Таблетки пить нельзя! Хочу попробовать пролечить грибок на больших пальцах рук. На одном совсем немного на втором все плохо..уксус будет больно, ноготь в одном месте провален. Дорогие мази и лаки читаю отзывы, что деньги на ветер. Многие советуют Клотримазол. Лучше мазь или раствор? Может кто-то пробовал им лечить?
Дивіться . Візьміть для початку пилочку для нігтів і апельсинову паличку . Зачистіть максимально , на скільки у вас получиться . Де є нігтьва пластина максимально обріжете , де є пустоти - обріжте . Це не боляче . Все вже мертве . Апельсиновою паличкою позачищайте ( перед цим бажано розмягчити шкіру , можна октенісептом , або мірамістином , або хлоргеседином - заодно і антисептично , на крайній випадок перекись гарно почистить , ніби розрихлить вам поверхню ) без фанатизму , просто апельсиновою паличкою по нігтюовому ложу , якщо є відкрите -пройдіться. Це для того , щоб зняти кератоз шкіри і все що ви будете в подальшому наносити краще діяло. Беріть розчин . Розчин наносите 2-3 рази на день . Візьміть піпетку , важливо піпеткою не торкатися до нігтьовоі пластини. Коли ви нанесли засіб масуючими рухами втріть засіб наскільки це можливо . Це буде додатковим масажем для зони росту , швидше відростатиме ніготь. Засіб наносити тільки на сухі нігті . Знову ж таки - правило , темно, тепло , волого- грибок . Якщо контактували з водою , повторно наносите на нігті . На ніч прям обовязково . Подологи в таких випадках назначають вдень розчин , на ніч флюїди або масла - більш густа текстура . Крем на нігті не допоможе . Крем з клотримазолом більше для шкіри.якщо вирішити здавати на аналіз , за два тижні не мажете нічим , і перед самою здачею , наніч робите провокацію . Замотайте пальці пакетиком , або надіньте напальчник , такий собі парниковий ефект . Аналіз буде більш достовірний . Пилочку і палочку апельсиново використовувати разово , бажано перед тим як будете викидати замочіть хоч в якому антисептику , зо у вас є . Щоб не позносити спори грибка в навколишньому середовищі . Успіхів вам у лікуванні.Будьте здорові