Царевна в уггах• 24 апреля 2023
Чоловік служить... Не знаю, як впоратися з своїми думками
Доброго дня! Чоловік вже більше року в ЗСУ. Була відпустка 5 днів, тільки вчора поїхав назад. Я його чекала щохвилини, дуже хотілося побачити, обійняти, притулитися... Приїхав, побачилися, секс, але ейфорії нуль. От чужий він мені зовсім став. І погляд у нього дуже далекий. Каже, що війна все в його голові змінила. Хоча він на третій лінії/в тилу, так, є виїзди зрідка на другу лінію. Зараз є можливість ротації на багато ближче до дому, пару разів на тиждень міг би бути вдома - не хоче категорично. Не знаю, але я ледве дочекалася, поки поїхав. От прошу поради, чи просто поговорити з ким, чому все так? Це у всіх чоловіків так змінюється відношення, чи тільки у мого?
Добрый Йиннот• 24 апреля 2023
Війна змінює психічний стан. Чоловіку, припускаю, важко було змінити одну реальність (бойову) на цивільну.
В нього можуть бути набагато складніші емоційні проблеми, ніж ваші.
Я в жодному разі не знецінюю ваші занепокоєння. Вам варто взяти до уваги, що розбірки з минулого мирного життя не зовсім доречні в нинішніх травматичних ситуаціях.
Шукайте вже зараз фахівців, що працюють з посттравматичними розладами.
Давно без алко• 24 апреля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
І я ж про це. На першій/нульовій жодного разу ж не був, жахів же не бачив, як інші
польова жiнка там.. зараз зручно все на вiйну списувати..
Разгуляшка• 24 апреля 2023
Ответ дляДавно без алко
Ну Ви гарно автора підтримали
Причин може бути безліч. І дійсно війна накладає свій відбиток.
Мне без сахара• 24 апреля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Повірте, там їм не солодко і смерть дихає у спину навіть на 3-й лінії
Мне без сахара• 24 апреля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Мабуть, я просто боюся побачити там те, чого бачити не хочу. Чомусь думаю за фею.
Телефон на паролі? Постійно з ним?
Царевна в уггах
• 24 апреля 2023
Ответ дляМне без сахара
Телефон на паролі? Постійно з ним?
Так, на паролі. Постійно з ним. Але я і не намагалася залізти в телефон. Але не на беззвучному режимі, бо хлопці дзвонили, я чула їх розмови. Але телефон на паролі був і до війни також
Царевна в уггах
• 24 апреля 2023
Нам по 40років, є син 5 рочків. В шлюбі 8 років. Це у мене і у нього другий шлюб
Мне без сахара• 24 апреля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
При вас розмовляв?
Оці телефони на паролі і телефон склом униз погана звичка .
Царевна в уггах
• 24 апреля 2023
Ответ дляМне без сахара
При вас розмовляв?
Так, при мені, навіть не відходив
Мне без сахара• 24 апреля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
А до війни все добре було?
Які були відносини?
Мне без сахара• 24 апреля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Так, при мені, навіть не відходив
Тоді думаю ви накручуєте себе, просто він змінився. Пишіть йому як завжди про свої почуття, підтримуйте його, кажіть ніжності і як його любите.Можетр до нього їздити? Є така можливість?
Царевна в уггах
• 24 апреля 2023
Ответ дляМне без сахара
А до війни все добре було?
Які були відносини?
До війни, ще в перший рік-два були деякі нюанси, пару разів хотів вертатися до першої жінки, бо там двоє дітей близнюків. Але коли народилася спільна дитина все стало добре.
Мне без сахара• 24 апреля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Ви знаєте , що ви б замітили чи є інша, в сексі це дуже впливово. Не було чогось нового ? Чи не так як завжди?
Царевна в уггах
• 24 апреля 2023
Ответ дляМне без сахара
Скоріше ні, ніж так. Зовсім ні на кого залишити сина. А відстань між нами +/- 800км.
Царевна в уггах
• 24 апреля 2023
Ответ дляМне без сахара
Було просто ніяк, щоб довго не писати
Мне без сахара• 24 апреля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
А зараз спілкування є з дітьми і першою дружиною? До них їздив?
Царевна в уггах
• 24 апреля 2023
Ответ дляМне без сахара
Ні, точно не їздив, вони ще років 6 назад виїхали за кордон. З дітьми спілкується, у неї своє життя і новий чоловік
Мне без сахара• 24 апреля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Було просто ніяк, щоб довго не писати
Оце погано, я так думаю, бо після такої паузи повинна бути шалена страсть.
Може ви якось нагнітили себе морально?
Царевна в уггах
• 24 апреля 2023
Ответ дляМне без сахара
Може ви якось нагнітили себе морально?
А ХЗ, може просто очікування не співпало з реальністю
Мне без сахара• 24 апреля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Якщо були близькі, то чого ж мовчите? Треба говорити, якщо вас щось не влаштовує, всі наші проблеми в нас у голові . Треба було сказати, милий ....мені хотілось би так чи так.
Вділи б гарну білизну, просто він мабуть не переключився за 5 днів
А з дитиною як себе вів?
Мурзилка• 24 апреля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
так ви коханкою були чи як воно?
Мне без сахара• 24 апреля 2023
Автор, я оце пишу вам, а мій повинен приїхати скоро, не бачились 3 місяці, може в мене там теж вже катастрофа 🤷🤪
Скоро буде тема
Царевна в уггах
• 24 апреля 2023
Ответ дляМурзилка
так ви коханкою були чи як воно?
Ні, вони розлучилися за майже 5 років до нашого знайомства. Потім у нього були ще стосунки, але не складалося
Царевна в уггах
• 24 апреля 2023
Ответ дляМне без сахара
А з дитиною як себе вів?
І білизна була, і романнтична вечеря, і спільні прогулянки, але якост розмито все.
З дитиною вів себе дуже добре, видно було, що скучив
Мурзилка• 24 апреля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
ну чесно кажучи, якось дивно, аж через 5 років після розлучення і вже маючи аж другі стосунки хотіти повернутися до дружини.
може у вас з самого початку все було не альо
чи він якийсь з придур’ю
Царевна в уггах
• 24 апреля 2023
Ответ дляМурзилка
чи він якийсь з придур’ю
Вона його постійно кликала назад, може тому стосунки і не складалися. Потім ми познайомилися, через пів року зробив пропозицію. Вона дізналася, що на цей раз все вже серйозніше і знову покликала, дітей засилала. Ось так якось
Мне без сахара• 24 апреля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Я що відчуваєте ви?
Ви написали, що хотіли щоб він скоріше поїхав, може це ви вже розлютили?
Мне без сахара• 24 апреля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Хвора жінка, може щось поробила йому?