Я-ваш шанс• 21 апреля 2023

Повернення товару у Фокстрот не про гарантії? Сижу-реву, у кого є досвід?

Дівачатка, така ситуація, замовила праску тефаль, 1400 грн., принесла долдому, залила воду і почала гладити. Вона гладить слабенько, в середині вода шалено кипить, сичить і булькає. Якщо віднести завтра - повернуть гроші? Я хочу не на гарантію, а просто повернути цю модель, навряд чи інші будуть кращі. Грошей обмаль, це мав бути мій подарунок на день народження. У старому філіпсі лоплула підошва, але він такого і після багатьох років орботи не витворяє. Для когось це смішно, а я реально плачу.
Хи хи, ну ну• 24 апреля 2023
Ответ дляШебеко
Неналежну якисть магазин не определяет, этим занимается СЦ. Вы упорно хотите чтобы дама побегала по инстанциям. Магазин не определит кто виноват завод-изготовитель или покупатель нарушил правила эксплуатации и сломал технику. Мой вариант самый простой. Закон по защите прав потребителей я знаю и не 1994 года , он уже менялся.
керівник сервісного, ви ж вмієте читати, то що тут пишуть?
чинний чи ні...сміх та й годі

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12#Text

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про захист прав споживачів
Документ 1023-XII, чинний, поточна редакція — Редакція від 19.11.2022, підстава - 2529-IX

автор Я-ваш шанс • 24 апреля 2023
Дівчата, хто підписався на тему, праску я повернула, сказала, що просто не сподобалась, замала. Один з консультантів спитав, чи я заливала воду, я заперечила. А інший консультант сказав: ’Та яка різниця, все одно на заводі воду заливають’.