23 апреля 2023

Маючи 60 тис уе... і можливість виїхати усією сімєю

Яку б країну обрали?
Чоловік, дружина, 2 дітей до 10 років
показать весь текст
Дали полный бан 23 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Вам вище вірно дівчина написала про США
Оренда 2 бедруми 2-2500, омеблювати за дуже бюдженті гроші не проблема.
Машина на перший час +- 10000$
Працювати можна з другого місяця, мінімальна з/п приблизно 3 тис$
Харчування на людину 300$ в місяць, бензин 200$
Поки на рік є безкоштовна страховка.
Там вам якийсь брєд написали про 60 тис на пів року.
В 20 вкладетесь, якщо працювати будете
Конешно брэд. Харчування на $300 в месяц. $5 на утренний Старбакс без ничего х 30, о каком питании мы говорим ))
diana32 23 апреля 2023
Ответ дляnata.ant
А що вам потрібно дасть житло в Польщі,легалізуватися воно вам не дасть.Житло в Польщі дороге,за такі гроші десь в маленькому селі ,далеко від великого міста,може щось і можна
Дасть те що не треба дяді за житло платити, а зараз то не дешеве, і не попросить на вихід в незручний момент
Argesha 23 апреля 2023
Ответ дляWorld Shop
Вы четко уяснили ,что пишет Автор ?
’Согласны мыть туалеты’ это по вашему что? Это в каком отчаянии человек, что ему лучше на чужбине туалеты мыть????
А що тут відчайдушного такого взагалі?
У вас якісь зонівські ’поняття’ щодо туалетів.
В мене теж 2 во, і нормальна робота, ніколи туалети не мила. Але ж свідомість би не втратила, якби це була єдина доступна робота в чужій країні.
Cvetochek... 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
Виїхати назавжди. Ну маємо вищу освіту, досвід. Можемо і туалети мити...
Удалено администрацией...
Виктория1104 23 апреля 2023
Ответ дляKetia
Сусідка збігла зі Швейцарії
Не в Польше пособие, в Швейцарии.В Польше только на детей 500 зл
Love_Love_Love_ 23 апреля 2023
Ответ дляCvetochek...
Удалено администрацией...
Contento 23 апреля 2023
Ответ дляВиктория1104
Швейцария или Дания
Швейцария автору точно не подойдёт. Никто их не оставит там после войны. Жильё снять нереально и работу без кантональных языков они будут искать очень долго.
Дали полный бан 23 апреля 2023
Ответ дляMamaGalya
Не думаю. Мексиканці не націлені на навчання взагалі. Азіати, індуси - так, ці вкладають в освіту багато. Але якщо рейтинг високий - значить діти вчаться добре і більшість з благополучних сімей, і не важливо якої раси.
Это очень важно. Особенно для тех, кто планирует навсегда.
Cvetochek... 23 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Если думаете о том, чтобы навсегда, нужно чётко понимать перспективы правового статуса украинцев. Иначе не избежать разочарований.
сейчас в сша уже что то о гринкартах говорят беженцам, полит убежище типа.
уверена что выгонять из сша не будут. ни разу такого не встречала в демократических штатах. даже если нелегал. а о легальных беженцах так тем более
Светлый День 23 апреля 2023
Португалия, недооценена она нашими или далеко, но у меня несколько пар там с детьми и отлично устроились … домой не собираются, работу нашли все
World Shop 23 апреля 2023
Ответ дляArgesha
А що тут відчайдушного такого взагалі?
У вас якісь зонівські ’поняття’ щодо туалетів.
В мене теж 2 во, і нормальна робота, ніколи туалети не мила. Але ж свідомість би не втратила, якби це була єдина доступна робота в чужій країні.
Получается в итоге,что все таки в своей стране невыносимо и абсолютно нет альтернативы мытью туалетов где нибудь абы не тут?
