Я-ваш шанс• 21 апреля 2023

Повернення товару у Фокстрот не про гарантії? Сижу-реву, у кого є досвід?

Дівачатка, така ситуація, замовила праску тефаль, 1400 грн., принесла долдому, залила воду і почала гладити. Вона гладить слабенько, в середині вода шалено кипить, сичить і булькає. Якщо віднести завтра - повернуть гроші? Я хочу не на гарантію, а просто повернути цю модель, навряд чи інші будуть кращі. Грошей обмаль, це мав бути мій подарунок на день народження. У старому філіпсі лоплула підошва, але він такого і після багатьох років орботи не витворяє. Для когось це смішно, а я реально плачу.
Снегопадка• 21 апреля 2023
Ответ дляОбережнаЯ
+100. Мне проверяли при покупке лишь на нагрев. Воду никто не заливал.
Воду заливают при проверке на заводе, а не в магазине.

ОхиИВздохи• 21 апреля 2023
Закрити пару щоб не крапало. З паром прасувати на максимальній температурі, хай прогріється гарно.
Вилийте воду, витріть, висушити і несіть, щоб був вигляд нового. Скажіть вам ручка не зручна.
Замріяна• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Консультант онлайн мені сказав, що, якщо я вже ним користувалася, то повернути не можу. Але ж як би я могла перевірити його? Що мені говорити завтра в магазині? Стояти на тому, що я його не включала, а просто передумала?
Ні , кажіть як є. Можливо ви щось неправильно робите? Попросіть проконсультувати.
І повернуть вам кошти, якщо щось не так в ньому , не накручуйте себе.
P.S. працюю у Фокстрот
Там все розмивчато• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
феном не виходить, але буду намагатися ще. у старій моїй прасці не видно, до речі, крапельок, що стікають, а в цьому дуже видно.
Вот сюда звоните, бесплатно. 100% дадут грамотный, правильный совет.

Цілодобова Гаряча лінія (Call-центр)
(050) 230 04 28 або (044) 364 77 80

https://dpss.gov.ua/zahist-prav-spozhivachiv
автор Я-ваш шанс • 21 апреля 2023
Ответ дляЗамріяна
P.S. працюю у Фокстрот
Може мені написати, що краще прийти і говорити, до чого апелювати, щоб повернули кошти? Дякую!
Несу добро людям• 21 апреля 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Привыкла спать на выглаженном белье.
Но белье ладно. Но футболки, блузы? После стирки все равно видно что не глажены.
Не видно зовсім,все ок
Дайте вподобайок• 21 апреля 2023
Автор, не вернут Вам деньги никогда. Предложат отправить в сервисный центр.
А если скроете, что пользовались , отправят на экспертизу и откажут в возврате

Замріяна• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Розкажіть що вас не влаштувало , я ж кажу можливо щось не так робите. Чому вода сильно булькає і т.д.
Перевірять при вас нехай , якщо це дійсно якийсь брак чи тощо, гроші вам повернуть а товар відправлять на сервіс. Не включайте агресію одразу, все буває, і всі ситуації вирішуються.
Викасикрет• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
До речі, я його принесла додому, понатискала кнопки - спей, наприклад, і там було трохи води. Може, все ж можна якось висушити?
Возвращайте как брак.
Дайте вподобайок• 21 апреля 2023
Ответ дляЗамріяна
В Фокстрот все ситуации решаются не в пользу покупателя
Украиночка• 21 апреля 2023
Ответ дляТАЗератти
п****ц, як тепер косметику купувати коли взнав що після якихось клуш її назад приймають. Косметика не підлягає обміну
Ви помиляєтесь
Леди Г• 21 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
нової речі, яка не була у користуванні, у автора вже бу
А як це перевірити з праскою?
автор Я-ваш шанс • 21 апреля 2023
Ответ дляЗамріяна
Вона не булькає, а шкварчить, не знаю, як інше слово підібрати, опустив праску - підняв знову - і це дикий звук.
Замріяна• 21 апреля 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Не видумуйте, різні ситуації- різні рішення. У випадку автора гроші їй повернуть. Хай відпише як сходить
автор Я-ваш шанс • 21 апреля 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Я чомусь так і подумала...
Замріяна• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я чомусь так і подумала...
Дивують такі люди, ви ще питання не почали вирішувати, а думаєте вже в негативному напрямку , і погоджуєтесь тільки з цим. Я вам двічі написала , йдіть і повертайте товар- мене ви не чуєте!!!
Праска це товар , який на магазині з водою перевірити неможливо!!!! Тому абсолютно нормально, що при використанні щось не так, не сподобалось і т.д . Беріть свою праску і йдіть в магазин.
Дай подивлюся• 21 апреля 2023
Повернуть. Я колись фен щітку купила, принесла додому , спробувала, взагалі не моє. Повернули без питань взагалі
автор Я-ваш шанс • 21 апреля 2023
Ответ дляЗамріяна
Я не ТАКА людина, просто мені онлайн консультант уже сказав, що це товар був у використанні і поверненню не підлягає.
маска Ілона• 21 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
поянсіть в магазині що вода в середині кипить - це не норм
Автора відправлять в сервісний центр. У мене дегідратор розплавився через 2 місяці використання. Відправили мене в сц, там визнали поломку і те що її усунути не вийде дали документи на повернення коштів

