23 апреля 2023

Маючи 60 тис уе... і можливість виїхати усією сімєю

Яку б країну обрали?
Чоловік, дружина, 2 дітей до 10 років
показать весь текст
Дали полный бан 23 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Не Штати, не Японія;) Це те, що я для нашої родини рахувала. Потягнемо, але буде менш комфортно.
Авторка, ваші 60 т, то дуже мала сума для основи, для старту -- ок, але саме для Штатів, то мало.
В Японии возможностей для наших мало, учитывая язык - так вообще (
автор candy07 23 апреля 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Дивлячись, з якою метою виїзд.
На час війни чи назавжди.
Яка професія. І т.д.
Взагалі я б розглядала недорогі країни типу Іспанії, Португалії, Албанії.
Але знову ж таки: дивлячись, з якою метою.
Виїзд назавжди...
Ну і що щ освіти моєї наприклад.
Маю вищу економічну освіту, працюю за фахом 16 років. Мій диплом за кордоном папірець?
World Shop 23 апреля 2023
Ответ дляMilka8181
Украина довела???? Вы ничего не перепутали?????
Нет. Не перепутала. Израиль тоже живет в состоянии весьма неспокойном, но попробуй их оттуда вытурить ,держаться за свою страну як вош кожуха.
Milka8181 23 апреля 2023
Ответ дляMamaGalya
Квартира від 1500. Ну, нехай 2500. Не обовязково вибирати лакшері якісь. Їжа 300 на людину. На 60 тис жити можна більше року. Якщо тратити лише на квартиру і їду. + піти на роботу, взяти машину в оренду.
Не забывайте что в США все квартиры сдаются пустые. ЕЕ нужно всю обставить мебелью
bespe4na_mavpa 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
На що 60 тис вистачить в сша, щоб почувати себе більш менш впевнено?
На год в худшем случае. За год бы нашли работу. А какие у вас умения?
Конкордія 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
Житло я так розумію навіть в Польші за ці гроші не купить?
Перепрошую, але «навіть Польша», то наразі європейська краіна з цілком прийнятним рівнем життя порівняно з нами. І яку зарплату ви матимете виконуючи ті роботи, які ви зазначили вище? Вам би спочатку базові питання, наприклад ціни на житло і роботу вивчити. Одне я розумію вирватись в невідомість одним, а з дітьми і геть не розуміючи навіть приблизно які перспективи і виклики вас чекають- то трохи легковажно. Чи хоч зробіть собі вдома можливість вернутись назад в разі чого
Alexandra 23 апреля 2023
Скільки жінок виїхали без старта, чоловіка і вже живуть, працюють, навчають дітей. А всією родиною та з грошима вибирайте країну, яка подобається саме вам. Єдине, треба враховувати скільки коштує година праці, якщо, наприклад в Словаччині за годину пропонують 4 евро, в Австрії вже 10 евро, а в Швейцарії 20. То якщо мити та прибирати, то краще вже в Швейцарії
Milka8181 23 апреля 2023
Ответ дляWorld Shop
Нет. Не перепутала. Израиль тоже живет в состоянии весьма неспокойном, но попробуй их оттуда вытурить ,держаться за свою страну як вош кожуха.
Вы за все израильтян расписались? Их тоже по свету дофига.
А ничего что эти деньги в Украине были заработаны? Довела ее Украина!
Дали полный бан 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
Ого...все що маємо вистачить на пів року.... а якщо не вийде зачепитись...
Люди уезжают и с намного меньшими суммами, чем у вас. Пашут. Говорят, норм, но Старбакс позволить себе по утрам не могут.
Ketia 23 апреля 2023
Ответ дляMamaGalya
Квартира від 1500. Ну, нехай 2500. Не обовязково вибирати лакшері якісь. Їжа 300 на людину. На 60 тис жити можна більше року. Якщо тратити лише на квартиру і їду. + піти на роботу, взяти машину в оренду.
У автора дві дитини. Якщо обирати гарну школу, то значить гарний район. А то значить, що квартира або дім будуть не бюджетні. Як на мене, США то стрьомний варіант.
автор candy07 23 апреля 2023
Ответ дляКонкордія
Перепрошую, але «навіть Польша», то наразі європейська краіна з цілком прийнятним рівнем життя порівняно з нами. І яку зарплату ви матимете виконуючи ті роботи, які ви зазначили вище? Вам би спочатку базові питання, наприклад ціни на житло і роботу вивчити. Одне я розумію вирватись в невідомість одним, а з дітьми і геть не розуміючи навіть приблизно які перспективи і виклики вас чекають- то трохи легковажно. Чи хоч зробіть собі вдома можливість вернутись назад в разі чого
Та в тому той справа- що той капітал який описаний вище 60 тис- це кошти від продажу нерухомості і рухомості
MamaGalya 23 апреля 2023
Ответ дляMilka8181
Не забывайте что в США все квартиры сдаются пустые. ЕЕ нужно всю обставить мебелью
Бу на маркетплейсі, ікея, багато речей взагалі безоплатно можна взяти. Якщо лакшері жити, то не вистачить звичайно. А якщо звичайні умови - то це шикарний старт і на все хватить, тим більше якщо з чоловіком.
diana32 23 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Люди уезжают и с намного меньшими суммами, чем у вас. Пашут. Говорят, норм, но Старбакс позволить себе по утрам не могут.
