Я-ваш шанс• 21 апреля 2023
Повернення товару у Фокстрот не про гарантії? Сижу-реву, у кого є досвід?
Дівачатка, така ситуація, замовила праску тефаль, 1400 грн., принесла долдому, залила воду і почала гладити. Вона гладить слабенько, в середині вода шалено кипить, сичить і булькає. Якщо віднести завтра - повернуть гроші? Я хочу не на гарантію, а просто повернути цю модель, навряд чи інші будуть кращі. Грошей обмаль, це мав бути мій подарунок на день народження. У старому філіпсі лоплула підошва, але він такого і після багатьох років орботи не витворяє. Для когось це смішно, а я реально плачу.
СирОжино пирОжино• 21 апреля 2023
З чеком йдіть і просіть повернення коштів. Напишете заяву на повернення
Я-ваш шанс
• 21 апреля 2023
Ответ дляНевгамовна
Протягом 14 днів маєте можливість повернути покупку
Консультант онлайн мені сказав, що, якщо я вже ним користувалася, то повернути не можу. Але ж як би я могла перевірити його? Що мені говорити завтра в магазині? Стояти на тому, що я його не включала, а просто передумала?
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ дляНевгамовна
нової речі, яка не була у користуванні, у автора вже бу
ЧорноброваЯ• 21 апреля 2023
Ответ дляНевгамовна
Тільки якщо вона нова і не була у користуванні.
короткопамятна• 21 апреля 2023
Ожоиво замінять на новий, який працює, а цей повинні забрати у сервісний центр.
Зверніться в магазин з чеком, поясніть ситуацію, поговоріть із сервіс-менеджером, можливо вам замфнять на новий .
Готова до другої• 21 апреля 2023
Может вы что то на так делаете? У меня утюги тефаль ну наверно с 2000-х все отличные. Сейчас, без регулировки температуры, гладит отлично.
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
буде видно що вода в середині була, ви його не висушите
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
автор яка потужність праски, на якому режимі прасуєте, може ви включили очистку?
Я-ваш шанс
• 21 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
До речі, я його принесла додому, понатискала кнопки - спей, наприклад, і там було трохи води. Може, все ж можна якось висушити?
Марфа Українівна• 21 апреля 2023
Я повернула чайник після того, як скип*ятила в ньому воду і вона була з технічним присмаком. Гроші повернули.
Дуболом• 21 апреля 2023
По закону не можна повернути вживаний товар. По прасці видно що нею користувалися?
ОбережнаЯ• 21 апреля 2023
Ваш утюг возьмут на экспертизу. Если признают брак, то лишь тогда вернут деньги.
Готова до другої• 21 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
У меня тоже такое ощущение, что автор что то не то сделала.
Я-ваш шанс
• 21 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
2400, ні, не включала, максимальна температура з паром.
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
для чого вигадувати велосипед, прийдіть поясніть шо з ним відбувається, це не ок що він булькає
Закуйовджена життям• 21 апреля 2023
Якщо товар не був у використанні, то можна повернути. У вашому випадку мабуть відправлять на сервіс
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
перші кілька раз - це норм, про це написано у всій техниці/посуді яка контактує з водою саме про харчування чи їжею
Снегопадка• 21 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Во всех утюгах есть остатки воды, так как их проверяют на брак при производстве, заливая воду.
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ дляОбережнаЯ
яка експертиза...
Снегопадка• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Это вода от проверки. Она есть во всех новых утюгах. Так что смело можете нести и сдавать. Это не ваша вода)
Украиночка• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Вернут Вам деньги, не переживайте. Берите утюг, паспорт, чек и возможно придется указать ваш номер карты, мне Ева возвращала деньги именно на карту, хотя оплата была налом. Причем, в Еву я возвращала блеск для губ Шисейдо, открытый и раз попробованный!
Можно позвонить на горячую линию Фокстрота
Хи хи, ну ну• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
дивно, так не має бути
Марфа Українівна• 21 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
кип*ятила воду декілька раз, але то немає вже значення--чайник вже повернула і гроші отримала
ОбережнаЯ• 21 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
яка експертиза...
Ну по другому на сервис, проверят на наличие брака. Так понятно?
Ищу Аленя• 21 апреля 2023
Ответ дляНевгамовна
Якщо немає слідів використання, а людина вде залила воду