Не пириживай• 28 апреля 2023

Чому дитині не можна магазинну курятину?

Дівчата, доброї ночі.
Я в розпачі.
Дитині 2 роки і їсть лище кроля і хек.
Домашню курку ніяк не може прожувати. Я вже всяку купляла, і молоденьку, і бролера і просто ципля, но після варки вона давлюча.
Пробувала тушити, також не їсть.
Вчора були в гостях і вона випросила кусочок мяса курячого крила, як потім господиня повідомила, що ТМ Наша ряба.
Дитина так смачно їла ту курочку, що аж облизувалася і кричала ДАЙ ДАЙ.
По дорозі чоловік каже:а чому ти дитині не готуєш таку курочку... і я замислилася, а чи дійсно та магазинна курочка прям настільки шкідлива.
Дівчата, Ви все знаєте, розкажіть будь ласка, чому промислова курка така шкідлива?
Вмім дякую!
Результат:
вже голосів: 726
591 (81.4%) Дитині даю магазинну курку
82 (11.29%) Дитині НЕ даю магазинну курку
53 (7.3%) Інше
Мороженная курица• 28 апреля 2023
Чем кормить ребенка решают родители, они прививают пищевые привычки. Можно телятину, индюшатину, дикую рыбу (хек, салака). Тушу рыбу с овощами, кролиуа в сливкпх, телячьи котлеты с добавкой свинины
пу_пугренчик• 28 апреля 2023
Ответ дляRemensa
А чим же вони дітей годують?
Кріль, індик, теля домашнє. Але треба мати де брати добре.
Тану на сонці• 28 апреля 2023
Ответ дляНе пириживай
А вот яка саме шкода, розкажіть будь ласка.
Антибиотики и препараты которые добавляют в корма по идее могут негативно влиять на человека.
автор Не пириживай • 28 апреля 2023
Ответ дляRemensa
У вашого оточення,мабудь, свої ферми і городи, коли вони так говорять. Це треба бути королем Чарльзом ,щоб їсти найякісніші продукти.
Давайте ту курку, все добре
Дякую, почну.
Може якось її можна вимочити, щоб якщо є прям шкідливе, то щоб менше вживати?
Мороженная курица• 28 апреля 2023
А кто то в курсе про Эпикур, они правда не используют вредности или это мвркетинг?

Автор, иногда можно и курятину наверное, только не зажаренное и с кучей специй
Мороженная курица• 28 апреля 2023
Ответ дляНе пириживай
Дякую, почну.
Первый бульон слить можно
автор Не пириживай • 28 апреля 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Сначала эти мамки орут, что свинину низзя. А потом чупачупсы тыкают в рот дитяте)))
Ребенку 2 года, уже можно (и нужно) приобщать к разнообразной еде. Чтоб потом не мучаться с кормежкой.
Дякую, так і буду робити
Вишневий цвіт• 28 апреля 2023
Ответ дляНе пириживай
Це не я так вважаю, ще все моє оточення так вважало коли почала прикорм.
Мені тільки 23 роки, досвіду не багато, тому прислухалася до мам у яких дітки по старші
простите, а аы ребенка в противогазе носите или как все- воздухом дышит. а машины ездят, заводы работают.

автор, вымачивайте ту курочку, антибмотик, е ли есть, выйдет, и готовьте
месяцкие• 28 апреля 2023
Ответ дляНе пириживай
Звісно що ні
Нуууууууу....делаем выводы
Remensa• 28 апреля 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Ну, то теж квест. Треба знати надійного продавця.
Наші сусіди свиней скуповують, потім годують хімією всякою,щоб швидше росли і торгують м´ясом.
Навіть на базарі перекупи стоять окремо від тих, хто своє продає.
неДодекаэдр• 28 апреля 2023
Мені от цікаво, ви коли прикорм починали,то теж з усього домашнього? Пюре в баночках не давали?
автор Не пириживай • 28 апреля 2023
Ответ дляВишневий цвіт

А скільки вимочувати?
пу_пугренчик• 28 апреля 2023
Ответ дляRemensa
Та свинину ми не їмо давно, навіть чоловік відмовився. Так, щоб купити якісні продукти треба докласти деяких зусиль.
Джем Шакіри• 28 апреля 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Я даю. Но тоже считаю, что ничего в ней хорошего нет(
Но выбора нет. Я не могу покупать домашнюю.

