YaЯна• 28 апреля 2023

М´язево-фасціальний синдром. Хто стикався? Як довго лікувалися?

Не можу терпіти цей біль, ібупрофен не знімає
автор YaЯна • 28 апреля 2023
Почала інтенсивне лікування. Фізпроцедури тощо. Зараз взагалі жесть, неможливо дихати навіть

So_so• 28 апреля 2023
Его лечат антидепрессантами.
автор YaЯна • 28 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Его лечат антидепрессантами.
Лікувала 2 роки, поки ледь не померла. Тепер ось, сподіваюсь я в надійних руках:
автор YaЯна • 28 апреля 2023
Антидепресантів не достатньо
Дружба2016• 28 апреля 2023
Ответ дляYaЯна
Нообут попийте місяць, вам стане краще, а вообще дійсно лічать антидиприсантами, я пила Нообут ИС.
автор YaЯна • 28 апреля 2023
Ответ дляДружба2016
Нообут це дитячий садочок для мене, я вже пройшла курси серйозних препаратів у психіатрів
So_so• 28 апреля 2023
Ответ дляYaЯна
Не умерли от чего?

nata.ant• 28 апреля 2023
Ответ дляДружба2016
Чому,антидепрессантами? В мене теж такой синдром,ніхто ніколи їх не назначав
автор YaЯна • 28 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Не умерли от чего?
Мігрень. Третій місяць. По 6 днів підряд, мала вже забирати швидка, передінсультний стан
So_so• 28 апреля 2023
Ответ дляYaЯна
Пусть поможет новое лечение. Если нет, пусть подбирают другой АД. Вы Клофранил не пили?
nata.ant• 28 апреля 2023
Ответ дляYaЯна
Від болю,мілоксікам пропийте, ібупрофен слабий
автор YaЯна • 28 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Я страждаю з 2016 року, ви не уявляєте, де я тільки не була і які тільки обстеження не проходила. Діагнозили були різні. Останній раз дівчата тут порадили психіатра Венгера, посадив він мене на Прегабалін, думала взагалі кончусь. Змінила двох терапевтів, 6 неврологів, двох психіатрів, купу обстежень що треба і не треба
І тільки невролог-вертебролог прислухався до мене. Я кажу: а може проблема все ж таки в спині, у м´язах? Так і вийшло
So_so• 28 апреля 2023
Ответ дляYaЯна
Та Дай Бог! Просто я сама сталкивалась с нейропатической болью, ничего её больше не брало.
So_so• 28 апреля 2023
Ответ дляYaЯна
Как интересно психика устроена, Ваша тема напомнила и сразу заболело.
автор YaЯна • 28 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Дякую! Та я була на прийомі у вівторок, він мене понажимав, щось покрутив. Потім один день лікування. Два дні дощів - нонсенс (!) - мігрені немає.
Але ж біль м´язів жесть, вони попереджали, буде боляче, лікування не приємне
Braslet• 28 апреля 2023
Подскажите, как вам его поставили?Вы делали Мрт? У меня уже с января месяца болит вверх спины. Была у невропатолога поставила диагноз остеохондроз, пропила таблетки, прошла курс массажа, но ничего не помогло, занимаюсь по роликам в ютубе с упражнениями,лежу на апликаторе Кузнецова но эти постоянные боли не проходят. Ночью просыпаюсь от того что нимеют руки ((( Как я уже устала(( Вот думаю об Мрт.
автор YaЯна • 28 апреля 2023
Ответ дляSo_so
🤔
nata.ant• 28 апреля 2023
Ответ дляBraslet
Так робіть,нвмвють руки,це не таке як у автора.У вачс можуть бути грижі,або протрузіїї в шийному відділі
dogfriend• 28 апреля 2023
Ответ дляYaЯна
Могу предложить вам попробовать поработать с психотерапевтом
Лариса Довлад
Есть метод, который как раз использовался для аутоиммунных и других сложных заболеваний доктором мед наук В. Леш
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0...

nata.ant• 28 апреля 2023
Ответ дляYaЯна
А ви больові точки ,тяжі в м´язах розбиваєте?
Braslet• 28 апреля 2023
Ответ дляnata.ant
Подскажите, это вообще лечиться как то? У меня уже руки опускаются. Я сейчас в маленьком городке нахожусь.Тут один невропатолог на весь город. И если честно она меня даже толком не посмотрела ((
автор YaЯна • 28 апреля 2023
Ответ дляBraslet
У мене трошки інше.
Мігрені до непрацездатності. Просто до виходу у вікно. Це не життя.
Якщо немає мігрені, то головркружіння постійні, нечесність, нудота, потилицю давить, хиткість.
М´язова слабкість, наче коли ти захворіваєш і тебе зробить, всі м´язи тягне
Задишка, яка може бути від 1 до 3 місяців, ти просто не можеш дихати. От просто дивишся у вікно - люди ходять, а ти мрієш,аби просто нормально вдихнути, тільки із зівотою отримуєш ковток повітря. І такий сидиш і чекаєш наступної.
Біль у попереку (але це у всіх, сезонна)
А тепер з´явилась біль у лопатках, наче пече і тоді я вже задумалась про м´язи і вирішила йти не просто до невролога, а до вертебролога. Бо неврологи і психіатри лікували мені ВСД, неврози,панічні атаки, ОКР, тривожні стани, депресію , психосоматику. Все , що завгодно
автор YaЯна • 28 апреля 2023
Ответ дляnata.ant
Ну ось вперше почали, страх як боляче
автор YaЯна • 28 апреля 2023
Ох Т9 понавиправляв, вибачте
Braslet• 28 апреля 2023
Ответ дляYaЯна
У мене трошки інше.
У меня и мигрени бывают. Я нимесилом спасаюсь. Сейчас если нажимают на спину то боль в голову отдает. Держитесь!!! Главное верить, что все пройдет. Но я если честно уже отчаиваться стала (((
автор YaЯна • 28 апреля 2023
Ответ дляBraslet
Німесил, триптани - не діють вже давно. Уколи теж
Braslet• 28 апреля 2023
Ответ дляYaЯна
Мне тоже ни уколы, ни таблетки не помогают. Хожу с этой болью постоянно. Здоровье нам!!!
автор YaЯна • 28 апреля 2023
Ответ дляBraslet
😭😭😭
🌼🌼🌼
nata.ant• 28 апреля 2023
Ответ дляYaЯна
У мене трошки інше.
Нестабільності у вас немає?
nata.ant• 28 апреля 2023
Ответ дляYaЯна
Ревмоксікам не кололи?