Нетутешня• 27 апреля 2023
Постійно працюєш на житло
Ця тема не про тих, кому житло лишили в спадщину чи тих, кому з житлом допомогли батьки. Своє житло ми заробили, зовсім трохи не вистачило тоді на більшу квартиру і не було можливості докредитуватись чи взяти в борг. Зараз працюємо на розширення. Працюємо, працюємо, а якби була батьківська, то можна було б розслабитись і ці гроші витрачати на подорожі чи розваги, автомобіль купити чи дачу. Тема так, поговорити
Я тертий жук• 27 апреля 2023
треба більше поацювати або міняти роботу, погано поацюєте значить ( Порадниця)
Кундалина• 27 апреля 2023
В нас теж з колишнім чоловіком спільна квартира, купували в іпотеку. Тепер і продати не можемо, бо ні в кого не вистачить нову купити.
Аноним ФЕЯ• 27 апреля 2023
Автор,коли щось стає нав´язливою ідеєю, то і життя перетворюється на суцільний біг по колу
Неробименінерви• 27 апреля 2023
Вы молодцы.у вас уже есть хоть какое то. Ничего, со временем расширитесь. Это уже будет позе, чем с нуля на первую квартиру накопить.
Да, я тоже иногда завидую тем, кому родители или бабушки оставили квартиры. У нас тоже ничего не светит в качестве наследства (
Кундалина• 27 апреля 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Найпопулярніша тут відповідь
Краще навіть ’Типова порадниця’
Неробименінерви• 27 апреля 2023
Ответ дляКундалина
Давно покупали?
Нетутешня
• 27 апреля 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
І що ви порадите? Розширення для нас зараз - це необхідність, тому ідея і така нав´язлива
Кундалина• 27 апреля 2023
Ответ дляНеробименінерви
Давно покупали?
В 2006 році, в 2019 виплатили кредит.
ПодругаМужа• 27 апреля 2023
стіни - це всього лише стіни
як показала війна, то можна їх лишитися
міщанство - це не про мене
як показала війна, то можна їх лишитися
міщанство - це не про мене
Нетутешня
• 27 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Радійте! Бо були б винні батькам. А так все що маєте - все ваше.
Щось я не дуже помічала вдячності в тих, кому подарували
Вчителька з мікрорайону• 27 апреля 2023
Ответ дляНетутешня
А чому аж така необхідність?
Робот Вертер• 27 апреля 2023
Неправильне формулювання, теж працюємо на житло, кілька років тому купили однокімнатну, але хочеться більшого. Про спадок ви загинули, і мої батьки, і батьки чоловіка мають просторі квартири і бабуся навіть жива в квартирі. Але НІКОЛИ не претендували на їх житло і не бажали смерті, хай живуть довше - а ми заробимо з часом
Платье Длинное бальное• 27 апреля 2023
А я дивилась передачу про швейцарську фірму Roche та спадкоємців власника. Ніхто не працював жодного дня😀
Оце життя😁
Стрекоза любви• 27 апреля 2023
Автор, житло це дійсно фундаментальні речі. Це не крем для обличчя чи нова пара взуття. Зі звичайною зарплатнею і без якоїсь підтримки батьків дійсно потребує часу. Сподіваюся, що скоро ваше бажання втілиться в життя. Далі вже будете більше на себе втрачати. Головне, щоб були всі здорові.
Нетутешня
• 27 апреля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Дякую, в ваших словах відчувається життєвий досвід
Неробименінерви• 27 апреля 2023
Ответ дляПодругаМужа
стіни - це всього лише стіни
як показала війна, то можна їх лишитися
міщанство - це не про мене
як показала війна, то можна їх лишитися
міщанство - це не про мене
Да , но жизнь продолжается . И хочется жить в своих стенах, а не слушать придирки арендодателя как не правильно дышишь в сьемной квартире
Нетутешня
• 27 апреля 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
А чому аж така необхідність?
В нас двоє дітей і потрібне більше житло
Місячне Сяйво• 27 апреля 2023
Автор, не в этих стенах счастье. У нас с мужем было все, а счастья не было, хоть в большом доме, хоть в арендованной квартире
Кружите меня,кружите• 27 апреля 2023
Ответ дляНеробименінерви
Или услышать в один прекрасный момент: платите на 300$ больше или вам месяц на поиск новой квартиры
Неробименінерви• 27 апреля 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Ну это немного другое) разве нельзя быть счастливым с мужем в своей большой квартире? Или обязательно будет или квартира или счастье?)
Бавовна• 27 апреля 2023
Ответ дляНеробименінерви
или нельзя жарить ничего на плите)) помню,не так давно была темка от девушки,что она считает нормальным сдавать жилье и не разрешать квартирантам ничего жарить, так как квартира провоняется.
Неробименінерви• 27 апреля 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Да да. Или : ой, родственники приезжают. Будут жить тут. А вы ищите новое . А ты только начал обживаться .
Неробименінерви• 27 апреля 2023
Ответ дляБавовна
Вот у меня каждый раз страх попасть на таких конченых арендодателей. Не пукни, ни дыши, не жарь, не вари. А лучше вообще не приходи туда ночевать. Только плати раз в месяц деньги
Стрекоза любви• 27 апреля 2023
Ответ дляНетутешня
В мене в сімʼї схожа ситуація. Все життя з дитинства на арендованому житлі. Своє купили лише взявши в борг. Потім віддавали. Мама вчитель, батько займався автострахуванням. Ніхто не ледарував. Але цих грошей на житло дійсно не було де взяти.
месяцкие• 27 апреля 2023
Ответ дляНетутешня
У Вас все получится! Потом отдохнете и машину купите. Мы тоже так сначала на однушку собирали, потом дособирали ещё и купили трешку - тоже все эти года без отпуска практически, да и в отпуске никуда не ездили (откладывали на жилье)
Капитанша• 27 апреля 2023
У вас квартира заработана, и вы на улучшение работаете. Зачем побиваться за несбывшимися путешествиями/дачами/автомобилями. Ну, было бы у вас все перечисленное, но не было бы квартиры тогда. Вы определили приоритеты так. Кто-то на сьеме и вкладывает во ’впечатления’ и комфорт. Кто-то ни хрена вообще не имеет и не предвидится. А у кого-то все было и война забрала, а сейчас ни возможностей, ни здоровья. Всегда можно найти за чем убиваться.
Аноним ФЕЯ• 27 апреля 2023
Ответ дляНетутешня
Просто подумайте,чи це дійсно необхідність, за яку варто сплатити кількома роками життя, чи це ваша власна примха ’щоб не гірше , ніж у сусіда’
Ума Палата• 27 апреля 2023
Да блин,так у большинства,у %30 вообще зарплаты едва на жрачку хватает,не то,что на жилье