Печально
Модница 80х 23 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Нет, на год не хватит. 5-6 месяцев , но их как раз хватит, чтобы устроиться и начать работать, большая часть этих денег уйдет на жильё. С минимальной американской помощью, фудстемпами и страховкой нормально будет жить. Сможете позволить себе Диснейленд :)
Цирк про Диснейленд
Sentjabrinka 23 апреля 2023
Ответ дляContento
Швейцария автору точно не подойдёт. Никто их не оставит там после войны. Жильё снять нереально и работу без кантональных языков они будут искать очень долго.
точно также и Дания
agnija123 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
Житло я так розумію навіть в Польші за ці гроші не купить?
можна у Польщі купити, але без ремонту 2-3 кімнати і у невеликому місті
Дали полный бан 23 апреля 2023
Ответ дляМодница 80х
Глупость советуете, никто не даст бенефиты при наличии такой суммы на счету. Потратить эти бабки на аренду и еду и остаться ни с чем через полгода. Если языка нет, то работа хорошая не светит.
Ехать в Европу, может страну Болтии, где можно квартиру купить на эту сумму
Дают и с большей)
Love_Love_Love_ 23 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Конешно брэд. Харчування на $300 в месяц. $5 на утренний Старбакс без ничего х 30, о каком питании мы говорим ))
Слухайте, що ви зі своїм Старбаксом в кожному пості?
Я написала про 300$ на людину
До речі, не пийте то драньтя, в США є нормальна кава, на 2$ приблизно дорожча. Можете собі позволити лишніх 60 ьаксів в місяць?
Na kablukah 23 апреля 2023
Ответ дляМодница 80х
Глупость советуете, никто не даст бенефиты при наличии такой суммы на счету. Потратить эти бабки на аренду и еду и остаться ни с чем через полгода. Если языка нет, то работа хорошая не светит.
Ехать в Европу, может страну Болтии, где можно квартиру купить на эту сумму
Никто не проверяет счета в dhs
Модница 80х 23 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Дают и с большей)
Зачем вы вводите в заблуждение, а если автор прислушается к вам и поедет?
Love_Love_Love_ 23 апреля 2023
Ответ дляNa kablukah
Никто не проверяет счета в dhs
Вот іменно, мовчу вже про те що їх можна кешем мати, на укр карті і тд
Cvetochek... 23 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Конешно брэд. Харчування на $300 в месяц. $5 на утренний Старбакс без ничего х 30, о каком питании мы говорим ))
так беженцы фудстемпы, соц помощь оформляют, плюс еда в фудбанках и много других плюшек.
главное иметь гибкость и изворотливость противостоять бюрократии. а оформить можно многое. плюс хорошее бесплатное образование детсад-школа. на работу можно пойти.
знаю многих кто ехал в штаты с гораздо меньшей суммой. и прекрасно устроились.
тут как повезет
Contento 23 апреля 2023
Ответ дляAlexandra
Скільки жінок виїхали без старта, чоловіка і вже живуть, працюють, навчають дітей. А всією родиною та з грошима вибирайте країну, яка подобається саме вам. Єдине, треба враховувати скільки коштує година праці, якщо, наприклад в Словаччині за годину пропонують 4 евро, в Австрії вже 10 евро, а в Швейцарії 20. То якщо мити та прибирати, то краще вже в Швейцарії
Автор хочет выехать навсегда. Шансов остаться навсегда у них там нет. Жильё на съём найти без длительного рабочего контракта нереально. Разве в отеле снимать номер, но деньги у них закончатся быстро. А сфера низкоквалифицированной работы там забита уже давно нашими беженцами. Плюс одна из самых дорогих стран Европы.
MamaGalya 23 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Конешно брэд. Харчування на $300 в месяц. $5 на утренний Старбакс без ничего х 30, о каком питании мы говорим ))
Що ви до старбакса причепились? Може автор взагалі чай п’є) тут усі їздять зі своїми чашками, кавомашини на роботі зазвичай тоже є, як і вдома. Якщо працювати, то 100 уе і на старбакс потратити можна, якщо прям не в терпіж. Просто люди люблять тут « економити», але то інша економія зовсім.