А магазинная напичкана антибиотиками(
Це не так. Антибіотики дають не постійно і вони встигають вивестись до забою
пу_пугренчик• 28 апреля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Мої не їли з баночок, їли все що я.
автор Не пириживай • 28 апреля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Все сама блендером готувала. З літа всі овочі і фрукти наморозила. То був треш, а не літо перед прикормом.
Редиска Я• 28 апреля 2023
Ответ дляМороженная курица

Используют. В комбикорме. Если не использовать антибиотики, большой падеж птицы. Если не использовать прикормку, не будет тушки в короткие сроки.
LJA• 28 апреля 2023
Ответ дляНе пириживай
Купуйте індика , їх м´ясо корисніше. В клітках їх не тримають, тобто у них +- нормальне життя на фермах і води легше дохнуть від всякої гидоти. Тобто так як кур їх не напічкаєш
неДодекаэдр• 28 апреля 2023
Ответ дляНе пириживай
Дякую, почну.
Не треба нічого вимачувати. Автор, заспокойтесь. Ви в садок коли дитину віддасте,то теж будете в них вимагати,щоб домашнім годували?
Вишневий цвіт• 28 апреля 2023
Ответ дляНе пириживай
А скільки вимочувати?
часик максимум
Remensa• 28 апреля 2023
Ответ дляНе пириживай
Дякую, почну.
Я першу воду зливаю, коли варю. А так, не знаю, що можна зробити. Хіба що самому вирощувати. Але ж і корм - то хімія
Оксана-1939• 28 апреля 2023
З початку прикорму даю магазину, зараз 2 роки курятини любить гомілки запечені чи на вогні головне щоб не згорівші. Свинину шматками не їсть їй тверде, котлет не любить, їсть в пельменях та бендериках. Інличку не хоче, телятина також ні, інколи ребра телячі не жирні може з´їсти та качку
неДодекаэдр• 28 апреля 2023
Ответ дляНе пириживай
Господи, ото ви молода і нема куди енергію подіти
Подрысь• 28 апреля 2023
Ответ дляИщу Аленя
Магазинная накачана гормонами и антибиотиками, к сожалению
поэтому у девочек сейчас грудь растет в 8 лет и месячные в 10 начинаются. А рост, это ж капец какой-то..
Мороженная курица• 28 апреля 2023
Ответ дляРедиска Я
И чем тогда эпикур от рябы отличается? я так и подумала, что не выгодно без антибиотика потери будут
Редиска Я• 28 апреля 2023
Ответ дляТану на сонці
Смотря чем кормят. Я одно время практиковала закупать домашних гусей оптом. Они пасутся в селе возле речки, сами утром приходят и возвращаются вечером. Мясо чистое и полезное.
Ну это для вас они пасутся возле речки. В реальности, на траве мясо будет вонять тиной. Всегда перед убоем кормят комбикормом. А он сейчас везде идёт с добавками. Без добавок, нет прироста на весах для птицы. Для фермера это минус в кошельке.
автор Не пириживай • 28 апреля 2023
Ответ дляВишневий цвіт
часик максимум
Дякую
Джем Шакіри• 28 апреля 2023
Ответ дляТану на сонці
Вони виводяться до забою. І дають їх не постійно. Гормони немає сенсу давати постійно, тільки в періоди активного росту.
неДодекаэдр• 28 апреля 2023
Ответ дляОксана-1939
Зараз автор як почитає,то свідомість втратить
автор Не пириживай • 28 апреля 2023
Ответ дляРедиска Я
И только в два года ребенок попал в гости с магазинной курятиной на столе....
Он нею вперше зацікавився