Старбакс помои.
demra 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
А цих 60 уе на що вистачить в сша? Просто зняти житло і прожити рік?
Работать пробовали?
Milka8181 23 апреля 2023
Ответ дляMamaGalya
Бу на маркетплейсі, ікея, багато речей взагалі безоплатно можна взяти. Якщо лакшері жити, то не вистачить звичайно. А якщо звичайні умови - то це шикарний старт і на все хватить, тим більше якщо з чоловіком.
Не ну если запостить слезный пост в группе украинцы в Чикаго, например, то могут бесплатно мебель подкинуть
Milka8181 23 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Люди уезжают и с намного меньшими суммами, чем у вас. Пашут. Говорят, норм, но Старбакс позволить себе по утрам не могут.
Вы шутите? Старбакс это признак достатка?
Natal_ka91 23 апреля 2023
З точки зору мови - Ірландія, Польща чи США
MamaGalya 23 апреля 2023
Ответ дляKetia
У автора дві дитини. Якщо обирати гарну школу, то значить гарний район. А то значить, що квартира або дім будуть не бюджетні. Як на мене, США то стрьомний варіант.
Я в США. Таунхаус біля школи з рейтингом 9, 2500. Я не теорію пишу. Тут люди з копійками приїхали. Важко мамам з дітьми. А хто сім’єю - не бачу великих проблем. Еміграція це завжди важко. Але реально, тим більше з такими грошима.
ghanioti46 23 апреля 2023
Ответ дляWorld Shop
Нет. Не перепутала. Израиль тоже живет в состоянии весьма неспокойном, но попробуй их оттуда вытурить ,держаться за свою страну як вош кожуха.
Если русский неродной Ваш язык, не пишите на нем. Кровь из глаз. Пишіть українською, може краще вийде.
Tammy21 23 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
В Японии возможностей для наших мало, учитывая язык - так вообще (
Для нас язык не проблема. Рынок жилья отпугнул и понимание того, что я очень вряд ли без местной вышки впишусь в свою сферу. Это больше надуманная проблема, потому что я без проблем работаю и в команде и над своими проектами онлайн, но хотелось бы хотя бы минимально интегрироваться.
Конкордія 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
Та в тому той справа- що той капітал який описаний вище 60 тис- це кошти від продажу нерухомості і рухомості
Що плануєте робити, якщо щось піде не так чи виникнуть форс-мажори в чужій країні і без знання мови?
Tammy21 23 апреля 2023
Ответ дляWorld Shop
Нет. Не перепутала. Израиль тоже живет в состоянии весьма неспокойном, но попробуй их оттуда вытурить ,держаться за свою страну як вош кожуха.
В Израиле масштабная горячая война с захватом территории? Или многолетний вялотекущий конфликт с обострениями?
MamaGalya 23 апреля 2023
Ответ дляMilka8181
Не ну если запостить слезный пост в группе украинцы в Чикаго, например, то могут бесплатно мебель подкинуть
Тут безплатно постійно щось віддають)) не тільки українцям. Або продають за символічні копійки. Але треба моніторити і мати авто щоб забрати. Все реально.
автор candy07 23 апреля 2023
Ответ дляdemra
Работать пробовали?
Звичайно. Вище я писала- маю 2 вищі освіту, працюю все життя з 22 років, маю 16 років безперервного стажу в рідній країні. Але чітко усвідомлюю що всі мої навики за кордоном пшик...
BusinkaKiev 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
Виїзд назавжди...
Ну і що щ освіти моєї наприклад.
Маю вищу економічну освіту, працюю за фахом 16 років. Мій диплом за кордоном папірець?
Что у вас со знанием языков ?
World Shop 23 апреля 2023
Ответ дляMilka8181
Вы за все израильтян расписались? Их тоже по свету дофига.
А ничего что эти деньги в Украине были заработаны? Довела ее Украина!
Вы четко уяснили ,что пишет Автор ?
’Согласны мыть туалеты’ это по вашему что? Это в каком отчаянии человек, что ему лучше на чужбине туалеты мыть????
Magic Noir 23 апреля 2023
Словению,Словакию или Польшу- там возможно будет купить жилье на эту сумму. Без своего жилья жизни не представляю.
Milka8181 23 апреля 2023
Ответ дляdemra
Работать пробовали?
Работать можно, только на что этой зп хватит? Посчитайте, мать посуду или а маке мыть поля в США всегда есть работа. ЗП зависит от штата от 10 до 14 уе в час, аренда квартир пропорционально зависит от штата.
Если вы заработаете 2,5-3 тыс уе в месяц то вас еле еле хватит закрыть обязательные платежи (страховка, моб связь, коммунальные)
Авокада 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
Ого...все що маємо вистачить на пів року.... а якщо не вийде зачепитись...
так там комнатёнка 800уе.
это же не Киев))
Love_Love_Love_ 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
Та чого ж жах... що з того, що я напишу освіту і навики. Що мені світить за кордоном? Завод? Прибирання?...
Які ви мови знаєте? І скільки людей у сім‘ї, стать і вік дітей?