Ketia 23 апреля 2023
Ответ дляСветлый День
Португалия, недооценена она нашими или далеко, но у меня несколько пар там с детьми и отлично устроились … домой не собираются, работу нашли все
Зацікавали, і клімат там покраще ніж в Данії і Норвегії
Cvetochek... 23 апреля 2023
Ответ дляМодница 80х
Глупость советуете, никто не даст бенефиты при наличии такой суммы на счету. Потратить эти бабки на аренду и еду и остаться ни с чем через полгода. Если языка нет, то работа хорошая не светит.
Ехать в Европу, может страну Болтии, где можно квартиру купить на эту сумму
пффф дают еще как. это не швейцария, проверять счета не будут)
Лидия V 23 апреля 2023
В Польщі можна, наприклад, в Кракові. Туалети завжди є де мити. Чоловік куди піде, на будівництво? Квартира в середньомк 500 доларів, Аам потрібно заплатити за 1, кауцвю і агенству. То все 100 відсотків. Поки будете шукати роботу, дітей в школу, без знання польського, можна в українську поки віддати, але там черги, потрібно в чергу ставати. Тобто, місяць Ви будете оформлюватись, або 2 тижні-3 тижні, далі вчити мову, чоловік на роботу, діти в школу Можна їхати. Квартиру не купите, машину - так, станете на консульський облік, то зареєструєте там. Далі все покаже. Думаю, влітку потрібно приїхати, побути 2 тмжні і зрозуміти, як Вам та дітям.
Дали полный бан 23 апреля 2023
Ответ дляCvetochek...
сейчас в сша уже что то о гринкартах говорят беженцам, полит убежище типа.
уверена что выгонять из сша не будут. ни разу такого не встречала в демократических штатах. даже если нелегал. а о легальных беженцах так тем более
Гринкард не дадут никому, довоенные условия никто менять не будет. Нелегально смогут остаться все, кто уже ступил на американскую землю)
автор candy07 23 апреля 2023
Ответ дляArgesha
А що тут відчайдушного такого взагалі?
У вас якісь зонівські ’поняття’ щодо туалетів.
В мене теж 2 во, і нормальна робота, ніколи туалети не мила. Але ж свідомість би не втратила, якби це була єдина доступна робота в чужій країні.
От ви вловили суть. Ну маю я тут надбання, але коррна не впаде, і я чітко розумію що кваліфікована робота ща кордоном мені не світить
Vale29 23 апреля 2023
Ответ дляcandy07
Та чого ж жах... що з того, що я напишу освіту і навики. Що мені світить за кордоном? Завод? Прибирання?...
То може вам в Україні залишитися? Тут ви матимете більш кваліфіковану роботу. Якщо можете виїхати, то значить чоловік під мобілізацію не попадає.
За ці гроші можна придбати житло в відносно беспечному регіоні
Виктория1104 23 апреля 2023
Ответ дляContento
Швейцария автору точно не подойдёт. Никто их не оставит там после войны. Жильё снять нереально и работу без кантональных языков они будут искать очень долго.
Подруга закончила курсы А-2, сейчас идёт работать в туристический бизнес по 4 часа в день, что- то вроде администратора бумаг зп 3000 Э, записалась на язык В1, пособие не забирают.
Важно какой куратор, есть девочки толковые, много чего подсказывают, а есть нет.Например изучение языка В 1 уже платно, а куратор подсказала написать прошение , мотивируя тем, что работать будет только 4 часа , а так могла бы больше.Подруга написала и ей утвердили бесплатно
Milka8181 23 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Слухайте, що ви зі своїм Старбаксом в кожному пості?
Я написала про 300$ на людину
До речі, не пийте то драньтя, в США є нормальна кава, на 2$ приблизно дорожча. Можете собі позволити лишніх 60 ьаксів в місяць?
На заправках Райс Трак кофе вкуснее чем в старбаксе, хотя я люблю Старбакс и во всех странах, где я бываю стараюсь выпить чашечку.