Кокосиха• 28 апреля 2023

Ну что, кто там говорил, что всех домой отправят?

Европарламент утвердил ключевые мандаты на проведение реформ. Нововведений много, но то, что касается именно нас: после трех лет проживания по временной защите - статус долговременного резидента ЕС. Условие- год на самообеспечении и наличие медицинского страхования. Так же предусмотрена возможность воссоединения семьи. Так что, мужьям после войны-велком. Страны могут на свое усмотрение установить требование о знании языка на уровне А2.

Ссылка: https://www.europarl.europa.eu/news/en/press-room/...

Текст изменений в Директиву: https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/A-9-...
AnnaOst• 28 апреля 2023
Ответ дляПавела
Я про тих, хто виїхав також нічого поганого не пишу) Але на їхню думку (не всіх) я недомама, яка не подбала про майбутнє дітей, та і взагалі в Україні нема, що робити і тільки дурні тут залишаються.
Ну деякі люди і таку думку мають. Деякі її навіть тут висловлюють. Мають право з рештою
Flower Girl23• 28 апреля 2023
Ответ дляmaks_ibag
Якби зараз Україна запропонувала біженцям оплату за житло, і 3 тис.Є, одноразової допомоги ,то більшість би повернулося, і забули б про інтеграцію дітей)
Не уверена, что для многих одноразовая выплата и оплата жилья, важнее безопасности собственных детей. По крайней мере, для нас - нет.
Миззери• 28 апреля 2023
Ответ дляkharkovchanka
але в цій темі ніхто такого, здається, про тих, хто залишився, не писав, а агресивних випадів в бік виїхавших зашкалює.
Да вообще примерно 1 к 20 таких высказываний , несоизмеримо
Тем более с переходами на личности , не просто обобщенно «не вижу будущего для детей в стране» а «ты чепуха выехавшая и тетя бог накажет» (это мне лично таких два коммента писали просто по факту моего выезда )
Ночка_темная• 28 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Ага, а вы туда будете захаживать яд сливать время от времени, очень удобно)
Только очень на фильтрационные лагеря рашки похоже , вам не кажется?
Не буду заходити взагалі, просто і так психологічно нелегко і в усіх темах оці всепропальщики голосять які виїхали, повертатися не будуть, але розважаються розповідями що все в Україні погано і так далі.Якщо ви прийдете в дім до родичів навіть і будете розповідати що в них нема майбутнього, все погано і вони погані мами тата і т.д,.то як гадаєте, що вам скажуть? А тут приходять, випорожняються своїми пророцтвами постійно.Не розумію навіщо це їм, це їх проблеми, але чому українці, що не виїхали, мають на вітчизняному форуми читати їхні негативні пророцтва?
Більш ніж впевнена що якщо якась росіянка прийде сюди напише щось типу ’я из москвы, у Украины нет будущего и те кто не выехал из страны хреновые родители’ і т.д., то її забанять. А те що аналогічне пишуть бувші жителі України - нормально.
slav10• 28 апреля 2023
Ответ дляkharkovchanka
за рік таких думок достатньо, просто зашкалює.
а головне, я ’недомама’ вважаюсь, бо у мене син, якого я не можу тут покинути і донька, яку я не можу вивезти, тому що сина !!!!не покину.
але ж ні, потрібно якнайболючіше зробити.
так що, майте совість дорогі ’співвітчизники’, свої прогнози тримайте при собі.
Flower Girl23• 28 апреля 2023
Ответ дляSentjabrinka
в некоторых странах ПМЖ просто нет, поэтому в таком случае выдается постоянный ВНЖ, хотя по логике это одно и тоже
В частности в Великобритании...
Ночка_темная• 28 апреля 2023
Ответ дляkharkovchanka
може, просто не треба заходити в тему, яка тебе не цікавить? от я, наприклад, ніколи не читаю про таро, ’відящіх’, пологи, мастурбацію, дитячі хвороби і багато-багато інших тем, які мені не цікаві, просто пропускаю їх і все. не заходжу зовсім, і тим більше не пропоную авторам створити окремий розділ, хоч як би їх багато не створювали. мені здається це логічним, а вам?
Так я заходжу в тему-коли закінчиться війна, наприклад, чи ой як продукти здорожчали, та будь-яку, і там теж обов´язково хтось напише з виїхавших ’ніколив Українунеповернусящих’ про те, як все буде погано. Так що ваш метод не спрацює.
Миззери• 28 апреля 2023
Ответ дляНочка_темная
Вот честно сколько читаю советчицу то не заметила что кто-то ходит по темам и всем доказывает что у оставшихся нет будущего
Да, есть темы типа «какое вы видите ближайшее будущее в стране» или «почему не возвращаетесь» там пишут разные мнения и свои аргументы, это нормально, ситуация не однозначна и непредсказуема
Я вот хз что будет дальше , верю в лучшее но уже боюсь делать прогнозы что бы не разочаровываться снова
Переход на личности от выехавших и оскорбления тех кто остался не помню а вот наоборот регулярно и в теме и не по теме
kharkovchanka• 28 апреля 2023
Ответ дляslav10
по-перше, я прогнози ніякі не роздаю взагалі, бо я не астролох і не арєстовіч, а по-друге, ви теж свої проблеми тримайте при собі - за вашою ж логікою. ви хочете, але не можете покинути Україну, і тому зливаєте свій негатив на тих, хто може - це просто некультурно і не по-людськи.
