ЖующаЯКонфету• 27 апреля 2023
Що продавати в селі, Щоб заробити?
Живу наразі в селі, хочу чимось зайнятися. Звісно, було б добре вирощувати щось на продаж, але це вже пройдений етап. Не має бажання обробляти гектари землі, а потім викидати на смітник.
Хотіла продавати нижню білизну через інтернет, чи ще щось чи навіть секонд. Дайте будь ласка якусь пораду чи ідею.
Шити-вишивати та пекти це не моє.
Дрібка щастя• 27 апреля 2023
Подивіться ролики в ютюбі, як заробити в селі. Дарма відкидаєте варіанти з землею, це не так складно, якщо правильно вибрати що саме. Та й бізнес на перепілках може бути.
Забризкана водою• 27 апреля 2023
Ответ дляИщу Аленя
Вы из какого века?
А вы в селе жили или абы шо ляпнуть?? Я пишу из личного опыта.
ЖующаЯКонфету
• 27 апреля 2023
Ответ дляКундалина
молоко - видоїти, напоїти, гній відгорнути, сіно заготовити, а літра молока коров’ячого скільки? гривень 30-40
У нас тут по 25 за 1.5 л
Басноплетка• 27 апреля 2023
Ответ дляКундалина
100% , так і об’єм роботи більші й витрати. В селі тільки наробишся ...
Работать везде в любом случае надо, если хочется норм жить.
Кундалина• 27 апреля 2023
в моєму селі відкрили магазин декілька років назад господарсько-продовольчий і була можливість поставити на дворі столики із кріслами. Тепер там постійно тусуються люди, а в магазині завжди все є, що потрібно
Анонім Перший• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Маємо полуницю, продавали минулого року по 5-10 грн, така собі ідея. Витратили на обробку землі, догляд за нею, оплата працівникам за збір, плюс поїхали на ринок ( витрати на ринок) заплатили за базар за день більше 1500 грн, а продаж йде кілька днів. Полуниця звісно добре, але це не те. Хто займається той зрозуміє
Ви самі продавали, ніколи по 5-10 грн таке не коштувало, аж ніяк. Тим більше минулого року.
Ответ дляЖующаЯКонфету
А мачуха продавала по 80-100 грн.
Але в неї і сорти класні і все так організовано, що затрати праці не дуже великі - агроволокно, полив. Хоча звичайна ’тітка’ в звичайному селі глухому.
Анонім Перший• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
У нас тут по 25 за 1.5 л
Таке враження,що що десь Одещина і далека переферія
Кундалина• 27 апреля 2023
Ответ дляБасноплетка
село - фізична праця, я знаю що кажу. я працюю в офісі, а на літо їду в село. Хоч корови і свиней у нас нема - біля городу можна вмерти, особливо, якщо ніхто не допомагає
Басноплетка• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Это на каком таком базаре вы были за 1500 в день? Ярмарки в Киеве 500грн местовое
Клубнику в сезон 2 года назад мы с мужем один день продали, помогали знакомому продавать, 400кг при цене тогда 70грн
ЖующаЯКонфету
• 27 апреля 2023
Ответ дляДрібка щастя
Я не відкидаю, просто самій занадто тяжко. Найти працівників, щоб допомогали в сезон - найскладніше. А люблю працювати з землею. В також колись думала про перепілок.
Ну ниче се• 27 апреля 2023
Ответ дляКундалина
3л за 60 грн писали вчора
Ищу Аленя• 27 апреля 2023
Ответ дляЗабризкана водою
А как можно торговать колбасой, конфетами, печеньем без магазина и ФОПа? На скамеечке возле калитки?
Анонім Перший• 27 апреля 2023
Ответ дляOllka
А мачуха продавала по 80-100 грн.
Саме так. Агроволокно, полив, 4 сорти з різними термінами дозрівання, перша в кінці травня, остання майже початок липеня. Ремонтанну не враховую, то на роздрібну торгівлю. От пізня була днсертна велика, дорогуща, брали під замовлення на випускні, бенкети
Кундалина• 27 апреля 2023
Ответ дляНу ниче се
3л за 60 грн писали вчора
ціна минулого сезону. Зараз почнеться сезон , коли на пасовища корівки вийдуть, думаю ціна буде більша, ніж торік.
Ну ниче се• 27 апреля 2023
Ответ дляАнонім Перший
І треба мати де продавати.
Для яєць і молока рекомендували автору інсту, а віники, що, гірші?
Ищу Аленя• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
А там що?
Хоть какая то работа, в отличие от села.
Забризкана водою• 27 апреля 2023
Ответ дляИщу Аленя
А у автора были условия выставлены без фоп??? А как она лифами торговать планирует, так же и колбасой
Анонім Перший• 27 апреля 2023
Ответ дляНу ниче се
3л за 60 грн писали вчора
40 грн/л козячого до війни,якщо Київщина. Це коров´яче було по 20 грн
Дрібка щастя• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
То вам тяжко, бо не вміли організувати правильно. Я вже прочитала про полуницю по 5-10 грн, з таким підходом ви не підприємець, можливо, все це не для вас🤷♀️
Кундалина• 27 апреля 2023
Ответ дляИщу Аленя
в дощ? в селах люди про вулицях ходять не так часто, як в місті. Проте чутки ходять краще)))
Басноплетка• 27 апреля 2023
Ответ дляOllka
А мачуха продавала по 80-100 грн.
У знакомого клубника посадена среди виноградников на одной земле. С мая начинается сезон клубники плавно переходящий в виноград. Потом саженцы, отпуск зимний и по кругу.
Трахтибидох• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Молочні продукти - це потрібно корова чи кози. Це величезний Догляд за ними і прогодувати їх це вже великий достаток.
Ну, продавайте трусы.
ЖующаЯКонфету
• 27 апреля 2023
Ответ дляАнонім Перший
Коштувало. А ще черешню ніхто не брав, так і сливу - черешня гнила на дереві бо була занадто дешевою. Сливу засушили - зимою продали. Абрикос цього року змерз, випав сніг.
Я добре знаю ціни, у нас тут майже кожен щось вирощує, а полуницю всі. А транспортувати в іншу область занадто дорого і чи варто того, тим паче такий продукт швидко псуються.
Ну ниче се• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
О, я колись в дитинстві це робила. Банні віники. Але тут берез немає
Я та інші плетемо сітки, але безкоштовно.
Ви можете й продавати, якщо захочете.
Купували кікімору минулого року 4,5 тис.
Ви можете й продавати, якщо захочете.
Анонім Перший• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
По перше Ви не вказали область. Кожен відписується з власного досвіду Україна- велика, досвід різний
А по продажу - у нас жіночка мамі продавати допомагає.
Зробила чат у Вайбері. Туди люди самі додаються через сарафанне радіо.
Поруч вокзал приміський. То по мікрорайону вона пише:
Є полуниця по ... Грн
Капуста по... Грн
Огірочки по ... Грн
І далі
Привезу такого числа о ... до магазину такого-то.
Найчастіше люди вже бронюють кому чого і скільки, вона вже по пакетам сортує і віддає..
За місце не платити, їде лише до вокзалу, залишки швидко купують, бо в основному все розбирають по броні
Є полуниця по ... Грн
Капуста по... Грн
Огірочки по ... Грн
І далі
ЖующаЯКонфету
• 27 апреля 2023
Ответ дляБасноплетка
Ви поїдьте в Київ на Троєщину, і спитайте продавців які приїхали машиною і продають.