Большой секретик• 27 апреля 2023

Як би ви поступили? На день народження родичі запросили тільки одну мою дитину

У мене двоє дітей 6 та 10 років.
На день народження двоюрідної сестрички, якій виповнюється 11 років і яка святкує з друзями його в розважальному центрі (батути, лазанки), запросили тільки мого сина.
Дочку не запрошують, пояснили це тим, що вона не тієї вікової категорії. Хоча вона самостійна та я могла б з нею піти і наглядати.
Дитина буде ображатися, що брат пішов на свято, а вона ні.
Через це не хочу, щоб син йшов на свято, а зустрітись з ними в окремий день.
Як би ви поступили?
КошкинДом• 27 апреля 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Кстати, Автор, Вы организовали ДР дочери? Торт, друзья, батуты, шарики?
Навіщо напружуватися автору?
Вона згадала про день народження своєї доньки тільки коли її не запросили до компанії.
Особливо красномовно репліка автора про поняньчити доньку на чужому дні народження.

Скоріше за все автор не одноразово прокручувала фокус з таким розрахунком щоб ’впасти на хвіст’ і відпразнувати за чужий рахунок свято своєї доньки.
Мабуть родичам набридло така хітрожопість автора тому її попросили організувати доньці своє свято. Автор образилася і вирішила наказать усіх і сина і племіницю ну а донька скопом.
Стрекозей• 27 апреля 2023
Ответ дляРадостина
100% . Интересно, автор когда-нибудь задумывалась, что старший ребенок был когда-то единственным ребенком в семье и получал себе все внимание родителей, а младший никогда не был единственным для мамы? Вот такие ситуации как раз стоит использовать для того, чтобы уделить полностью все свое внимание младшему ребенку.
ГЛЮкоза• 27 апреля 2023
Ответ дляОцененная
В итоге пострадал ваш ребенок. Вот кому нужно это ’надо было’...? Точно наука, но не все поймут, точно не автор.
Я їй компенсувала. Але наука 200%.
Я потім спати не могла.
natapri• 27 апреля 2023
Ответ дляolga_mail
Логічно, що запросили одну? Вибачте, не зрозуміла
Да, логично. Я Вас вообще не понимаю
Мама Карло• 27 апреля 2023
А там и вас покорми и еще одного ребенка, почему родители этого не понимают, зачем там ваш 6 летний ребенок?
ГЛЮкоза• 27 апреля 2023
Ответ дляОцененная
Скажемо так. Вона спілкується з тими маленькими гостями. Вона сама хотіла їх запросити. Але ніхто не думав, що вони будуть аж такі активні, що люди з кафе почнуть тікати. Це при тому, що їх розважали 2аніматори, ведучий майстер-класу і я
КошкинДом• 27 апреля 2023
Ответ дляnatapri
Да, логично. Я Вас вообще не понимаю
Автор скоріше за все вже неодноразово святкувала день народження своєї доньки за чужий рахунок. Родичам це набридло але автор все одно в білому пальто бо її доньку образили!
Тобто не мама хитроз@да а родичі к@кахи.
Хвильоватиша• 27 апреля 2023
Ответ дляolga_mail
Так, це логічно. Запрошувати треба того, кого хочеться, а не всю родину паровозом, розумієте? У нас теж є така мама в класі, завжди усюди пхне за старшим сином молодшу доньку. На який чорт не розумію?
Не пью, не курю• 27 апреля 2023
Ага, это из серии когда приглашаешь подругу на девичник, а она приходит с мужем, тремя детьми, мамой-папой и племянниками, бо они ж обидятся)
КошкинДом• 27 апреля 2023
Ответ дляХвильоватиша
По ходу у нас така ж мамаша є. Котра пхне свого молодшого брата зі старшим сином бо йому скучно!
Колись батьки одного разу взяли того молодшого брата і віддали бабусі а старші діти пішли в квест кімнату. Так та мама істерила що розваги пройшли мимо молодшого брата, навіть те що там з певного віку доступ не задовольнив її.
Yamarisha• 27 апреля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Так як це родичі, то я вас розумію повністю.
Якби це були просто знайомі чи друзі сина, то інше.
Тобто святкувати дн своєї дитини за рахунок родичів, ви це підтримуєте? Виходить автор не одна така хитрозроблена))
natapri• 27 апреля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Сторонніх нормально тільки одну дитину з сім´ї, а якщо родичі, то ні, я б теж образилася.
Так если формат праздника детский, без родственников, или минимум мама ребенка, то в чем проблема? Или если родственники то должны пир обязательно устраивать? Про финансовую сторону вопроса не думали?