маска Ілона• 21 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
яка експертиза...
Звичайна, в сервісному центрі
ТАЗератти• 21 апреля 2023
Ответ дляУкраиночка
Ви помиляєтесь
Додаток N 3
до постанови Кабінету Міністрів України
від 19 березня 1994 р. N 172

ПЕРЕЛІК
товарів належної якості, що не
підлягають обміну (поверненню)
Продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни

Непродовольчі товари:

фотоплівки, фотопластинки, фотографічний папір

корсетні товари

парфюмерно-косметичні вироби

пір´яно-пухові вироби

дитячі іграшки м´які

дитячі іграшки гумові надувні

зубні щітки

мундштуки

апарати для гоління

помазки для гоління

розчіски, гребенці та щітки масажні

сурдини (для духових музичних інструментів)

скрипічні підбороддя

позицію виключено

рукавички

позицію виключено

тканини

тюлегардинні і мереживні полотна

килимові вироби метражні

білизна натільна

білизна постільна

панчішно-шкарпеткові вироби

товари в аерозольній упаковці

друковані видання

лінійний та листковий металопрокат, трубна продукція,
пиломатеріали, погонажні (плінтус, наличник), плитні

матеріали (деревноволокнисті та деревностружкові плити,
фанера) і скло, нарізані або розкроєні під розмір, визначений
покупцем (замовником)

позицію виключено

аудіо-, відеокасети, диски для лазерних систем зчитування із записом

вироби з натурального та штучного волосся (перуки)

товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо)

інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо)
автор Я-ваш шанс • 21 апреля 2023
Ответ дляЗамріяна
Але вам щиро дякую за консультацію
Редисочка• 21 апреля 2023
Я думаю, что вы выставили очень сильную температуру или вообще ничего не настраивали, а просто включили и думаете что будет работать как нужно. Возьмите инструкцию почитайте как его настраивать и попробуйте разные варианты.
Пишу каліграфічно• 21 апреля 2023
Ответ дляУкраиночка
Вернут Вам деньги, не переживайте. Берите утюг, паспорт, чек и возможно придется указать ваш номер карты, мне Ева возвращала деньги именно на карту, хотя оплата была налом. Причем, в Еву я возвращала блеск для губ Шисейдо, открытый и раз попробованный!

Можно позвонить на горячую линию Фокстрота

это п..ц
блеск
Я супер-пупер• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Автор, значит так, берите подругу, маму и тд. Утюг хорошо марафетите, морду кирпичем и вперёд в магазин. Вы имеете право вернуть в течение 14 дней.
Не любовница• 21 апреля 2023
Ответ дляСнегопадка
Во всех утюгах есть остатки воды, так как их проверяют на брак при производстве, заливая воду.
Ничего подобного. Ни разу в утюге воды не видела. Скорее всего,им пользовались, и тоже вернули.
Автор,высушите утюг, верните в первоначальный вид и молча сдайте с чеком,как новый.
Щепотка_совести• 21 апреля 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Я на выходных спустя 3 недели сдала сковородку, она при нагревании потрескивала. Через 2 дня написали что можно приезжать за новой. Можно было сдать, но я хотела такую же . Пробуйте
автор Я-ваш шанс • 21 апреля 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Дякую! Вже завтра піду, хай поки сохне.
автор Я-ваш шанс • 21 апреля 2023
Ответ дляЩепотка_совести
У Фокстрот?
Шебеко• 21 апреля 2023
Возьмите утюг, чек, паспорт обязательно. Скажите что не подошёл по цвету, форме, размеру, весу. Если скажете, что он не работает, Вам ничего не вернут, а отправят в Сервисный центр, что бы Вы принесли из сервиса акт, что утюг не работает.