар працює, він знає як ним користуватись і т.д.
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ дляУкраиночка

тобто вам не достатньо було глянути на номер блиску, аби зрозуміти що не то приїхало, але треба було ще відкрити та намаститись? ви гордитесь цим? приємно якщо наступного разу купите блиск після такого самого кейсу як у вас, тобто бу?))
Украиночка• 21 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Я позже разобралась, что тон другой. Хорошо, что удалось вернуть товар
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ дляУкраиночка
ні, не хорошо, а погано, мені б совісті не вистачило так зробити, намаститись та повернути, це не повага в першу чергу до себе, якщо ви так робите, то чого інші не можуть, потім не дивуйтесь купуючи нову річ - що вона раптом виявиться не нова, це карма))
ТАЗератти• 21 апреля 2023
Ответ дляУкраиночка
Удалено администрацией...

ОбережнаЯ• 21 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Это вы ещё не видели как некоторые особи пробуют в магазинах кетчупы и соусы. Наблюдала такое, как одна открутила крышечку попробовала и поставила на место. А кто-то купит... Жесть.
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ дляОбережнаЯ
та мені вистачило мого досвіду в торгівлі, аби надивитись того трешаку, та і тут он ще підкидають кейси, що на голову не натягнеш, а може тому я не купую кетчупи та соуси, на підкорку відчуваю, ахаха
Ворую вкусняшки• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Консультант онлайн мені сказав, що, якщо я вже ним користувалася, то повернути не можу. Але ж як би я могла перевірити його? Що мені говорити завтра в магазині? Стояти на тому, що я його не включала, а просто передумала?
Да, так и говорите. Я недавно купила утюг, они мне говорят:,если в течении 14 дней не понравится как работает- приносите. Мы вскипавшего не сможем проверит включали вы или нет

Выливайте воду, сушите и несите
Ворую вкусняшки• 21 апреля 2023
Т9 слова поменял, думаю смысл понятен
ПП-шница• 21 апреля 2023
А режим без воды как работает? Нагревается хорошо ?
Бавовна• 21 апреля 2023
Автор, не расстраивайтесь, несите его в магазин. Не слушайте никого - в нем не должна вода кипеть ни при каких раскладах. Пусть меняют на другую модель, деньги возвращают - короче, это их проблемы, а клиент всегда прав!
маска Ілона• 21 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Я буквально месяц назад сдавала тек технику по гарантии. В СЦ на экспертизу- по решении возврат средств. Не надо строить из себя тут самую умную
автор Я-ваш шанс • 21 апреля 2023
Ответ дляПП-шница
Нормально, але не відмінно, мій старий кращий, хоча цей повинен за характеристиками бути потужніший.
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ длямаска Ілона
якщ вам сказали ’вумне слово’, то не треба його всюди і всім повторювати, ваша ’експертиза’ в сервісному - то дядька з відкруткою, все

а в законі - експертиза - то інакше - і робиться стороннею організацією за космічні гроші
маска Ілона• 21 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну

Да как хотите это назовите, смысл от этого не меняется
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ длямаска Ілона
не дякуйте, а дядя в сервісному робить огляд та пише акт-заключення, все

https://wiki.legalaid.gov.ua/index.php/Товарознавч...