бювет_в_обед• 27 апреля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
У дочки Автора тоже ДР
И родственники решили отметить ДР своему ребёнку, а НЕ делить его на двоих
Тем более, Автор не вкладывался в его отмечание
Ділити одне свято на двох іменинників - це зіпсувати свято їм обом.
Дюймовочка• 27 апреля 2023
Ответ дляolga_mail
Да.
Сына отпустить, с дочерью самой сходить и развлечь её в этот день.
А я с Рио-де-Житомира!• 27 апреля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Їй нічого не заважає, ще раз кажу, 6 років це вже доросла дитина. Багато разів святкували таким складом, ніхто нікому не заважав, то тільки у дорослих у голові.
Ага, уговаривайте себя дальше
Пустощі-веселощі• 27 апреля 2023
Ответ дляolga_mail
Якби це були друзі, було б нормально.
А це найближчі родичі.
Дочка іменинницю вважає кращою подругою
у меня девочки 7 и 13 лет , к друзьям понятно все по отдельности ходят , но к родстаенникам еще и если это детский центр то обязательно бы позвали обеих , и мы так же делаем если позволяет формат д.р. , я вас прекрасно понимаю
Аноним_Русалка• 27 апреля 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Автор відповідала без аноніму, гляньте в профілі
Спасибо
бювет_в_обед• 27 апреля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Якщо дорослі родичі хочуть собі привід по-родинному зустрітися, то для цього не варто псувати свято 11-річній дитині. Хай собі окремо роблять святкування хоч з немовлятами і дідусями разом, а у підлітка має бути власне свято за її вибором гостей.
Мюллерная• 27 апреля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Но не пускать другого ребенка,потому что сестре обидно тоже неправильно.
mamadoma• 27 апреля 2023
Ответ дляolga_mail
Якби це були друзі, було б нормально.
А це найближчі родичі.
Дочка іменинницю вважає кращою подругою
11-ти летнюю девочку считать лучшей подругой? Да между ними пропасть!
Ваша задача это объяснить дочке
Vertonik• 27 апреля 2023
Пойдите с дочкой в это время отдельно и развлекайте ее, в чем проблема?
Аноним_Русалка• 27 апреля 2023
Ответ дляolga_mail
Я просто хотіла почути думку зі сторони.
Тепер розумію, що не зовсім права.
Значить має бути 2 свята - одне для родичів і дочки, інше для іменинників.
Всім дякую!
У Вас же детям 4 и 8
Зачем Вы врёте?
Голубая фишка• 27 апреля 2023
Ну, логічно, чого ображатись? Ви будете бігати за 6-літкою по батутах і лазанках, і вважаєте, що не заважатимете іншим дітям? А якщо ви не догледіте, і щось трапиться, хто буде винен? Вони не сіамські близнюки, це нормально, якщо у брата та сестри, особливо, якщо вік різний, різні і розваги, і друзі та ін.
Kot_v_meshke• 27 апреля 2023
Ответ дляolga_mail
Якби це були друзі, було б нормально.
А це найближчі родичі.
Дочка іменинницю вважає кращою подругою
у них разница в возрасте в 5 лет, єто пропасть, ви реально не розумієте? Діти не хочуть тягати за собою малечу, можливо, там програма на їх вік, чи атракціони для їх вікової групи. Ну кому потрібна ваша 6-річка? Хто буде її доглядати?
Аноним_Русалка• 27 апреля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
И главное: такое искреннее недоумение - как так?
Ребенку 6 лет, такая ситуация наверное впервые. Родственники наконец просекли тему))
Дочке 4 года
Kot_v_meshke• 27 апреля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Дочке 4 года
автор же написала что 6. Так 4 це ж зовсім мало, вона сама не зможе, за нею треба ходити.
Аноним_Русалка• 27 апреля 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Правду кажуть, що чужі діти швидко ростуть. Он у автора взагалі на 2 роки за 5 місяців
Ага
Аноним_Русалка• 27 апреля 2023
Ответ дляМарічка
6 и 11 лет это пропасть!
Но вы явно сами подливаете масло в огонь.
4 и 8
Organic• 27 апреля 2023
я подозреваю, что происходит это обычно так: взрослые сидят за столом, а малышку с годовалого возраста сгружают старшей девочке. Поэтому младшая ее обожает, а старшая пахать бесплатной няней на своем день рождении пока другие дети бегают - не хочет.
Kot_v_meshke• 27 апреля 2023
Ответ дляБелая и пушистая
то млже у неї взагалі немає дітей, а вона тут просто рєзвіться з гострою темою про мамину бубочку, яку образили дорослі діти?