Lilittt07• 27 апреля 2023

Украина готовится к открытию гражданской авиации !

Кто там писал , что небо не откроют ещё 5-10 лет ?
lisenok_8282• 27 апреля 2023
Ответ дляMarusya22
Ракета може потрапити тільки у літак і тільки у повітрі? А як же аеропорт з великою кількістю людей?
так само як і ТРЦ, як залізничні вокзали і т.д. Я не думаю шо то будуть такі польоти, шоб аеропорт працював на повну. скоріше це будуть якісь нерегулярні невеликі рейси
LudaSHS• 27 апреля 2023
Я вижу многие позитивные маркеры
Держимся!
автор Lilittt07 • 27 апреля 2023
Ответ дляMarusya22
Думаю ,не откроют , если такая опасность будет .
Только если будут полностью уверены в безопасности .
Marusya22• 27 апреля 2023
Ответ дляnata.ant
Якою великою? Ви думаєте відразу буде купа рейсів,на всі напрямки))мені здається народу буде набагато менше,ніж на жд
А якщо загине навіть невелика кількість, це ок?
ZhukOlena• 27 апреля 2023
Ще один доказ, що скоро буде якийсь договір, перемовини
mmi583@mail.ru• 27 апреля 2023
Як повідомлв УНІАН, раніше Європейська організація з безпеки повітряної навігації (Eurocontrol) опублікувала весняний звіт, у якому йшлося про те, що обмеження на польоти цивільної авіації в повітряному просторі України, Молдови, Білорусі та Росії діятимуть до 2029 року. Серед перерахованих причин припинення польотів цивільної авіації - повномасштабна війна в Україні.
Авіаційний експерт Богдан Долінце зазначив, що цей прогноз є виключно припущенням Євроконтролю. За словами експерта, ’Украерорух’ не може чітко прогнозувати, тому що дуже складно визначити, що відбуватиметься з повітряним простором.
Charming• 27 апреля 2023
Ответ дляLilittt07
Поверьте , я знаю это как никто , так как у меня там муж .
Будут их гнать , пусть подсохнет .
Мій теж там, тому й так пишу. Те, що гнати будуть - не сумніваюся, питання скільки хлопців ще там поляже, поки інші літатимуть зі Львова, Ужгорода
lisenok_8282• 27 апреля 2023
Ответ дляLilittt07
з таким йоб....тим сусідом ми вже ніколи не будемо впевнені в безпеці
lisenok_8282• 27 апреля 2023
Ответ дляMarusya22
чому вони мають загинути? вони пройдуть в укриття
автор Lilittt07 • 27 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Я вижу многие позитивные маркеры
Держимся!
100%
Но некоторым хорошие новости как серпом по одному месту )
Прям надо обязательно все нивелировать и вывести в негатив .
I_am_Ukrainian• 27 апреля 2023
Ответ дляlisenok_8282
Билеты наверное будут разбирать тогда как горячие пирожки как на поезд Киев Варшава
LudaSHS• 27 апреля 2023
Ответ дляЗагадочная
Готовиться открывать и открывать это два разных процесса, ставить между ними = сейчас ни к чему
Думаю, надо время! Грузовое сначала заработает.
А нам - наша Укрзалізниця наше все
Но
Вчера писала в теме, есть кон какие маркеры в публичной плоскости, косвенные, ускорение завершения, первые аккорды переходного этапа
nata.ant• 27 апреля 2023
Ответ дляMarusya22
Так тоді все треба закрити трц,вокзали і так далі,там теж купа людей .Я не розумію,до чого ви клонете
KozaNostra_I• 27 апреля 2023
Ответ дляLilittt07
Вот вам не из телеги
Вы заграницей?
Расстроились ?
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2023/04/27/7399...
Может вы просто неправильно интерпретировали новости? В тексте идёт речь про поддержание навыков украинский пилотов, чтобы после возобновления полётов не было задержки на переподготовку. А по срокам, это может случиться и через несколько лет.
LudaSHS• 27 апреля 2023
Ответ дляZhukOlena
Это со всех щелей лезет
Но не сейчас
После лета
автор Lilittt07 • 27 апреля 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Я ссылку дала выше , там все расписано
Trink• 27 апреля 2023
Ответ дляLilittt07
Гражданских авиарейсов *
Пардон )
Вы целиком статью читали? или только вырванный кусок в ТГ канале каком-то
AndrianaB• 27 апреля 2023
Ну да, дежурный пилот в самолёте, свободный воздушный коридор, ну если ракетный удар, любой аэропорт в соседней стране, который в любое время, не по плану принимает самолёт с Украины....И аэропорт Ужгорода технически не способен принимать большие пассажирские самолёты... конечно нам всем хочется прежней жизни, хороших новостей, но думаю всём понятно что сейчас это нереально
LudaSHS• 27 апреля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ми этот звит разбирали, оригинал
Там про возврат мира к доковидным полетам
Больше о мире, а о нас и молдове, рашке, белорашке, что пока влияет. Отчет на 10 лет
О том чтоб вернутся до 2019 г
lisenok_8282• 27 апреля 2023
Ответ дляCharming
я вклоняюся перед вашим чоловіком. але до чого тут польоти? люди і так їздять, з різною метою
Marusya22• 27 апреля 2023
Ответ дляlisenok_8282
Якби все було б так просто, літаки вже давно літали б.
Крім того, Бон у своєму коментарі сказав - ніхто не знає, коли авіарейси відкриються. Це телеграм канали вже, як завжди, перекрутили і вкидують, що це станеться ось-ось.
Trink• 27 апреля 2023
Ответ дляLilittt07
Я ссылку дала выше , там все расписано
где там написано, что готовятся к открытию?
ZhukOlena• 27 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Это со всех щелей лезет
Но не сейчас
После лета
Отже результати уже всім відомо,активно готуються до поствоєнного життя
LudaSHS• 27 апреля 2023
Ответ дляZhukOlena
Не відомо
Ждут рывок Всу
lisenok_8282• 27 апреля 2023
Ответ дляMarusya22
я не кажу, шо це просто. ми обговорюємо просто таку ймовірність і моя думка, шо це можливо. а життя покаже.
nabludatel• 27 апреля 2023
Ответ дляКаллипсо
Я Харьков, мне от нее ни холодно, ни жарко, как и от открытия Макдональдса и многого другого
На даний час працюючи Макдоналс - це показник відносного спокою у місті.
Наприклад, зараз в моєму Запоріжжі не працюють Макдоналдси. Я не фанат Макдоналдсу, але з нетерпінням чекаю на їх відкриття. Бо це означатиме впевненість керівництва Макдональдсу в безпечності мого міста.
nata.ant• 27 апреля 2023
Ответ дляMarusya22
Так вам ніхто не пише,що це завтра буде,чи через місяць,ми обговорюємо таку можливість в сьогоднішніх умовах
nata.ant• 27 апреля 2023
Ответ дляnabludatel
І я теж так думаю
olshe11• 27 апреля 2023
Странно, что об этом объявляет министр транспорта Франции.
Flower Girl23• 27 апреля 2023
Автор, 11 апреля читала такое...
Ограничения на полеты над Украиной останутся до 2029 года — прогноз Евроконтроля
https://hromadske.ua/ru/posts/ogranicheniya-na-pol...