Ночка_темная• 28 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Ви просто не помічаєте, ви не в Україні, напевно, то вам око не коле. Але дуже часто, особливо в анонімних темах.Важко відслідити чи це пара-трійка людей чи стійка думка багатьох.
kharkovchanka• 28 апреля 2023
Ответ дляНочка_темная
а в цю тему навіщо ви зайшли?
I_am_Ukrainian• 28 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Просто Вы выехали только месяц назад поэтому и воспринимаете так остро каждый коммент) проживете год и больше, то и внимания обращать не будете кто и что пишет.
Carin• 28 апреля 2023
То есть, ЕС рассматривает длительность этой войны 3+ лет...
Flower Girl23• 28 апреля 2023
Ответ дляAsasasasa
Англия уже официально заявила через 3 года адье))
Но, если через 3 года война в Украине не закончится,то и Англия никуда не денется, пребывание беженцам продлит. Другой вопрос, что без денег там туговато, поэтому желающим зацепиться, нужно сразу искать работу и учить язык
Борисфенка• 28 апреля 2023
Ответ дляНочка_темная
1. Хто і де таке каже?
2. Навіщо ви приходите в такі теми?
Nasta9019• 28 апреля 2023
Так це і раніше можна було, що всі хто працює можете залишитися. Що нового сталося?
I_am_Ukrainian• 28 апреля 2023
Ответ дляCarin
Не факт. Может и послевоенный период. Никто не знает когда она закончится. В Польше защита до августа. Продлевают по чуть-чуть в разных странах. По мере продолжения войны.
Ночка_темная• 28 апреля 2023
Ответ дляkharkovchanka
а в цю тему навіщо ви зайшли?
Дізнатися кого це ’всех домой отправят’ і хто таке говорив
Flower Girl23• 28 апреля 2023
Ответ дляНочка_темная
Може зробити якусь єдину тему типу ’Бувші українці спілкування’ і помістити її в єдині? Для розповідей що війна на тисячоліття, в України немає майбутнього, ми вивезли дітей бо ми матері справжні, не те, що ви, от ми за кордоном як сир в маслі, ось нам те і це надали і т.п.,викусіть, бувші співвітчизники’, раз вже не бажаючі повертатися з-за кордону поки громадяни України не можуть ментально відірватися від непотрібної вже їм країни та ходять на її форуми?Хай би там спілкувалися з приводу своїх небожительських проблем.
А для чего Вы в эту тему зашли, если Вас так всё раздражает? Или просто завидуете?)
kharkovchanka• 28 апреля 2023
Ответ дляНочка_темная
а навіщо воно вам? ну ви так болісно реагуєте на все, що пов´язане з виїхавшими, як я розумію, навіщо ятрити собі рану?
Flower Girl23• 28 апреля 2023
Ответ дляkharkovchanka
100%
Khmelnichanka• 28 апреля 2023
Ну от я ніколи не пишу поганого про тих, хто залишився. І ніколи не кажу, що праві лише ті, хто виїхав. Але регулярно вислуховую про ’ підвернувся шанс звалити’’ , ’виїхали лиш ніщеброди’ і таке інше. Огрібла й за думку в топ- темі про майбутнє України. Люди впізнали мене з ФБ і бажають тихо сидіти там, де сиджуі не пхати носа в Україну, бо тут мене ніхто не чекає, а я ж ’ впевнена, що війна на віки і молюся за це’. Хоча я написала лиш про те, що думаю, що післявоєнне відновлення України буде довгим. І що важко всім буде ще не один рік. Я справді так вважаю. Але це ж не означає, що я цього хочу, цьому радію чи мрію про десятирічну війну! Але ж ні. Кожний читає так, як йому хочеться. Яж хочу, щоб українці мали змогу жити там, де бажають, щоб могли повернутись в Україну, і щоб мали змогу залишитись. І щоб ті, що виїхали, не глузували з тих, що залишились і не спекулювали на їхніх батьківських почуттях відповідальності перед дітьми, а ті, що залишились, не розказували нам, наскільки тихо нам треба сидіти і не відвідувати, а ще краще - створити власний форум, бо на цьому ми вже - чужинці (((((. Такий внутрішній розбрат на користь лише узьким, але ніяк не Україні.
Tanyako• 28 апреля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Я так понимаю, кто из этих трёх лет, год хотя бы полностью жил за свой счёт.
+ платить налоги
Миззери• 28 апреля 2023
Ответ дляНочка_темная
Я не в Украине всего 2 недели, решение выехать было за 2 месяца до этого поэтому все это время я была в категории тех кто остался
Миззери• 28 апреля 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Возможно вы правы
I_am_Ukrainian• 28 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Возможно вы правы
Поверьте, так и будет )
Korsika999• 28 апреля 2023
Ответ дляTanyako
+ платить налоги
Если человек работает, то он в любом случае будет платить налоги и мед страховку.
Flower Girl23• 28 апреля 2023
Ответ дляCarin
Великобритания рассматривала сразу. Изначально их программа была рассчитана на 3 года...
Миззери• 28 апреля 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Я вообще говорю что о том правильное ли решение можно судить только в каждом конкретном случае и по истечении времени
Как про ребёнка с самокатом , но и как про женщину с девочкой сегодня в Днепре их решение принятое было ошибочным
Кто-то и в горячей точке может благополучно (в смысле живым и не травмированным ) дожить до конца войны в своём доме , кто-то в безопасном Киеве погибнет , у кого-то семья развалится из-за отъезда, у кого-то наоборот

Когда война закончится каждый для себя сам решит правильное решение он принял или нет , судить Никто не имеет право
Khmelnichanka• 28 апреля 2023
Ответ дляМиззери

Согласна.